0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #240 -: Февруари 19, 2009, 22:38:35 pm »
 Мирена, и мен ме придърпваше и понабодваше, двама доктори питах и двамата казаха че е нормално... ако има спазми ми казаха да пия нош-па. Казаха ми, че на такъв ранен етап от бремеността ако има аборт, то той ще е придружен задължително с кръвотечение, а болките били нормални, при самото имплантиране на ембриона в лигавицата на матката или ако имало някакви сраствания... това разбрах аз. Не знам дали обяснявам като хората, но дано да съм те поуспокоила малко.
 Аз направих тест (домашни условия) първа урина - на десетия ден след трансфера и имаше съвсем лека втора чертичка. Така, че ако ти е много нетърпеливо пробвай. Ако има положителен резултат работата е сигорна, ако е отрицателен си направи кръвен според предписанията на доктора.
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #241 -: Февруари 20, 2009, 08:20:33 am »
Мирена, и мен ме придърпваше и понабодваше, двама доктори питах и двамата казаха че е нормално... ако има спазми ми казаха да пия нош-па. Казаха ми, че на такъв ранен етап от бремеността ако има аборт, то той ще е придружен задължително с кръвотечение, а болките били нормални, при самото имплантиране на ембриона в лигавицата на матката или ако имало някакви сраствания... това разбрах аз. Не знам дали обяснявам като хората, но дано да съм те поуспокоила малко.
 Аз направих тест (домашни условия) първа урина - на десетия ден след трансфера и имаше съвсем лека втора чертичка. Така, че ако ти е много нетърпеливо пробвай. Ако има положителен резултат работата е сигорна, ако е отрицателен си направи кръвен според предписанията на доктора.

  :balk_7::balk_81: :balk_7: :balk_81: :balk_7: :balk_81:

 :bighug: :bighug: :bighug:

Много ти благодаря мила, чудесно обясняваш! Наистина ме поуспокои! Ще взема днес да си купя хубав тест и утре ще видим какво ще покаже...
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #242 -: Февруари 20, 2009, 09:56:14 am »
Момичета направих тест сутринта на 12 ден и имам втора чертичка,но да си призная започнах още на 10 ден,просто неиздържах повече и тогава чертичката беше съвсем бледа затова изчаках малко.Немога още да го осъзная и да повярвам че това ми се случва.

Кремче,Мирена,Далиана нямам търпение да разбера и вашите резултати,сигурна съм че ще са хубави. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Забравих да Честитя на tuna,Честито и всичко да е наред :crossfingers:
« Последна редакция: Февруари 20, 2009, 10:01:12 am от ninkata1 »

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #243 -: Февруари 20, 2009, 10:06:03 am »
Браво, Нинката1! Дано всичко е наред до края!!!
Мислех да си направя теста в неделя-на 14-ти ден от ЕТ, ама ти сега ме замисли...

Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #244 -: Февруари 20, 2009, 10:09:31 am »
 Браво , Нинката1!Пожелавам успех на всички пишещи в темата! Много скоро и аз ще се включа! :bighug:
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #245 -: Февруари 20, 2009, 10:24:06 am »
Кремче ако можеш изчакай датата,аз просто неиздържах,какво да направя,само тестове ми бяха в главата,а имах във нас още отпреди и това още повече ме изкушаваше,отварях чекмеджето,поглеждах ги и го затварям но така живее ли се :)
Стискам ти палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #246 -: Февруари 20, 2009, 11:02:47 am »
УРААА НАЙ-НАКРАЯ НЯКОЯ ДА СЕ ПОХВАЛИ С  :bfp:
Нинката  :bighug: много се радвам мила!!!
Сега се пази още повече! Стискам палци всичко да е чудесно :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и  :babyflips: :babyflips:

Аз мислех утре сутринта да си направя теста.. щото умишлено не оставих у дома никакви тестове.. ама сега с тоя сняг навън... ме е страх да не се подлхъзна и да падна ако тръгна към аптеката.
Пък и обещах на мъжо да не мърдам от вкъщи.. щото... osi_6
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #247 -: Февруари 20, 2009, 11:04:03 am »
Ще си повторя въпроса с надежда някой да ми отговори  :)
Момичета, блокажа по дълъг протокол на кой ден от МЦ се слага обикновено? Чета за 22-ри ден, а на мен ми сложиха Диферелина днес на 18-ти ден. Нямам опит с дълъг протокол, предната ми стимулация беше по къс.

Честито на Нинката1 и Туна браво на вас момичета, дано всичко е наред занапред! Стискам палци за Кремче,Мирена, Арамиз и Нимика за  :bfp:
« Последна редакция: Февруари 20, 2009, 11:13:17 am от Snow-white »
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #248 -: Февруари 20, 2009, 11:05:22 am »
ninkata1 -честито!!!!Много  радостна вест в белия зимен февруарски ден !!!
Ама тези дни толкова  хубави новини има тук  :D ,дано повлечета крачета  момичета!!!

Мислех да си направя теста в неделя-на 14-ти ден от ЕТ, ама ти сега ме замисли...

кремче -бъди търпелива  :wink: - търпението е злато -то беше казано за мълчанието,ама подходящо го перефразирам  :lol: .Аз съм 15ти ден и още устисквам  :wink:

Ами късмет на всички  чакащи с надежда !


*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #249 -: Февруари 20, 2009, 11:11:10 am »
Сноу Уайт, мисля, че няма проблем  :D
Нинката, тихичко честито  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #250 -: Февруари 20, 2009, 12:33:52 pm »
Благодаря ви момичета,да ви се връща.
Кремче,Мирена,Далиана,Нимика,Арамиз и всички които пропускам  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #251 -: Февруари 20, 2009, 12:56:36 pm »
Честно казано ме е страх да си направя тест. Ако изчакам, ще удължа времето, в което ще си мисля, че съм бременна....... Неискам да си развалям настроението...
От вчера /11-ти ден от ЕТ/ ми се появи нещо, което незнам как да определя - по две, три съвсем малки точици в бледо кафяво върху тоал.х-я почти при всяко ходене до тоал........... Според мен е късно за имплантация и незнам какво да мисля.

Моля, някой да отговори на Snow-white:
Момичета, блокажа по дълъг протокол на кой ден от МЦ се слага обикновено? Чета за 22-ри ден, а на мен ми сложиха Диферелина днес на 18-ти ден. Нямам опит с дълъг протокол, предната ми стимулация беше по къс.
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #252 -: Февруари 20, 2009, 13:28:56 pm »
Честито на Нинката1 и Туна,стискам палци всичко да е наред от тук нататък и накрая най-прекрасните бебоци.
Мисля да устискам с теста до неделя-13-ти ден,пък каквото сабя покаже.Вече нямам бодежи,нямам придърпвания и не зная какво да мисля,за добро ли е за лошо ли  :balk_113: :cloud: Ще видим в неделя.
На всички чакащи желая много успех  :crossfingers:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #253 -: Февруари 20, 2009, 13:44:18 pm »
И от мен честито на Нинката1! Да повлачиш крака и за останалите от групата!

редактирах се :oops:
« Последна редакция: Февруари 20, 2009, 14:01:05 pm от Pesheck »
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #254 -: Февруари 20, 2009, 13:58:48 pm »
И от мен честито на Нинката1 и Туна! Да повлачите крака и за останалите от групата!

Абе момичета, tuna не е бременна. Вижте това:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=34117.0
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #255 -: Февруари 20, 2009, 14:14:51 pm »
Туна чак сега прочетох какво е станало всъщност,искрено съжалявам и ти съчувствам.Но ще успееш,щом един път е станало пак ще стане,желая ти от сърце вторият опит да бъде успешен и всичко да бъде наред. :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:

Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #256 -: Февруари 20, 2009, 14:45:46 pm »
И от мен честито на Нинката1 и Туна! Да повлачите крака и за останалите от групата!

Абе момичета, tuna не е бременна. Вижте това:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=34117.0


Е И? НЕБРЕМЕННИТЕ НЕ МОГАТ ЛИ ДА ВЛИЗАТ В ТАЗИ ТЕМА И ДА ПИШАТ!?

Още веднъж Блягодаря ти Туна, че ми отговори на въпроса! Толкова се бях уплашила с тези мои болки и само ти ми писа и ме успокои  :hug2:.


Кремче, само спокойно скъпа! Припомням нещо от Мели:

Проблемът: кървене
Обяснение: много голям процент от жените имат различно изразено по количество, времетраене и интензитет кървене след процедурата. То може да се дължи на имплантация, да е хормонално, да означава загуба на един от ембрионите, да произхожда от маточната шийка, да е израз на възпалителен процес.
Препоръка: не приемайте кървенето за лош прогностичен признак.


И стискам палци мило, дано всичко завърши добре!  :crossfingers: Ако трябва да ти обяснявам, че спокойствието ти - и душевно и физическо е изключително важно за теб в този период от време - само кажи и започвам!

Снежанке скъпа, никаква идея нямам защо на 18 ден са ти сложили Диферелина.. попрочетох по темата поразрових се но и аз разбрах, че се слага на 22-23 ден. Обяснявам си го само с дължината на МЦ.. на някой им е 24 дни на други 34 и затова и мисля, че това е много индивидуално.. но това са си само мои мисли...
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #257 -: Февруари 20, 2009, 15:01:37 pm »
И от мен честито на Нинката1 и Туна! Да повлачите крака и за останалите от групата!

Абе момичета, tuna не е бременна. Вижте това:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=34117.0


Е И? НЕБРЕМЕННИТЕ НЕ МОГАТ ЛИ ДА ВЛИЗАТ В ТАЗИ ТЕМА И ДА ПИШАТ!?

mirena72_i, Звездичка иска да обърне внимание, че не трябва да честитим на tuna, нищо повече.
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #258 -: Февруари 20, 2009, 15:02:31 pm »

Е И? НЕБРЕМЕННИТЕ НЕ МОГАТ ЛИ ДА ВЛИЗАТ В ТАЗИ ТЕМА И ДА ПИШАТ!?
Може ли преди да правиш забележки, че и с големи букви, първо да разбереш за какво става въпрос?
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #259 -: Февруари 20, 2009, 15:17:18 pm »
Кремче, само спокойно скъпа!
И стискам палци мило, дано всичко завърши добре!  :crossfingers: Ако трябва да ти обяснявам, че спокойствието ти - и душевно и физическо е изключително важно за теб в този период от време - само кажи и започвам!
Спокойна съм, обаче ей така, от време на време нещо се замислям........... Благодаря ти за подкрепата!

Мисля да устискам с теста до неделя-13-ти ден,пък каквото сабя покаже.Вече нямам бодежи,нямам придърпвания и не зная какво да мисля,за добро ли е за лошо ли  :balk_113: :cloud: Ще видим в неделя.

Дано да ти е на късмет 13-я ден :hug2:!