0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #220 -: Януари 31, 2009, 11:28:29 am »
хайде да ви разсмея :D Гепнах го от темата смях.Жени карат коли.    http://slackpack.net/

 :balk_47:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #221 -: Януари 31, 2009, 11:33:27 am »
Да ти е жива и здрава дъщеричката,Титибар,само радост да ви носи и да е много щастлива.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #222 -: Януари 31, 2009, 11:37:16 am »
Добър ден на всички и приятен уикенд!
Ние от вчера сме на ски на Паничище. Времето е приятно!
Успех на чакащите и на ловуващите!!!
*
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #223 -: Януари 31, 2009, 11:40:04 am »
Дениса, голям смях падна! Сълзи ми потекоха.... :lol:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #224 -: Януари 31, 2009, 11:41:02 am »
 titibar Честито да ти е жива и здрава.Леле тя мома за женене пожелавам и много щастие,здраве,любов-занапред и да постигне всичките си мечти.
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #225 -: Януари 31, 2009, 11:43:05 am »
Дениска, страхотна смехотерапия ни прилагаш.

Виксънче, при мен нещата са все така наред според доктора, но още не съм видяла  :bfp: Гледам да не пускам мрачните мисли и да се зареждам с много търпение.

Как са нещата при теб, стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: да вървят само в позитивна посока и скоро да ни зарадваш с  :bfp: :bighug:

Стискам палци и за Биберонка утре теста да е +

titibar да ти е живо и здраво момичето, много късмет, любов и успехи в живота и много да ви радва :)
« Последна редакция: Януари 31, 2009, 11:45:23 am от rrrosi »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #226 -: Януари 31, 2009, 11:43:11 am »
Добър ден на всички и приятен уикенд!
Ние от вчера сме на ски на Паничище. Времето е приятно!
Успех на чакащите и на ловуващите!!!

Приятна прекарване,Вики.
Ама къде сте всички бе,аз на всяка манджа мерудия,само чакам някой да пише нещо и хоп като похлупак съм.Я,да ставате ,стига сте спали,ама ха я каква пустош е тук.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #227 -: Януари 31, 2009, 11:46:43 am »
 :D Голям смях,е има и такива жени :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #228 -: Януари 31, 2009, 11:49:10 am »
И такива мъже има амааа.....ще изровя аз и мъжки гафове та да се посмеем и за тяхна сметка :D
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #229 -: Януари 31, 2009, 12:17:41 pm »
Здравейте и от мен,момичета!
На Плами и Мегчо,огромно честито.Браво момичета,вие успяхте.Пожелавам ви лека и щастлива бременност,и здрави и послушни бебчета.
Тити,да ти е жива и здрава щерката и много да те слуша в тая трудна възраст.
Хубав ден,приятелки.Почивайте си повечко.Аз имам в къщи работа,колкото за половината китайски народ и след малко ще я почвам,само не съм измислила от къде точно. :wink:
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #230 -: Януари 31, 2009, 12:37:45 pm »
Привет и от мен момичетааааа!!!!
Дениска, много добре ми дойде тази порция смях  :balk_47: :balk_602: !!! Благодарско!!

Viki_vat, весело на ските  :wink:!!
Titibar, да ти е жива и здрава дъщерята и да те слуша въпреки петнайсете си години  :wink:

Маринкаи аз съм тук, не си самичка  :wink:


Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #231 -: Януари 31, 2009, 12:38:48 pm »
хайде да ви разсмея :D Гепнах го от темата смях.Жени карат коли.    http://slackpack.net/
И ние тук в офиса доста се посмяхме :lol: :lol: :lol: та нали аз съм единствената жена на работа ( и то шофьор), че се спукаха да ме бъзикат дали и аз паркирам така :lol: :lol: :lol: А пък аз съм много добраааа :wink: :lol:
titibar да ти е жива и здрава дъщеричката! :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #232 -: Януари 31, 2009, 13:09:05 pm »
Ей това с жените шофьори беше просто върха :lol: Смях се със сълзи направо...Надявам се че аз съм по добра,макар че снощ половинката така ми се разкрещя че една дупка да има на пътя аз съм щяла да я уцеля :lol:
Приятен уикенд на всички ви и дано да има + тестчета.Айде бягайте от офисите и се отдайте на релакс вече...
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #233 -: Януари 31, 2009, 15:32:25 pm »
.....
ААААААА, искам и аз да си бременея с вас!!!!!!!!!!  8) Обаче ако пък ме изпреварите - тъкмо ще има кой после да ми дава напътствия  :wink:

Оооо, Викс, споко! Аз съм оптимист и се надявам скоро така да се изненадаме, че сълзи от радост да ни потекат! На "всички стари кучета" вече ни е време да се пъчим с коремите!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #234 -: Януари 31, 2009, 17:19:23 pm »
 :oМомичета, не издържах до утре и взех един шуър чек
  бледа черта  :bfp1: :bfp1:
 Милото се прибира утре и незнам да му казвам или да изчакам със сигурност ++++резултат!!!!!!!
Ние пробваме от почти 3 години и не искам да го обнадеждавам ако се окаже нещо друго.
А и винаги съм си мислила че ще му го съобщя по - специален начин,
обаче сега нищо не ми идва наум..само си мисля как ще му звънна още тази вечер преди да се е прибрал.
Вие какво ще ме посъветвате :ask:
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #235 -: Януари 31, 2009, 17:22:21 pm »
Биберонка  :crossfingers:
Както и да му го съобщиш,бъди сигурна че ще е на седмото небе!!!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #236 -: Януари 31, 2009, 17:25:56 pm »
О да сигурна съм!!!
Само че май най- добре да го изчакам,и без това чакам едни приятели тази вечер и няма да имам много време за мислене.....макар че..........
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #237 -: Януари 31, 2009, 18:45:11 pm »
biberonka   аз бих му казала на секундичката  :D Моето мъжле се вълнува наравно с мен и го правя съпричастен във всичко.Стискаме палци и чакаме хубави новини!
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #238 -: Януари 31, 2009, 18:47:58 pm »
Биберонка,тихичко честито от мен  :bighug: Пожелавам ти най-леките 9 месеца и едно хубаво,здраво,розовичко,пухкаво бебенце на финала  :D И аз като теб бях с многоооооо бледа чертичка,трябваше въобръжение да я видиш.На следващия ден си направих друг тест и беше малко по-забележима,но пак много бледа.На 3-тия ден я нямаше!И така :) Много е важно какъв тест си си правила.Моите първи два бяха на-обикновенни лентички,а този на който нищо не се видя-"Presto".На Шуър Чек и там ми се появи :)Така,че наистина - тихичко честито!
А това как ще кажеш на мъжо  :wink: :
-Ако рожденият му ден е скоро, изчакайте и му направете подарък – тест за бременност с положителен резултат, опакован в много хартии на дъното на голям кашон.

-Теста за бременност можете да се сложите и под мишницата си като термометър и да го помолите да види дали нямате температура.

-Можете да купите торта със захарен щъркел отгоре. Само внимавайте да не е първи март – ще го помисли за мартеница.

-Ако е първи април, кажете му: „През декември няма да си имаме бебе“.

-А ако на първи април разберете, че сте бременна с близнаци, кажете: „Ние ще си имаме едно бебе“.

-Ако наближава Коледа, оставете бебешки ританки под елхата.

-Ако искате да му направите изненада – тип сувенир, сложете първата си ехографска снимка в рамка и я окачете на стената.

-Ако е отишъл в Германия да купува кола, обадете му се да вземе по-голяма.

-Ако не се засичате в къщи, оставете му рисунка с щъркел и бебе на хладилника. Там със сигурност ще я види.

-Ако искате преживяването да бъде и еротично, направете му стриптийз на фона на песничката на Surecheck „Ако има две черти, бързо-бързо му звънни – бременна си вече ти“.

-Ако се страхувате от реакцията му, кажете първо на по-големия си син. Така ще имате посредник, който ще отнесе първоначалния шок.

-Ако искате изненадата да е наистина незабравима, спретнете му едно „Море от любов“, където да му покажат запис от първия ви ехографски преглед вместо послание.

-Ако искате да съобщите нетрадиционно на колегите си, съберете ги и им кажете, че сте си намерили нова работа с работно време 24 часа на ден, 7 дни в седмицата, без право на отпуск и болнични и заплата от цели 160 лв.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #239 -: Януари 31, 2009, 19:07:50 pm »
Биберонка, вземи утре сутрин направи друг и изчакай мъжлето да се прибере за да му го покажеш. След всичките тези години опити - заслужавате да сте очи в очи когато му го казваш, да видиш щастието му и сълзите в очите  :) Успех и  :crossfingers:
Титибар, честито, да е жива и здрава дъщеричката. Много да те слуша!! :)
Софи, мацко и аз мисля че вече ни е време.  :wink: