0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #240 -: Февруари 05, 2009, 09:09:20 am »
Добро утро!Успешен ден на всички :)
Аз се захващам за работа,че днеска от сутринта са ме нападнали.Пък вънка едно такова мъгливо-направо ще заспа :(
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #241 -: Февруари 05, 2009, 09:18:37 am »
Добро утро момичета, Радостинче какфето е страхотно. Вивче  :bighug:

Кремони точно така забременях, мъжа ми беше в командировка и го нямаше когато трябваше да съм в Овулация, но точно тоя месец стана, тъй че мисля че имаш голям шанс... :D. Някой да не си помисили нещо друго, ей... :lol:

Да ви разкажа една история, която научих тази сутрин, и ме разкъсва, една позната е бременна сега още в първия месец (да е влязла във втория), забременяла е със спирала, въобще не е искала и в момента реве, защото не го иска. Има детенце което е на 6 г. Не ми се коментира, защото ще блъвна някоя :crazy: отрова. Само ще кажа "Въпрос на личен избор". Това е живота ние се молим, и даваме мило и драго, а някой му го дават и не го иска, всичко е божа работа.

Моята енергия за живот!
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #242 -: Февруари 05, 2009, 09:22:29 am »
Здравейте момичета, добре че е кафенцето на Радостинка, пък и как го сервира само ммм... красота  :balk_5:

Май снощи наистина е било много любовно навсякъде  :biglove:

Хайде Маринка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и за нас ще е подарък добрата ти новина.

Аз засега съм в пълно затъмнение, защото изобщо не знам какво се случва с тялото ми и нито съм сред ловуващите, нито сред чакащите.

Вивия, права си мила и ние така напук си продължаваме с ловуването и поне ни е хубаво  :balk_21:

Но явно вътрешно съм си доста притеснена и го пренасям и върху милото си.

Лек ден на всички и да живее кафето на Радостинка  :cheerleader: :cheerleader:


 
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #243 -: Февруари 05, 2009, 09:24:30 am »
Цитат
Някой да не си помисили нещо друго, ей...

ааа,какво да си помислим,Нинче,дали не е забъркан комшията ли? :lol:Шегувам се разбира се да не се обидиш.Пък колкото до приятелката ти ,ако знаеш как ме е яд на такива и как ненавиждам думата аборт.Оф започнах да се ядосвам чак.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Isidimi

  • **
  • 81
  • никога не губи кураж
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #244 -: Февруари 05, 2009, 09:27:43 am »
 Добро утро палавници такива! Успешен ден и само положителни мисли и емоции...и много++++ :sunshine:
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #245 -: Февруари 05, 2009, 09:31:25 am »
Минчето е права, нещата стават, когато най-малко ги очакваме. Трябва да сме споки и да не превръщаме идеята във фикс на живота си. Защото бебчо иска да ни направи изненада  :hello:  и да дойде, когато не го чакаме, просто като нас и то обича изненадите  :cupid: Точно както изненадващо сме се влюбили в нашите половинки.

Просто трябва да се обичаме и ще се случи  :love:
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #246 -: Февруари 05, 2009, 09:35:13 am »
Привет, момичета, лека работа на работещите а на почиващите лек ден!!  :D

Маринка, мечтите са толкова хубаво нещо!!! :D Мечтай!! Нали знаеш че когато искаш нещо много силно, цялата вселена ти помага, и то се случва!!! :bighug: :balk_602:

Нерито, и аз съм против абортите, но края на краищата живеем в свободен свят.... Аз в момента живея в старна където абортите за забранени..... ако, знаете момичета има много деца с проблеми (даун например), така че в някой случай е за предпочитане. Разбирам че тази жена е в началото и не я оправдавам ако го направи... То и без това циганетата са повече...... Нещо много се отплеснах.............  :?
Хубав ден  :balk_111:

Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #247 -: Февруари 05, 2009, 10:04:53 am »
Доколкото разбрах това момиче, ще си го задържи те са едно прекрасно и нормално българско семейство, но ми стана гадно от факта, че е ревала чак че не го иска, тя отсега като не го иска, какво ще прави после....Ама от опит знам, как ревах когато родих малката, още от родилната маса звъннах на мъжа ми да му кажа, че си имаме прекрасна дъщеря, а той ми вика: Е хубаво де, що ревеш тогава? А аз бях безкрайно щастлива и сега се просълзявам като се сетя...ох отплеснах се.  :biglove: Ама със сигурност знаете, колко много искам да го изживея отново... а знам че и вие всички милички момичета!

Моята енергия за живот!
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #248 -: Февруари 05, 2009, 10:06:57 am »
леле дамиии, току що разбрах каква върховна глупост съм направила. аууууууу, иде ми да се гръмна  :bonk:

Нали ми предписаха да пия утрогестан от 16-ия ден докато ми дойде. Ами аз го почнах, но тогава още изобщо не бях след овулация и съм се контрацептирала цели 20 дена  :balk_153:

уж цял дена седя пред компютъра на работа, а не съм разбрала, че ако почнат да се пият преди овулация прогестероновите препарати действат, като противозачатъчни. уфффф, и си правя тест  :balk_132:  ми как да стане.

в този месец вече ми е надеждата вече  :balk_149:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #249 -: Февруари 05, 2009, 10:14:09 am »
Добро утро и от мен най-после сина ми отстъпи мястото пред компа :lol:Радостинка мила благодаря за кафенцето :D.Относно абортите аз като бях за кюртажа в стаята бяхме четири и само аз бях там по медицински причини :( но това е положението всеки има право на избор.Приятен ден засега после пак ще ви нагледам дано изскочи някое  :bfp: успешен ден на всички. Неритокакто е писала Нинчето хората и със спирала забременяват докато няма М.има надежда.Абе какъв е тоя живот някои се пазят пък забременяват тия дето го искат немогат  :balk_149:
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #250 -: Февруари 05, 2009, 10:26:40 am »
Денис непоправима оптимистка си миличка, само така  :balk_102:  :wink:

Нищо не е по-добро от една усмивка  :)
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #251 -: Февруари 05, 2009, 10:31:34 am »
Така е ДЕНИ за жалост.

Нери спокойно мила така е трябвало да стане.

Маринче мойте комшии ма за никакъв не стават, ма как един няма дет да го бива бе :lol:. А сега като се замисля има един, да мноооого добре изглежда, ама те пък са младо семейство, и те милите като ги гледам три години вече откакто живеят  в блока несме забелязали бебче.. :balk_160:

Моя шишко най-убав...

Моята енергия за живот!
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #252 -: Февруари 05, 2009, 10:37:35 am »
момичета, аз отивам да се отдам на  :balk_115: днес, не мога да не изляза - на вън е топло и слъчево  :D
ще пиша по-късно какви са придобивките  :wink:,

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #253 -: Февруари 05, 2009, 11:03:34 am »
Надяв ма се да е така Нинче, дори съм сигурна мила.

Така е Денис, законите на Мърфи действат най-безотказно  :lol:

Надеж, хайде скъпа покефи се и заради мен, защото тази седмица не ми се очертават такива релаксиращи мероприятия  :balk_103:

само на дребно  :balk_114:   :wink:





*
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #254 -: Февруари 05, 2009, 11:56:55 am »
Добро утро, сладуранки ;)

Хей, Надеж, я да вземеш да ни купиш по нещо на всички като ще правиш шопинг :)Така де, да повдигнем малко духа и ние, хехе :)

Хайде успех и хубав ден :)))))))


*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #255 -: Февруари 05, 2009, 12:06:27 pm »
Здравейте,
знаете ли къде се намира "G" точката на жените :oops:

На края на думата "шопинг" :D :D :D

Аз съм на работа и съм изтрещяла :)
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #256 -: Февруари 05, 2009, 12:10:25 pm »
Здравейте,
знаете ли къде се намира "G" точката на жените :oops:

На края на думата "шопинг" :D :D :D

Аз съм на работа и съм изтрещяла :)
:lol: :lol: :lol: искрено се посмях :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #257 -: Февруари 05, 2009, 12:13:00 pm »
, че си имаме прекрасна дъщеря, а той ми вика: Е хубаво де, що ревеш тогава?
:lol: :lol: :lol: -Нинче, това само един мъж може да го каже....хихих предполагам , че с нас ще се случи същото, когато му дойде времето. :lol:
къде се намира "G" точката на жените :oops:

На края на думата "шопинг" :D :D :D

:D :D :D хаха,аз не съм на работа, Мегчо, но съм изтрещяла и аз по рождение.
Абе РОузи, айде гони си мъжа вече да ходи да работи и да ти остави компа свободен.Няма те в скайп от сто години
« Последна редакция: Февруари 05, 2009, 12:26:40 pm от Мери Попинз »
*
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #258 -: Февруари 05, 2009, 12:29:51 pm »
Здравейте момичета, заклевам се ще се побъркам  8O не ми е дошло още теста е отрицателен, тук в Силистра мисля че не правят кръвен тест за бременност. колкото и да се опитвам да съм спокойна немога, побърква ме неизвестността, мисля утре да си направя пак тест пък да видим.
Я да попитам аз ако ми е била късно О е нормалмо да ми закъснява нали?  :oops:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за още сбъднати желания ! (02.02-08.02)
« Отговор #259 -: Февруари 05, 2009, 12:31:34 pm »
знаете ли къде се намира "G" точката на жените :oops:
На края на думата "шопинг" :D :D :D
Хахахаха, как се смях!!!!  :lol: Много готино!

Надеж, да си купиш нещо хубаво :)

:D :D :D хаха,аз не съм на работа, Мегчо, но съм изтрещяла и аз по рождение.
Светле, това се отнася за голям брой посетители - ша знаеш!!! И аз също!   :blob10: :bonk: :jump12: :crazy:
Нерито, споко, нищо не е фатално и необратимо. Ако не този месец, другия. Пък и както са ти казали вече, то нещата понякога стават и при уж "невъзможни" обстоятелства.  :crossfingers:
Гуччи, нормално е, при късна овулация да закъснява МЦ. Опитай да се оспокоиш, кога евентуално тярбва да ти е била ову?
Отивам да ям, че съм гладна като вълк!  :wink: