0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #120 -: Януари 29, 2009, 15:10:05 pm »


Мелоди01, съжелявам че теста е - !!!Внимавай с Аугуметина от 1мг, аз пих преди 2 месеца и хванах гъбички, пък после и тях докато ги оправя се видях в чудо  8O! Ти защо ще го пиеш (извинявай че питам, ти може и да си писала ама аз може нещо да съм бляла  :wink: )?




[/quote]
Да ще внимавам с антибиотика той е от 625мг. Изписан ми е защото при вземане на влагалищен секрет се установи че имам Ешерихия Коли. Изписаха ми няколко вида антибиотици и нищо не ми помогна. Направиха ми и колпоскопия видяха че кол-воto не са много и не се размножават, но са си там. Сега докторката ми предписа този антибиотик с надеждата че този път ще помогне. На мъжа ми също изписаха ант-к Амоксицилин.  Смятам да взимам успоредно с ант-ка и вит.В комплекс срещу гъбички.

Дени мерси много мила за романтичното кафенце - дойде ми много ободряващо! :D
Много се радвам че сме отново заедно момичета! :bighug:
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #121 -: Януари 29, 2009, 15:11:53 pm »
Най- накрая и аз да успея да вляза   :ywoohoo:
Някъде на видно място тук май трябва да напишат с големи букви: Внимание, този форум води до пристрастяване!!! :wink: :lol: :wink:
Аз си ловувам, утре чакам две чертички на ову теста и да го хванем вече туй яйце накрая :eggsperm:
А на всички  :bighug: :bighug: :bighug:
П.С. и май е време вече за някое +++ тестче? Бебчо, Плами при вас как е положението?
Мелоди  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #122 -: Януари 29, 2009, 15:17:56 pm »
Момичета какво става с календара? Не ми се отваря изобщо...
Уф...много е гадно без форум. на всеки 30 минути проверявах дали е проработил :)
Благодарности на хората, които са помогнали да работи отново. :D
[/url][/url]
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #123 -: Януари 29, 2009, 15:25:41 pm »
и при мен не се отваря :?
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #124 -: Януари 29, 2009, 15:38:02 pm »
Мелоди01, 650мг определено е по-добре!!!!!! Мисля че този антибиотик ще ти помогне защото той е широкоспектърен и утрепва всичко,  :crossfingers: всички гадини да утрепеш!!!!  :)

Smile_baby , хайде на теб успешен лов!!!!  :00001754:

Аз направих тирамисуто!!!!!!  :balk_87: и довечера ще го опитаме и тогава ще пиша как е  :balk_122:

Календара и при мен не се отваря - явно нещо със сървъра пак........

*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #125 -: Януари 29, 2009, 15:55:19 pm »
Момичета какво става с календара? Не ми се отваря изобщо...
Уф...много е гадно без форум. на всеки 30 минути проверявах дали е проработил :)
Благодарности на хората, които са помогнали да работи отново. :D

Ето отговори и за калентадара http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=33479.0   :)
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #126 -: Януари 29, 2009, 16:02:55 pm »

Аз направих тирамисуто!!!!!!  :balk_87: и довечера ще го опитаме и тогава ще пиша как е  :balk_122:

Календара и при мен не се отваря - явно нещо със сървъра пак........

Малеййй, Надеж ако знаеш как съм гладна - само да го мерна това тирамису :eating: хич няма да мисля как е станал :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #127 -: Януари 29, 2009, 16:07:53 pm »
Ей, момичета, и на мен ми беше много тъпо без форума. Добре, че са оправили проблема ;)

Аз преди малко врътнах едно селено фасулче - малко ми загоря лука, ама нейсе:)

Лек и прекрасен ден :)


*
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #128 -: Януари 29, 2009, 16:21:21 pm »
Мелоди01, 650мг определено е по-добре!!!!!! Мисля че този антибиотик ще ти помогне защото той е широкоспектърен и утрепва всичко,  :crossfingers: всички гадини да утрепеш!!!!  :)

Smile_baby , хайде на теб успешен лов!!!!  :00001754:

Аз направих тирамисуто!!!!!!  :balk_87: и довечера ще го опитаме и тогава ще пиша как е  :balk_122:

Календара и при мен не се отваря - явно нещо със сървъра пак........

Надеж - чул те Господ мила Един път да се отърва от тях :D
Ще може ли да дадеш рецептата за Тирамисуто - много го обичам, но никога не съм се пробвала :D
Smile baby много хубаво си го казала - наистина трябва да има предупредителен надпис някъде на видно място"Внимание форума води до пристрастяване" :lol: :lol:
:lol:
Rashi добър апетит - така ми се прияло бобче....Ама българско
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #129 -: Януари 29, 2009, 16:23:56 pm »
Раши ти отпускарче ли си днес? И да не се похвалиш тцтцтцт  :lol:
[/url][/url]
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #130 -: Януари 29, 2009, 16:29:41 pm »
Радостинке, щях да ти дам цялата тава ако беше по-наблизичко :lol:!!!!! И без това имам още една кутия маскарпоне в хладилника и тези дни трябва и нея да я употребя...

Мелоди, с удовоствие ще ти дам рецептата, ама незнам дали мога да я побликувам тук в този форум....????
Ако искаш могаи на лични, ама утре.... за да пробвам тази вечер и да съм сигурна какво ти препоръчвам!!  :wink:

Няма да се излагам я!!  :lol:

*
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #131 -: Януари 29, 2009, 16:29:57 pm »
Хехе, Жасминке, не съм в отпуск, а в болнични  :( Бях на работа, но получих тахикардия и ми падна кръвното - случвало се е и преди. Та, нямам с какво да се похваля.
Понеже вече съм добре, реших поне да наготвя нещо - ама стана много солено май  :oops:

Много късмет на теб и другите мацки :)))
« Последна редакция: Януари 29, 2009, 16:32:26 pm от rashi »


*
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #132 -: Януари 29, 2009, 16:56:58 pm »
Радостинке, щях да ти дам цялата тава ако беше по-наблизичко :lol:!!!!! И без това имам още една кутия маскарпоне в хладилника и тези дни трябва и нея да я употребя...

Мелоди, с удовоствие ще ти дам рецептата, ама незнам дали мога да я побликувам тук в този форум....????
Ако искаш могаи на лични, ама утре.... за да пробвам тази вечер и да съм сигурна какво ти препоръчвам!!  :wink:

Няма да се излагам я!!  :lol:
Надеж много ти благодаря-не се притеснявай ако е сполучлива и хубава можеш да я поместиш тук във форума.
Мисля че тук има тема - "какво ще готвя тази вечер" Ако искаш може там да я публикуваш :D. Разбира се ако не те затруднява. Така повече момичета може да се възползват от рецептата :)
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #133 -: Януари 29, 2009, 16:59:27 pm »
 Надеж тук я напиши моля те че който иска да се възползва от нея.Това си ни е седмична тема и може всичко да си пишем :D Опа Мелоди ме изпревари :oops:
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #134 -: Януари 29, 2009, 17:28:17 pm »
Ето я рецептата :
400 г Маскарпоне
4 яйца (разделени на жълтъци и белтъци)
100 г пудра захар
2 с л коняк (амарето, ром)
300 мл силно кафе еспресо
1 опаковка бишкоти
2 ч л натурално какао

Първо се разбиват с миксер жълтъците и захарта, докато увеличат обема си 3-4 пъти.
Към тях се прибавя маскарпонето, и по рецепта се разбърква внимателно с дървена лъжица, но аз го разбърках с миксера на най-ниската степен.
След това белтъците се разбиват докато станат много пухкави и внимателно се прибавят към другата смес(тук и аз разбърках с дървената лъжица).
Във готовото кафе се прибавя коняка или каквото там имате, аз сложих бейлис.
Всяка една от бишкотите се потапя в кафето и след това се слага в тавичката и така докато направите един ред.
После слагате от готовия крем и после пак ред бишкоти и пак крем.
Отгоре наръсвате с какаото. Моят съвет е да поръсите какаото през сито. Става равномерно и навсякъде.
После слагате в хладилника за една нощ - така е по рецепта, но аз ще изчакам около 6часа (немога да чакам до утре  :wink:)

Това е!!! Пробвайте и дано ви хареса!!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #135 -: Януари 29, 2009, 17:30:12 pm »
Надеж какво е Маскарпоне :oops:
 
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #136 -: Януари 29, 2009, 17:42:09 pm »
Нямате грам срам с тези невероятни кафенца :lol:!А ние бременните не може да пием  :dance2::(
Мен може да ме преместите от очакващи  :bfp: в очакващи  :bori_022: :bighug: :bighug: :bighug: Дано съм Ви на късмет и стискам палчета на всички Вас да Ви се случи чудото като при нас!Обичам Ви много и благодаря за цялата подкрепа,която попучих и съм сигурна,че ще получавам занапред  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :cloud9:
П.С.Като не мога да пия кафнце,ще плакна очички ще ям тирамису  :eat: :hug2:

Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #137 -: Януари 29, 2009, 17:52:39 pm »
Ееееееххххх, колко хубава новина! Честито, миличка, да си жива и здрава и безпроблемна бременност ти желая от сърце!!!  :bighug: Винаги ще имаш подкрепа!!!


Дениска, маскарпоне е сметаново италианско сирене от краве мляко. Има кремав цвят и по консистенция е подобен на краве масло при стайна температура – меко и деликатно. Приготвя се като се загрява цяло краве мляко и се пресича с киселина, подобно на изварата, но тя се прави от суроватката. Традиционно се използва за тирамису, също така добре се съчетава с плодове.
Има го в магазините, питай

*
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #138 -: Януари 29, 2009, 17:58:07 pm »
Браво Пламито, ти си нашата гордост! Само така :)))))))
ЧЕСТИТООООО :) И да се пазиш и да се гледаш добре :)))

И пускай по едно изреченийце как върви :)


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Време е за сбъднати желания ! 26.01 - 01.02
« Отговор #139 -: Януари 29, 2009, 18:13:26 pm »
Надеж благодаря ти за обяснението много ме е срам  :oops: ама наистина не бях го чувала ама сега вече ми стана ясно :D.Плами аз и тук да ти кажа много ама много се радвам за теб и много да се пазиш да не вземеш да шеташ всеки ден почивай си повече  :balk_21:.Няма ли още някой да се отчете вече.