0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

специалисти във В.Търново
« -: Декември 27, 2008, 10:33:38 am »
 Здравейте , всички момичета
 четох много заглавия във форума , но не намерих да се споменава за В.Търново.Сигорна съм че и тук има момичета с много репродуктивни проблеми>
Аз засега се лекувам при др. Ангелов,моля да разменим опит с всички търновки.Успех на всички
« Последна редакция: Декември 28, 2008, 05:34:01 am от Ledena_luna »
Re: специалисти във Б.Търново
« Отговор #1 -: Декември 27, 2008, 10:50:27 am »
Здравей Аанаа, аз съм от Търново. Личен гинеколог ми е д-р Ангелов. При мен обаче се касаеше за по-сериозен репродуктивен проблем. След дълги години ходене по лекари във Велико Търново, София, най-после миналата година решихме и направихме ин витро в КИРМ-Плевен.За щастие беше успешно и вече имам дъщеричка на 7 месеца. Та те съветвам да отидеш при специалистите. Там могат да ти направят необходимите изследвания и да ти дадат конкретен съвет. За съжаление във Велико Търново няма специалисти по репродуктивни проблеми. Могат да ти дадат най-общи насоки, но това понякога губи ценното време и даже може да усложни нещата.
мама на Розанна и Иван
Re: специалисти във Б.Търново
« Отговор #2 -: Декември 27, 2008, 16:20:25 pm »
Благодаря ти за бързия отговор тамито ,
аз се поразрових още малко и видях във форума момичета , които пишат също като теб . Сега започвам уговорките със съпругат ми кога да ходим към плевен . Весели празници на всички