0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: ето и моята графика
« Отговор #80 -: Февруари 17, 2009, 09:26:22 am »
Според мен О. е била на 15 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: ето и моята графика
« Отговор #81 -: Февруари 17, 2009, 12:22:47 pm »
мила денис благодаря много. с denisa12251 сте на едно мнение. на 15-тия ден имаме сърчице и сега с твоя отговор ми върна надеждата, че нещо може да стане. отново ви благодаря  :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Февруари 17, 2009, 12:52:09 pm от prinston »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #82 -: Февруари 17, 2009, 12:28:33 pm »
Принстънче,нещо се губиш напоследък :D,дано тоя месец да е ваш и това да ти е последната графика :wink:
иначе,как си??Всичко наред ли е стеб,мила??
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ето и моята графика
« Отговор #83 -: Февруари 17, 2009, 12:43:53 pm »
ами за сега бива . правих цветна снимка, която горе долу е добра и доки като я питах от тук нататък какво , тя рече да продължавам меренето на БТ, да си пия витамините и дуфастон след ову и никакви изследвания и черни мисли. всичко е ОК по нейните думи и да се оставя в божиите ръце и в ръцете на мъжо  :D не че не иска да ходя на прегледи и да ми взима паричките, а че всичко което е трябвало на този етап сме го направили. да изчакам още някой друг месец
но влизам всеки ден да ви чета и ми става тъжно като чета за проблемите и препятствията , през които трябва да минете. радвам се на всички , които са видели двете прекрасни чертички и на тези които са правили изследвания и са добри. след като ви прочета се моля за всички ни да сме здрави и скоро да видим  :bfp1: не че съм набожна
много дълго стана за това само ще допълня всички да сме здрави и скоро да ни ощастливи едно положително тестче , а накрая по едно или две прекрасни малки създания създадени с мноооооооого ЛЮБОВ
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #84 -: Февруари 17, 2009, 12:50:37 pm »
ЕЕЕ,радвам се много за хубавите новини :D,щом ти е казала докторката че всичко е ок,вярвай й :D,то спокойствието не лекува ама те кара да си по-добре,от излишни притеснения и без това няма полза,знам че е трудно,ама кой ни е казвал че живота винаги е лек,стискам палци скоро скоро да се похвалиш и да ни зарадваш с прекрасна новина :D

пп Дуфастона за какво се пие,гледам Вилили се оплаква в седмичната тема,не и е добре милата!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ето и моята графика
« Отговор #85 -: Февруари 17, 2009, 12:57:27 pm »
дуфастон ми го изписа, защото като ми гледа графиките каза че ми е малко къса втората фаза и иска да я удължи, а ако нещо стане да го задържи. също нещо свързано с прогестерона имаше, но ми каза че като го приемам няма смисъл да го изследвам , защото няма да са реални стойностите. нещо такова беше  :ask:, не съм много просветена в тая област. май трябва да поразпитам малко повече за него
Re: ето и моята графика
« Отговор #86 -: Май 03, 2009, 18:47:21 pm »
здравейте милички
отново съм на линия. бихте ли казали нещо по моята графика. защо ми се струва че овуто е минало. ову тестовете все са с бледи чертички. няма ли да се насити някоя вече  :ask:
благодаря ви  :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #87 -: Май 03, 2009, 20:11:23 pm »
Ехеее, :D здравей :D
Ми какво да се каже,може и да е минала ама стойностите сякаш са малко :) Рано е още да се каже...ама ти продалжавай с тестовете,мило...всъщност - сигурна ли си че ги правиш правилно??Изпълняваш ли вс условия?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ето и моята графика
« Отговор #88 -: Май 03, 2009, 21:47:37 pm »
за правенето ги правя ама взех този месец някакви дето не съм ги и чувала. та май са от отрицателната партида :lol: иначе продължавам
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #89 -: Май 03, 2009, 22:33:00 pm »
Принстънче, според мен е добре още няколко дена да правиш ову-тестовете просто за всеки случай. Има вероятност и да не е минала овулацията.
Re: ето и моята графика
« Отговор #90 -: Май 07, 2009, 10:54:33 am »
добро утро
бихте ли казали нещо по тази шантава графика. нищо не разбирам вече. за ову би трябвало да не е толкова късно  :ask: или пък термометъра се е скапал  :ask: не знам
благодаря ви предварително
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #91 -: Май 07, 2009, 12:55:54 pm »
Милооо,добре са нещата :D не е късно :D Айде да видим сега,дали БТ ще се задържи висока :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #92 -: Май 07, 2009, 14:20:38 pm »
 :D Въобще не е късно. Тъкмо си е навреме. Успех миличка  :)
Re: ето и моята графика
« Отговор #93 -: Май 07, 2009, 15:58:19 pm »
дано не е късно , че преди това сърчицата са оскъдни.благодаря за подкрепата

фибчо теб те надничам всеки ден и се чудех преди ден два какво става с теб, но гледам че вече се покачва и при теб БТ, но нещо ми се губят твоите сърчица. нанасяй ги де не ги крий  :crossfingers:

песничке мила съжалявам че лелка пак е дошла. но всеки месец като ми дойде си казвам - хайде този месец ще стане, но уви месеците се редят ли редят , а малкото съкровище се губи все още. надявам се сега за пролетно бебче 2010 и ти пожелавам и на теб едно малко слънчице

прегръщам ви
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #94 -: Май 07, 2009, 19:09:03 pm »
дано не е късно , че преди това сърчицата са оскъдни.благодаря за подкрепата
фибчо теб те надничам всеки ден и се чудех преди ден два какво става с теб, но гледам че вече се покачва и при теб БТ, но нещо ми се губят твоите сърчица. нанасяй ги де не ги крий  :crossfingers:
:lol:Миличка,ми то има две сърчица от последните наредени :lol: Нали мъжо претърпя операцийка и го пазим сега :lol: ама не знам и до кога ще го опазим....абе да да знам,сякаш и настроение нямам напоследък :? Спирам със спама :oops:
Благодаря,че ми наглеждаш графиката...ми ей на БТ се покачва и очаквам цикъл от близо 50тина дни osi_7 osi_14 ооофф....ама аз стискам палци да си ни бременелка скоро,така че и аз те наглеждам.... :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #95 -: Май 08, 2009, 14:32:20 pm »
 :) Пристънче, Фиби  няма да се отчайвате и при нас ще дойде бебчето. Само още малко търпение. Сега погледнах графиката ти и видях че температурата още малко се е повишила. Май овуто мина, утре със сигурност ще знаем. И сърчицата са си добре, не се притеснявай, изглежда че овулацията ти е била на 17 ти ден.
 Пожелавам ви от сърце и на двечките по едно  :bori_020: :bori_016:
Целувам ви  :balk_21: :balk_602:
« Последна редакция: Май 08, 2009, 14:34:00 pm от Melody01 »
Re: ето и моята графика
« Отговор #96 -: Май 09, 2009, 11:22:02 am »
песничке фибо май ще излезете прави. днес като нанесох Т и най накрая отчете пустата О. дано само в следващите дни не се промени, че май всеки месец ми се случва- при нанасяне на новата стойност и О се мести напред или назад - това никога не го разбрах защо и как  :ask:
много ви прегръщам и скоро да гушнем по едно, а може и по две сладки душици
Re: ето и моята графика
« Отговор #97 -: Май 09, 2009, 11:33:55 am »
Доколкото знам О се мести защото ФФ ти е по къса или по-дълга,докато ЛФ трябва да е еднаква,съответно и МЦ ти е по-къс или по-дълъг.
Но според засега графиката ти е ОК. :goodluck:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #98 -: Май 09, 2009, 20:32:19 pm »
Доколкото знам О се мести защото ФФ ти е по къса или по-дълга,докато ЛФ трябва да е еднаква,съответно и МЦ ти е по-къс или по-дълъг....
Миличка,бъркаш се,О се мести според фертилните знаци които попълваш(във ферилити),а датата за М се наглася според това(не обратното :wink:)Ако попълваш само БТ,и има покачване,софтуера ще предположи О,но ако след няколко дни попълниш + О тест и БТ се покачи,то софтуера ще измести О датата,т.к. БТ+тест е по-достоверен знак за О... А ЛФ може да варира +/- 1,2 дни :) Фертилити изчислява средната дължина на ЛФ,и така пресмята според О-датата,кога трябва да ти дойде.За целта ти са нужни поне три месеца мерене.Ако ЛФ са били 14,13,15 то ср дължина ще е 14д. Ако О е била на нпр 15д,то календара ще изчисли дата на М 29д.

Дано ясно съм обяснила,щото не ми се отдават много писменните пояснения :oops:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ето и моята графика
« Отговор #99 -: Май 09, 2009, 22:47:28 pm »
фибчо бих казала , че прекрасно си го обяснила. точно , ясно и просто на БГ език.
фертилити преди да нанеса вида на 2-рия ову тест изписваше "ову може да е м/у 17 и 19 ден" след като нанесох и 2-рия ову тест се промени на "ову може да е м/у 17 и 20 ден" . след като си засече О на 17 ден вече този надпис го няма- пример с този МЦ. така че има смисъл в това, което казваш за тази програма. умницаааааа си ни
 :bighug: