0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #220 -: Февруари 18, 2009, 22:01:32 pm »
Абе не от самото боцкане ме е страх, а да не счупя или разлея нещо. Знаете ли вие, че съм председател на кръжока "ръцете ми пречат" :lol:.
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #221 -: Февруари 18, 2009, 22:07:43 pm »
Здравейте момичета,и аз започвам второ ИКСИ,успех на всички и много  :bfp:
в петък съм на док да видим откога почваме -отново.Успех на всички

Еми това е - почнах и аз днес - 3х75 Гонал до неделя и тогава вече ще гледаме кое как и защо. Иначе се пишех много курназ, но все пак реших да не си правя сама Гонала, че ме посъветваха да не ползвам и трите разтворителя. И ме е страх да не объркам нещо.

Успех, момичета! Дано всичко да мине по мед и масло. А накрая да се похвалите с  :sucky: :sucky:

Абе не от самото боцкане ме е страх, а да не счупя или разлея нещо. Знаете ли вие, че съм председател на кръжока "ръцете ми пречат" :lol:.

Можеш да пробваш пред сестрата и след това по-лесно ще се престрашиш вкъщи сама да си ги поставяш :wink:.
« Последна редакция: Февруари 18, 2009, 22:19:22 pm от cream »
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #222 -: Февруари 18, 2009, 22:10:41 pm »
Пешек, късмет мила. Няма нищо страшно сама да си поставяш инжекциите. Първият път това ще стане пред сестрата под нейни напътствия. После само първия пъту вас ще ти е някак странно, но си има и предимство, че сама регулираш всички етапи на боцкането. Аз веднъж бях забравила да изкарам въздуха от готовата инжекция и се попритесних, но като се замислих, то е подкожно и само леко се поду  :lol: Иначе един разтворител ти е съвсем достатъчен за до три сухи вещества.
А Гонала нямаше ли и писалки? С тях май е най-лесно или се бъркам  :?

Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #223 -: Февруари 18, 2009, 22:20:55 pm »
 Здравейте момичета,
И аз да се запиша в темата. След десетина дена и аз започвам втория опит. Сега като че ли повече ме е страх, отколкото първия път. То не е точно страх, ами едно такова ... нерви ме тресат. Ще трябва да си налагам волско-кравешко спокойствие, да видим как ще стане.

Аз съм в клиниката на Щерев.

Иначе, и от мен успех на всички и най-малко по две да си родим тази година!!!
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #224 -: Февруари 18, 2009, 22:24:04 pm »
Pesheck желая ти много късмет.Да ти мине леко стимулацията,да произведеш хубави яйчица и накрая да се похвалиш с положителен резултат. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #225 -: Февруари 18, 2009, 22:26:11 pm »
Иначе, и от мен успех на всички и най-малко по две да си родим тази година!!!
Ще ги родим, естествено! Успех, Tuna :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:!!!
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #226 -: Февруари 18, 2009, 23:15:20 pm »
Момичета,имате и от мен много силно стиснати палци
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #227 -: Февруари 18, 2009, 23:56:59 pm »
Пешек - успех с боцкането,много си смела :D
аз съм такава страхливка,за това ще идва сестра у дома да ми ги слага
тук(Белгия) здравната каса го плаща - слава богу :oops:

Момичета получих си пакета с лекарствата
Гонал -Ф
Прегнил5000
Суперфакт 100
Утрогестан 200мг
Някой може ли да ми даде някакво инфо???
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #228 -: Февруари 19, 2009, 08:19:49 am »
Момичета получих си пакета с лекарствата
Гонал -Ф
Прегнил5000
Суперфакт 100
Утрогестан 200мг
Някой може ли да ми даде някакво инфо???

Fibo, според мен само твоя док може да ти каже кое по колко, кога, къде и как да слагаш. Всичко е много индивидуално и зависи от развитието на фоликулчетата и хормоналните изследвания по време на стимулацията. За Суперфакт чувам за пръв път /иначе звучи многообещаващо! :D/.
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #229 -: Февруари 19, 2009, 09:37:37 am »
Здравейте момичета. Аз също започнах. На 16.02. Е2 беше 22 и ми изписаха 4 дни по 3Х75 гонал Ф. На 20.02 съм на преглед да видим докъде ще я докараме. Но пък лепнах някакъв вирус-38 температура,гадене,разстройство, абе ужас. Точно сега ли трябваше?
Пък да не говорим, че от два дни изпитвам и някакви придърпвания ниско долу в областта на яйчника и се чудя от къде може да са.
Иначе на всички успех тази година.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #230 -: Февруари 19, 2009, 10:33:51 am »
Fibo, според мен само твоя док може да ти каже кое по колко, кога, къде и как да слагаш. Всичко е много индивидуално и зависи от развитието на фоликулчетата и хормоналните изследвания по време на стимулацията. За Суперфакт чувам за пръв път /иначе звучи многообещаващо! :D/.

Така е Миренче,др петък сме в болницата,тук се провежда един разговор -така наречен "intake gesprek"
Където ти обясняват абсолютно всичко и те подготвят за процедурата,както и разговор с психолог
преди всичко да започне :D,ама пусто любопитство :oops:,пък и ми се иска да съм подготвена за срещата -колкото повече инфо,толкова по-ясно ще ми е и мога да задам повече въпроси :D
Сега разбрах,че Суперфакт 100 е спрей за нос и може по принцип да се замести с Декапептил(инжекции)....та се чудя кое е по-добре :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #231 -: Февруари 19, 2009, 11:18:19 am »
Абе не от самото боцкане ме е страх, а да не счупя или разлея нещо. Знаете ли вие, че съм председател на кръжока "ръцете ми пречат" :lol:.

http://www.youtube.com/watch?v=SlU7tael2uc&feature=related
Скъпа, на тоя адрес една негърка си слага сама гонал.. гледах я около 10 пъти и станах да се бодна - за пръв път ми беше, досега дори не гледах когато са ме боли... Най-накрая и прегнила сама си сложих в дупето - а той е мускулен /т.е. с по-дебела игла/. Нищо страшно няма - не боли! Аз лично много се страхувам от физическа болка и много трудно я изтърпявам. Гарантирам на всички, че по време на цялата процедура не съм изпитала никаква болка!!! При
д-р Стаменов е така!

А се сещам за една моя приятелка на която са и вадили по 10 яйцеклетки от всеки яйчник без упойка само на но-шпа-то.. това са двадесет бода!!! ... ей това се казва смела жена! И сега се радва на две чудесни деца - да са и живи и здрави!!!
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #232 -: Февруари 19, 2009, 17:43:01 pm »
здравейте и от мен сладурчета :P
ето и аз се присъединявам към групата на чакащите момичета,днес ми е 4 ден след трансфера.не съм ви чела няколко дни,защото съм го ударила на голям мързел,само лежа и гледам телевизия.но днес ще ви изчетя до края :P
до вчера ме болеше корема,леки болки ,но ги имаше,като пред цикъл.мислех,че се появяват след 3,4 ден след ЕТ.не съм притеснена а много обнадеждена,че този път ще успеем,дано Господ е с нас.
желая много вяра,късмет и само сълзи от радост,на всички момичета.
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #233 -: Февруари 19, 2009, 17:45:58 pm »
Дано всички успеем да сбъднем мечтата си...

Успех, aramiz! И аз това правя по цял ден :wink:.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #234 -: Февруари 19, 2009, 19:10:08 pm »
 aramiz  -искрено желая успех !!!

Аз пък даже и поработвам по -малко -опитах да лежа -ама шило в торба не стои.
По цял в ден в къщи и да лежа  не ми понася .Чуствам  се кофти -все едно съм наказана /болна на легло  , а  на работа  ми е по-весело и приятно и времето минава неусетно -без да се уморявам и напрягам разбира се..
Е -първите  няколко дни бях много послушна- у дома .
« Последна редакция: Февруари 19, 2009, 19:13:59 pm от nimika »


Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #235 -: Февруари 19, 2009, 20:03:07 pm »
 :balk_121:Чета аз, че някои имат болки ниско долу в средата - и това било нормално, моите болки са по-скоро бодежи и придърпвания, само че ту в ляво.. ту в дясно /предполагам, че са яйчници/. От вчера и кръста ме наболява /дано да не са бъбречетата/. Днес обаче ходих до офиса - натам с такси /друса... ама го изтърпях все пак пих но-шпа/, навръщане се качих на автобус ... голям зор беше да изтърпя паветата и дупките по пътя, като слязох се бях превила на две от болки  :balk_150: .. едвам се довлякох до дома си osi_14 osi_15 osi_14. След като полегнах се оправих ... сега пак си останаха само бодежите и придърпванията в ляво и дясно. Та при вас как е с болките и бодежите.. имате ли ги? къде са? Опасни ли са и защо /след като прегледах и другите форуми по темата с "болките" оказва се, че има съвсем противоположни мнения по въпроса  osi_10/

 :ask:

П.С. На 7.02 вечерта ми беше ЕТ... та се чудя утре дали е рано за кръвен тест... Стаменов каза след 17 дни... ама.. нещо любопитството ми... започва да ме побеждава

И моля ви момичета искам да се похвалите с  :bfp1: :bfp1: :bfp1:
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #236 -: Февруари 19, 2009, 21:24:33 pm »
 Момичета, моля ви не се хилете, но аз да си питам.В лека стимулация съм с три фоликула около - 15-17 мм.Мога ли да си ги спукам при секс. :oops:Да не отидат зян.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #237 -: Февруари 19, 2009, 21:40:41 pm »
Момичета, моля ви не се хилете, но аз да си питам.В лека стимулация съм с три фоликула около - 15-17 мм.Мога ли да си ги спукам при секс. :oops:Да не отидат зян.

Аз не бих рискувала. :wink:
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #238 -: Февруари 19, 2009, 21:58:50 pm »
Момичета, блокажа по дълъг протокол на кой ден от МЦ се слага обикновено? Чета за 22-ри ден, а на мен ми сложиха Диферелина днес на 18-ти ден. Нямам опит с дълъг протокол, предната ми стимулация беше по къс.
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #239 -: Февруари 19, 2009, 22:15:29 pm »
А възможна ли е телесна температура в 22 часа 37.1 , да се получи от стимулацията