0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #20 -: Февруари 02, 2009, 22:44:14 pm »
Успех на всички момичета и от мен, дано успеем този път!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #21 -: Февруари 03, 2009, 08:24:51 am »
:(.
Фостимона за какво се изписва
Фостимона е аналог на Меногона и си е за стимулация,аз последната инсеминация бях с Фостимон,а първите 2 с меногон.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #22 -: Февруари 03, 2009, 18:44:13 pm »

 :welcome:Здравейте и от мен мили момичета. Късмет на всички  :bfp1:
Аз се местя от темата за Декември/Януари, защото моято е по-скоро
Януаро-Февруарска ... /звучи ми като "комбайнеро-интелигентска"  :D :D :D/
Но по същество - утре ми е пункцията, за първи път ми е... дано и да е за последен.
Според д-р Стаменов - "чудесни резултати с минимална стимулация".. според мен единственото чудесно в цялата работа е самия д-р Стаменов.. щото на мен малко ми се виждат тия мои фоликули, последно бяха останали 3-4. Малко ме е срам, че се поизложих  :oops: - бяха повече в началото ама.. нещо... някой поизостанаха /калпазани!/. Стимулира ме с гонал от 3 ден - общо 13 гонала, после комбинация с менопур - 3 бр, 5 цетрофида и снощи лично си боднах мускулно Прегнила в дупето /не боли! или поне не повече от другите в коремчето/
Много се надявам фоликулчетата дето са ми останали за утре да се представят подобаващо и да отсрамят калпазаните!
:jump12:
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #23 -: Февруари 03, 2009, 19:01:05 pm »
Мирена успех утре на пункцията и щом д-р Стаменов е казал че чудесно вървят нещата,вярвай в успеха :crossfingers:

При мен нещата май не са много добре но продължаваме стимулацията.Най-гадното от всичко е че имам фоликул 18 мм който върви напред и се моля да не с епукне преждевременно за да не порази и другите.Иначе днес на седми ден имам 1 x 18,14,два по 12 мм няколко по 10 мм и няколко по 8 мм,а естрадиола от днес е 600,лигавицата 9 мм.До днес бях на по 4 гонала и 1 цитротид,а за утре имам 4 менопура и 1 цитротид и в четвъртък на преглед.

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #24 -: Февруари 03, 2009, 20:22:50 pm »
mirena72_i, успех утре!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Ще те чакам да разкажеш, че и на мен това ми предстои тази седмица...

ninkata1 , не се тревожи. Всичко ще е наред! Няма да му дадат на фоликулчето да се спука!

Аз днес пак съм в "почивка" - само  :needleani: :needleani: :needleani: :needleani: :needleani:

marina75, благодаря за отговора!
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #25 -: Февруари 04, 2009, 09:21:41 am »
Здравейте момичета!И на мене ми предстои икси през март.Вчера бях на преглед и решихме да бъда по дълъг протокол.Сега ще започна втора опаковка Регулон и след това минавам на Декапептил за 10 дни.После следва стимулация с Пурегон.
Много се притеснявам да не се стигне до хипер :(Ако някой е минал вече по тоя път нека ми пише,ще съм му много благодарна.Също се интересувам за Декапептила,дали се бие по едно и също време и кога е най-удачно.
Извинявам се за дългия пост,но ще ми е за пръв път и съм в невидение.
Успех желая на всички момичета в процедура!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #26 -: Февруари 04, 2009, 09:37:14 am »
Успешни процедури момичета:)
Ние започваме март по къс протокол с по - силна стимулация.
Сега правя моите изследвания докато съпруга ми се прибете в средата на март, и към края на този месец смятам да отида до Румъния да си купя лекарствата. Още незная с какво ще ми е стимулацията но утре ще разбера:)
Утре съм на цветна снимка.
От първия ден на цикъла на противозачатъчни заради съмнения за киста в десния яйчник, която се надявам да изчезне:)

Бъдете позитивни и вярвайте:)
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #27 -: Февруари 04, 2009, 09:52:18 am »
Лискоооо  :bighug:  :crossfingers:
И аз се глася за тогава, ама ще видиме... че с тия кисти... нищо няма да казвам засега... А така ми се ще да почваме вече с  :needleani: :needleani: :needleani:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #28 -: Февруари 04, 2009, 12:29:04 pm »
Лиско, миси, и на двете ви пожелавам нещаат да се развият добре и скоро да ни зарадвате.  preggo yahoo_17

Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #29 -: Февруари 04, 2009, 12:44:45 pm »
Здравейте момичета!И на мене ми предстои икси през март.Вчера бях на преглед и решихме да бъда по дълъг протокол.Сега ще започна втора опаковка Регулон и след това минавам на Декапептил за 10 дни.После следва стимулация с Пурегон.
Много се притеснявам да не се стигне до хипер :(Ако някой е минал вече по тоя път нека ми пише,ще съм му много благодарна.Също се интересувам за Декапептила,дали се бие по едно и също време и кога е най-удачно.
Извинявам се за дългия пост,но ще ми е за пръв път и съм в невидение.
Успех желая на всички момичета в процедура!

не се притеснявай За хипер, над 35г. фоликулите са по-скоро кьт 8) стига да не си с СПКЯ

декапептила гледай да го слагаш горе долу по едно и сьщо време на денонощието, а кога точно няма Значение. успех! :crossfingers:

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #30 -: Февруари 04, 2009, 14:47:30 pm »
dgina, lisko, misi, дано всичко да върви по план  yahoo_17 и да напълните темичката с  preggo preggo preggo !

Днес - 10-ти ден от стимулацията - имаме 10 фоликулчета: ляво - 14, 3х13; дясно - 2х20, 16, 15, 13, 12; лигавица - 12 мм. Кръвните не бяха готови и затова довечера ще разбера как продължаваме - със стимулация или с прегнил :wink:.

Нали ще извадят :egg: не само от 20-милиметровите фоликулчета?

daliana, как мина при теб?

Успех на всички!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #31 -: Февруари 04, 2009, 15:15:51 pm »
cream виждам че и при теб има два по-големи от 20 мм,казаха ли нещо за тях,защо така са избързали,като при мене,стискам ти палци да извадят хубави яйчица :crossfingers:

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #32 -: Февруари 04, 2009, 16:39:10 pm »
cream виждам че и при теб има два по-големи от 20 мм,казаха ли нещо за тях,защо така са избързали,като при мене,стискам ти палци да извадят хубави яйчица :crossfingers:

Нищо не казаха, а и аз не попитах :(... Понеже сме по къс протокол, предполагам, че затова немогат да ги контролират :?. Но аз се надявам и в другите да има хубави яйцеклетки yahoo_17!
На теб обясниха ли ти нещо?
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 16:42:09 pm от cream »
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #33 -: Февруари 04, 2009, 16:48:29 pm »
Ми мен ми казаха това което съм написала и по-горе че дано да удържи фронта и да не се спука,защото ще обърка работите,надеждата е цитротида,който да предотврати преждевременно спукване.Това е недостатъка на късия протокол но дано всичко е наред и завършим успешно опитите си :crossfingers:

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #34 -: Февруари 04, 2009, 16:53:32 pm »
cream,мисля че всичко е ок.при моят първи опит,положението беше подобно на твоето сега,не мисля 4е има проблем.според мен мътиш добри яйчица :wink:ще стискаме палци и резултата да е  :bfp:
за себе си какво да кажа,днес четвърти ден от стимолацията и втори от инжекцийките,в петък съм на преглед,да видим какво е положението.
успех момичета,дано напълним темичката само с  :bfp:
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 16:55:49 pm от aramiz »
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #35 -: Февруари 04, 2009, 20:45:04 pm »
Здравейте,за съжаление нашият първи опит приключи :(. След два положителни кръвни теста, консултация с доки за преглед за да се види плоден сак, днес трябваше да си направя уринен тест в къщи, който се оказа отрицателен. Следва веднага кръвен тест, който ме хвърли в ужас. Стойностите са паднали до 3.98, при положение, че само преди няколко дни бяхме толкова щастливи, крояхме планове за бъдещето ни, ето че днес всичко свърши. Дано не се случва на никой друг.Найстина болката е непоносима, но знам, че с течение на времето ще отмине и ще продължим на пред.
На всички очакващи само хубави емоции и сбъднати мечти!


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #36 -: Февруари 04, 2009, 20:58:21 pm »
Много съжалявам, миличка! Дано това да е последното разочарование, което изпитваш! Бъди силна и вярвай, че и твоето чудо ще се случи много скоро!
:bighug:
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 21:00:02 pm от cream »
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #37 -: Февруари 04, 2009, 21:16:56 pm »
cream,мисля че всичко е ок.при моят първи опит,положението беше подобно на твоето сега,не мисля 4е има проблем.според мен мътиш добри яйчица :wink:ще стискаме палци и резултата да е  :bfp:

Днес беше последния цетротид. Тази нощ трябва да си бия сама 8O овитрела в 1.30 ч. и в петък - пункция.
Резултатите от изследванията /10-ти ден от стимул./ - LH-2.29, E2-1046 (надявам се да се повиши още), Prog.-1.09 (малко високичък ми се струва).

Ми мен ми казаха това което съм написала и по-горе че дано да удържи фронта и да не се спука,защото ще обърка работите,надеждата е цитротида,който да предотврати преждевременно спукване.Това е недостатъка на късия протокол но дано всичко е наред и завършим успешно опитите си :crossfingers:

Искрено се надявам, че ще приключим успешно процедурите yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17!!! Не ми се мисли за друг вариант - няма да се пукат предварително, пък:)!!!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #38 -: Февруари 04, 2009, 21:19:15 pm »
С това ЛХ и Прог. - нямаш място за притеснение! :D
На първата си процедура имах фоликул 22 мм и нямаше проблем.
Късмет момичета!  :crossfingers:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #39 -: Февруари 04, 2009, 21:31:13 pm »
С това ЛХ и Прог. - нямаш място за притеснение! :D
На първата си процедура имах фоликул 22 мм и нямаше проблем.
Късмет момичета!  :crossfingers:

От другите фоликулчета има вероятност също да извадят яйцеклетки, нали? И Eстрадиола ще се повиши още, нали? Кажи ми "ДА", моля те :balk_600:! Благодаря за подкрепата, Evro :hug2:!

Попитах нещо в предишната тема, но никой нищо не каза. Ще пробвам пак :lol:... Чудя се дали не трябва да се следи ТСХ по време на стимулацията, при положение, че имам хашимото и много завишени ТАТ и МАТ... Не ми назначиха вливания, защото ТСХ е в норма, но това беше преди стимулацията. Дали има вероятност да се е "размърдало" сега?