0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #300 -: Февруари 23, 2009, 11:57:38 am »
Ами, deep, по 50. Казаха сутрин и вечер. И сега се чудя в сряда сутринта как и кога да я сложа. Май ще стана към 5 та да мога после да се измия, че много тече това нещо бе. Как ще ходя на преглед така :lol:.
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #301 -: Февруари 23, 2009, 12:44:47 pm »
Успех и късмет на всички момичета очакващи резултат,нека за всяка бъде положителен.
Включвам се и аз в темата да споделя и моите неволи :)Днес ми е 10-ти ден от стимулацията и въпреки високите дози не реагирам много добре,но се надявам,че няма да се проваля съвсем.
Pesheck,кои ден от стимулацията ти е?Може би е рано да се притесняваш за тънка лигавица.Дано се похвалиш със значително подобрение след приема на  виагра.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #302 -: Февруари 23, 2009, 14:27:25 pm »
venifear - стискам палци  нещата да се развият в най-добра насока и да има хубави резултати!!!

[аз днес бях малко по магазините,защото то не се издържа само в къщи.имам леки болки от време на време,но другото което се  случи днес, на два пъти ми изтече безцветна течност  :oops: и доста ме понамокри :oops:в4ера също ,но беше по-малко.на някоя от вас случвало ли се е :ask:сега отивам да лягам,днес май само щъкам напред назад.
успех, кукли :wink:
ами май най-редовно :wink: - ако си на  утрогестан вагинално ,  е нормално да "подмокря "-слагай ежедневна превръзка и след поставянето му гледай да полежиш.
« Последна редакция: Февруари 23, 2009, 14:32:38 pm от nimika »


*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #303 -: Февруари 23, 2009, 14:43:52 pm »
Цитат
Момичета, кръвния тест трябва ли да се прави сутрин на гладно?

Не. Може да се прави по всяко време на деня.

Много ти благодаря, Теди!

venifear, надявам се, че всичко ще е наред! Не се тревожи.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #304 -: Февруари 23, 2009, 15:04:52 pm »
На пети ден от стимулацията беше 3 мм. А иначе с подмокрянето и при мен се получава от виаграта. Хем гледам поне час и нещо да лежа, а ежедневните превръзки ги сменям на час. И това само от две глобулки. Абе това да ми е кусура, тя лигавицата да порасне, пък другото е вятър работа.
« Последна редакция: Февруари 23, 2009, 17:04:00 pm от Pesheck »
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #305 -: Февруари 23, 2009, 16:41:02 pm »
Пешек, дано да порастне лигавицата... има достатъчно време  :crossfingers:
А иначе това с виаграта е така - аз си слагах 3 пъти по 1 и все ми беше влажно и мазно, ама ще потърпиш, няма начин... :balk_21:
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #306 -: Февруари 23, 2009, 17:29:51 pm »
Здравейте :DСкоро и на мен ми предстои икси.Сега на 21 ден от МЦ съм на преглед и започваме с Декапептил.Бедата е в това,че на 21.03 трябваше да отида в клиниката за контролна микробиология/имах Кандида,която лекувах/,но поради обилния снеговалеж пътуването беше невъзможно.Мисля като отида на 4.03 да си направя успоредно със стартирането на процедурата.Надявам се да не ме отложат заради това,толкова дълго я чаках :(Толкова ли е важна микробиологията преди процедура?
Желая успех на всички чакащи резултати! :crossfingers:
*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #307 -: Февруари 23, 2009, 17:59:14 pm »
Здравейте :DСкоро и на мен ми предстои икси.Сега на 21 ден от МЦ съм на преглед и започваме с Декапептил.Бедата е в това,че на 21.03 трябваше да отида в клиниката за контролна микробиология/имах Кандида,която лекувах/,но поради обилния снеговалеж пътуването беше невъзможно.Мисля като отида на 4.03 да си направя успоредно със стартирането на процедурата.Надявам се да не ме отложат заради това,толкова дълго я чаках :(Толкова ли е важна микробиологията преди процедура?
Желая успех на всички чакащи резултати! :crossfingers:
Да,важна е микробиологията,но ако има проблем, той би могъл да се лекува паралелно със стимулацията.Мисля,че няма да ти отложат процедурата.Успех! :)
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #308 -: Февруари 23, 2009, 18:35:28 pm »
Здравейте :DСкоро и на мен ми предстои икси.Сега на 21 ден от МЦ съм на преглед и започваме с Декапептил.Бедата е в това,че на 21.03 трябваше да отида в клиниката за контролна микробиология/имах Кандида,която лекувах/,но поради обилния снеговалеж пътуването беше невъзможно.Мисля като отида на 4.03 да си направя успоредно със стартирането на процедурата.Надявам се да не ме отложат заради това,толкова дълго я чаках :(Толкова ли е важна микробиологията преди процедура?
Желая успех на всички чакащи резултати! :crossfingers:
Да,важна е микробиологията,но ако има проблем, той би могъл да се лекува паралелно със стимулацията.Мисля,че няма да ти отложат процедурата.Успех! :)

Благодаря ти,мила :bighug:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #309 -: Февруари 23, 2009, 19:29:59 pm »
момичета  -много ми е дискомфортно днес -болки в корема ниско отляво -там все ме наболяваше след ЕТ  ,но днес е много осезаема болка.
Чуствам я и в крака и малко в кръста-но като че ли не е само от дископатията ми.Или поне не мога да определя.
Днес малко повечко стоях на работа -но така ми е от сутринта ...
Да поясня -18 ден след ЕТ -вчера отрицателен  уринен тест -ама все пак продължих с лекарствата .
При уриниране-като се забърсвам -почти незабележимо много слабо- розовеещо оцветяване .Мислех че ми идва-но  не.Макар че ми се гади ,отпаднало -всички предсимптоми на цикъл + апетит за сладко .
Да продължа ли с лекарствата .Кръвен няма как да направя ,а не виждам  смисъл да притеснявам д-ра .
« Последна редакция: Февруари 23, 2009, 19:34:19 pm от nimika »


*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #310 -: Февруари 23, 2009, 19:32:38 pm »
Ами, deep, по 50. Казаха сутрин и вечер. И сега се чудя в сряда сутринта как и кога да я сложа. Май ще стана към 5 та да мога после да се измия, че много тече това нещо бе. Как ще ходя на преглед така :lol:.

Ще порасне лигавицата. Добре е да полежаваш, че какаовото масло изтича наистина.

Аз я бях приготвила по 25 мг и я слагах по-често х 4 пъти на ден и си добавих веднъж в повече. Лигавица стигна до 10мм.

Е, не се притеснявай за прегледа той док. какви ли неща не е виждал, една виагра няма да го събори.  :lol:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #311 -: Февруари 23, 2009, 19:55:54 pm »
Нимика,няма как да си сигурна,че всичко е приключило при това положение без кръвен тест.при мен при първия ми опит се полу4и нещо подобно.имах отриц.и кръвен и уринен тест,спрях вси4ки лекарства,но не ми идваше и шест дни след това.обадих се на доки и той ми каза да направя още един кръвен ако не ми дойде до ден,два.е дойде ми  :(.така приклю4и при мен.
звънни на лекаря си и обезателно си направи и кръвен,доколкото разбирам още не си правила такъв.успех,мисля че има надежда все още :crossfingers:
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #312 -: Февруари 23, 2009, 20:06:58 pm »
.Момичета утре ми е пункцията,стискайте палци всичко да е наред.
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #313 -: Февруари 23, 2009, 20:15:53 pm »
Pesheck, име време за лигавицата ще порасне, а и виаграта ще помогне. Аз също слагах последния път, а за прегледа не се притеснявай, то си личи че е от виаграта. Стискам палци да тръгнат и другите фоликули.  :crossfingers:

nimika, все още има шанс, все пак не си правила кръвен тест още. :crossfingers:

Успех на пункцията f____!
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #314 -: Февруари 23, 2009, 20:24:01 pm »
Бих искала да попитам, колко дни трае средно същинската стимулация когато се прави дълъг протокол, т.к. трябва да планирам отпуск, а не попитах лекаря. Благодаря!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #315 -: Февруари 23, 2009, 21:08:17 pm »
 Момичета ,  преди да започнем с процедурата док. ми каза да отида на 14 ден от опаковката Регулон за преглед +/- 2 дена.  Обаче не можах да отида заради зимната обстановка и непочистените пътища. Днес се обадих в клиниката и ми дадоха час за деня след 21 хапче Регулон. С доктора не можах да се свържа , за да питам дали ще е проблем. Вие как мислите? По къс протокол ще съм.
 
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #316 -: Февруари 23, 2009, 21:20:50 pm »
Успех на всички чакащи и много стиснати палци и от мен.Аз тази вечер слагам прегнил и сряда сутрин - пункция.От два дена имам фоликул 20 мм и умирам от претеснение да не се спука.Лигавицата след 10 дена виагра 6.8 мм.А бе изобщо съмнителна работа, но..... стискайте все пак палци и за мен :?
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #317 -: Февруари 23, 2009, 21:34:15 pm »
При уриниране-като се забърсвам -почти незабележимо много слабо- розовеещо оцветяване .Мислех че ми идва-но  не.Макар че ми се гади ,отпаднало -всички предсимптоми на цикъл + апетит за сладко .
Да продължа ли с лекарствата .Кръвен няма как да направя ,а не виждам  смисъл да притеснявам д-ра .

И при мен е така с уринирането, само че кафеникаво оцветяване. А сладко как ми се яде, не е истина...
Според мен трябва да се обадиш на док. При мен задължително ми казаха да звънна, независимо от резултата.
Късмет!

kkk29, аз бях по къс протокол и се наложи да бъда в София за две седмици. За дългия - незнам. 

f____, kolean, успех на пункциите :crossfingers:!
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #318 -: Февруари 23, 2009, 22:10:13 pm »
Момичета ,  преди да започнем с процедурата док. ми каза да отида на 14 ден от опаковката Регулон за преглед +/- 2 дена.  Обаче не можах да отида заради зимната обстановка и непочистените пътища. Днес се обадих в клиниката и ми дадоха час за деня след 21 хапче Регулон. С доктора не можах да се свържа , за да питам дали ще е проблем. Вие как мислите? По къс протокол ще съм.
 
Не мисля, че ще е проблем. При къс протокол стимулацията започва от втори/трети ден на цикъла.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #319 -: Февруари 23, 2009, 22:14:22 pm »
f____, kolean, успех на пункциите !