0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ето и моята графика
« Отговор #101 -: Май 16, 2009, 11:02:53 am »
отново съм тук
бихте ли си казали мнението. БТ започна да пада и си мисля че гадинката ще пристигне. и тия пусти ПМС ме погнаха от вчера  :(
благодаря ви
Re: ето и моята графика
« Отговор #102 -: Май 16, 2009, 12:30:41 pm »
Според мен още е раничко за М... :)...а и Т не е паднала драстично...нищо не се знае,дано да е станало... :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:   :P
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #103 -: Май 16, 2009, 13:46:23 pm »
И аз мисля,че е рано :D за М,ама графиката ти малко ме притеснява....не показва особена двуфазност.Разликата ФФ и ЛФ е малка...да няма проблем?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ето и моята графика
« Отговор #104 -: Май 16, 2009, 15:54:27 pm »
уж нямам проблем . па знам ли. писна ми да ходя по доктори и все да казват супер си, нищо ти няма или каквото и да е от този сорт
ето и графиката в бейбиплан. сложих си сама ову, че иначе ми засича програмата на 12 ден а е доста рано тогава . поне според мен и тестовете, които правих http://www.babyplan.ru/profile/27642
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #105 -: Май 16, 2009, 16:00:55 pm »
значи в babyplan не отчита правилно така ли?И на мен при 26 дневен цикъл ми дава овуто на 15 ден,ееееее-и на мен ми писна,почвам и аз с ову тестове,но незнам от кой ден да започна.Овуто ти е точно отбелязано според мен
   
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #106 -: Май 16, 2009, 16:28:20 pm »
Мило,на мен ми се струва че е имало проблем тоя МЦ.Но аз не съм спец и може да те обърквам само.Някакви хормони пуска ли?Може а е инцидентно...не се сещам за др ти графики :oops:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #107 -: Май 16, 2009, 17:12:33 pm »
Мило,на мен ми се струва че е имало проблем тоя МЦ.Но аз не съм спец и може да те обърквам само.Някакви хормони пуска ли?Може а е инцидентно...не се сещам за др ти графики :oops:
пуснах на 24 ден от цикъла прогестерон и пролактин,на 21 ве4е бе6е късно,бях късно ве4ерта при доктора,о6е не си знам резултатите,др.седмица 6е ходя за тях при доктора.Ето ме и мен в babyplan http://www.babyplan.ru/profile/39597/4
   
Re: ето и моята графика
« Отговор #108 -: Май 17, 2009, 11:22:24 am »
zyza определено е хубаво парелелно с мерене на БТ и ову тестове да правиш. до сега разбрах , че меренето показва , че ову е минала, а не кога ще бъде. а ову тестовете ще ти дадат отговор поне малък горе долу кога ще е . започни го около 10-11 ден и правиш от - до - .когато е + то ову настъпва от 12 до 48ч след това. при всяка е различно. тогава секс 3 дни последователно
успех  :bighug:
бихте ли си казали сега мнението и за моята графика. благодаря и лек ден
« Последна редакция: Май 17, 2009, 12:00:36 pm от prinston »
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #109 -: Май 17, 2009, 12:50:59 pm »
Според мен овуто ти е било на 17 ден,когато е паднала малко т'.Сърчицата са точни-успех
   
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #110 -: Май 17, 2009, 15:30:46 pm »
Мило,на мен ми се струва че е имало проблем тоя МЦ.Но аз не съм спец и може да те обърквам само.Някакви хормони пуска ли?Може а е инцидентно...не се сещам за др ти графики :oops:
Извинявайте че не поясни,въпроса ми е към Принстън  :oops:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ето и моята графика
« Отговор #111 -: Май 17, 2009, 20:24:22 pm »
Фибе не съм пускала хормони, че ми писна от изследвания, добре че бяха в границите де. защо мислиш че нещо не е в ред. питам , защото графиките нищо не ми говорят. гледам и тъпея :(
 :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #112 -: Май 17, 2009, 23:23:10 pm »
Миличко,аз не съм доктор и не взимай мнението ми за супер миродавно :)
Притеснява ме това,че разликата ФФ/ЛФ е много малка,БТ се покачва бавно(в продължение на 6 дни).Но все пак МЦ не е завършен...гледам днес се е вдигнала малко,дано се задържи така висока :wink:
не искам да те плаша нещо :(
цунки
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ето и моята графика
« Отговор #113 -: Май 18, 2009, 07:48:06 am »
като погледнах има нещ вярно,бавно се покачват. но си погледнах и старите - и те такива. нямам една , която рязко да се покачи. що така не знам :ask: .
лек ден от мен и много прегръдки :bighug:
Re: ето и моята графика
« Отговор #114 -: Май 20, 2009, 09:46:23 am »
Т за съжаление тази сутрин падна. значи е ясно. иде гадината :(
нов месец нов късмет
лек ден от мен  :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: ето и моята графика
« Отговор #115 -: Май 20, 2009, 11:05:43 am »
Според мен нещо не е както трябва с МЦ - може да е имало повече от 1 фоликул
Не може БТ да е висока в дните преди О. и то почти колкото през ЛФ.
Ако пак се повтори - консултирай се с лекар

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: ето и моята графика
« Отговор #116 -: Май 20, 2009, 11:33:43 am »
денис вярно че всички графики са шантави  :lol: нямам една като по учебник. но точно тези дни , в които ми е височка БТ преди ову, върлуваше в къщи един вирус - повръщане и дрисък. аз не го изкарах , но се чувствах отпаднала и малко зле. все си мислех , че и аз ще го изкарам, но само с това неразположение минах. но ако и този месец е нещо подобно като тази ми графика , ще ида на доктор. и без това вече мина 1год от първите опити
благодаря ти много за вниманието
 :bighug:
Re: ето и моята графика
« Отговор #117 -: Юни 12, 2009, 09:43:45 am »
здравейте
ще хвърлите ли едно око и на моята графика. ще се опитам да сложа и снимка на ову тестовете

благодаря ви
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #118 -: Юни 12, 2009, 09:53:48 am »
здравей  :D, според мен О е била на 13 ден  :)
Дано да е станало, стискам палциии  :P
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #119 -: Юни 12, 2009, 11:02:13 am »
 :D Разкошна графика - стискам палци  :wink: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bfp1: