0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ето и моята графика
« Отговор #60 -: Януари 14, 2009, 11:34:47 am »
 :bighug: дано наистина е така. но нали не е проблем с тия високи стойности, защото понякога си мисля , че за това не става  :00001754:
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #61 -: Януари 14, 2009, 12:03:41 pm »
Видях сега графиката ти и ми изглежда много добре за първа фаза. Въобще не се притеснявай температурата ти е добре :D
Re: ето и моята графика
« Отговор #62 -: Януари 19, 2009, 15:12:44 pm »
момичета кажете как е графиката ми. днес бях на фоликулометрия. фоликула в левия яйчник се е спукал. има фолик. течност. какво означава това. а също така какво означава "в десен яйчник има единични фоликули". благодаря ви много
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: ето и моята графика
« Отговор #63 -: Януари 19, 2009, 15:57:49 pm »
Доколкото знам  фоликулът е пълен с течност в която е яйцеклетката при спукването тази течност се излива в тръбата заедно с яйцеклетката където тя евентоално се опложда.Относно единичните фоликоли-обикновено има един доминантен може би по малките да са единични но не съм сигурна :oops: дано съм ти помогнала.
Re: ето и моята графика
« Отговор #64 -: Януари 20, 2009, 07:40:35 am »
мерси дени  :bighug:
а тази течност означава че скоро се е бил пукнал фоликула. защото в петък ми видя фоликулчето, а вчера като го търси не го откри. забравих да питам дали се е пукнал в събота или в неделя . ама и аз най важното не питах  :balk_149:
не ги разбирам тия неща и за това все питам.
приятен ден
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: ето и моята графика
« Отговор #65 -: Януари 20, 2009, 07:58:27 am »
В началото на всеки МЦ започват да се образвиват т.н примордиални фоликули  -това са няколко фоликула които подпомагат развитието на доминантния фоликул. След като започне развитието на доминантния фол-л примордиалните фоликули  търпят обратно развитие. Когато има проблем, напр. при ПКЯ - тези фоликули продължават да нарастват.
Та мисълта ми е, че когато има вече доминантен фоликул, не би трябвало да се наблюдават и др. фоликули.
Може би десният яйчник е ПК. Ако е така графиката ти няма да е достоверна.
Течността в Дъгласовото пространство покачва, че  е имало О. Тази течност се отделя от спуканият фоликул при О.

Тук се виждат тези т.н. примордиални фоликули


« Последна редакция: Януари 20, 2009, 08:06:30 am от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: ето и моята графика
« Отговор #66 -: Януари 20, 2009, 08:03:51 am »
денис много много благодаря. простичко и изчерпателно обяснено като за мен.  :bighug:
Re: ето и моята графика
« Отговор #67 -: Януари 24, 2009, 10:06:15 am »
хей ама вие ме забравихте  :balk_144:
как съм до тук милички. никви болки и никви симптоми. е от време на време ме пробожда в ляво ама рядко и за кратко
силни  :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: ето и моята графика
« Отговор #68 -: Януари 24, 2009, 11:23:02 am »
prinston графиката ти е много хубава дано да е станало твоето чудо :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.Искам да те питам лекар ли ти назначи Герикапс?На мен ми бяха казали че се пие само до овулация затова те питам.Пожелавам ти успех миличка. :bighug:
Re: ето и моята графика
« Отговор #69 -: Януари 24, 2009, 11:29:09 am »
Сискам палци,дано е станало!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :D
Re: ето и моята графика
« Отговор #70 -: Януари 24, 2009, 13:44:58 pm »
дени лекар ми изписа и двата вида хапове. като ги взех прочетох листовката, най вече на герикапс-а, и там пише , че 1табл. дневно е приема, а тя ми каза по 2 пъти дневно. учудих се малко но пък не я питах защо. изписами ги още на първото ходене на фоликулометрията(на 13ден от М - имаше фоликул 19мм в левия яйчник) , но ми каза да започна приема от 15-тия ден. и на това се учудих заради Дуфастон-а, но тя ми отговори , че няма страшно тъй като ову е в следващите 24ч и няма да попречи на овуто. на 16 ден като отидох отново на фоликулометрия и фоликула го нямаше вече , а само фол. течност. дано наистина да ми ги е изписала правилно като ден, в който да ги почна
благодаря за стиснатите палци. имате и от мен по 2чифта стиснати палци- на краката и ръцете :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: ето и моята графика
« Отговор #71 -: Януари 24, 2009, 14:10:39 pm »
Щом тя така ти е казала няма от какво да се притесняваш явно при всеки е различно.Немога да се нарадвам на графиката ти имам чувството че това ще е твоят месец сложили сте доста сърчица точно в подходящия момент дано съм права :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: ето и моята графика
« Отговор #72 -: Януари 25, 2009, 21:09:46 pm »
благодаря дени  :bighug:
ще се радвам скоро всички да се похвалим с тумбачета :D
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #73 -: Януари 26, 2009, 00:07:35 am »
 :D Графиката ти върви много добре - супер температура. Стискам палци това да е твоят месец мила :D :D :D
Re: ето и моята графика
« Отговор #74 -: Януари 26, 2009, 13:20:11 pm »
благодаря Melody01 и твоята е чудесна. дано се похмалим с  :bfp:   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: толкова ме сърби за едно тестчеее. ама е рано.
 :bighug:
Re: ето и моята графика
« Отговор #75 -: Февруари 14, 2009, 09:16:10 am »
здравейте мили момичета
честит празник
отдавна не съм писала тук, но ще погледнате ли графиката, че ми се струва , че изпуснахме овуто . благодаря ви много  :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: ето и моята графика
« Отговор #76 -: Февруари 14, 2009, 09:47:02 am »
Честит празник! :biglove:Според мен О.е била на 13ден а тогава имате сърчице.Успех дано сте хванали яйцето :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: ето и моята графика
« Отговор #77 -: Февруари 14, 2009, 10:12:14 am »
благодаря дени, върна ми надеждата, че може и да не сме пропуснали. по принцип овуто ми е около 15 ден и затова имах някакви съмнения
 :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: ето и моята графика
« Отговор #78 -: Февруари 14, 2009, 10:16:31 am »
Ами вие и на 15ден имате сърчице :wink: ще ти стискам много,много палци  :hug2: :bighug:
Re: ето и моята графика
« Отговор #79 -: Февруари 17, 2009, 07:48:35 am »
здравейте мили приятелки
рядко пиша, но имам един тъпичък въпрос сега. та вече е 19 ден и в бейбиплан не отчита ову. това не се е случвало. бихте ли погледнали и казали своето мнение
http://www.babyplan.ru/profile/27642
благодаря ви много и много  :bighug: