0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ето и моята графика
« Отговор #40 -: Януари 04, 2009, 14:27:21 pm »
Prinston много съжалявам за това което става с теб, дано докторът намери причината за незадържането. И този месец да е твоят. :DПиши какво е станало, ще чакаме новини. :)
Re: ето и моята графика
« Отговор #41 -: Януари 06, 2009, 07:58:46 am »
добро утро момичета
може ли поне в дните, в които има М да не меря БТ. много е гадно всяка сутрин с  :bbt: в  :cul2: , а и толкова често ми се случва да заспивам с него  :oops: , вместо 5-10мин , аз отнасям поне 15-20. вие как правите? правите ли почивка поне от 3,4-5дни?
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #42 -: Януари 06, 2009, 11:03:52 am »
Принстънче,и аз заспивам с него :lol:,няколко пъти ми се случи вече :lol:
ама съм си навила алармата на gsm-а,и да звъни на 5 мин,първия път го слагам,като звънне пак след 5 мин,го вадим и така :D,а аз и ползвам дигитален,като измери Т,се изключва..... :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #43 -: Януари 06, 2009, 13:03:01 pm »
добро утро момичета
може ли поне в дните, в които има М да не меря БТ. много е гадно всяка сутрин с  :bbt: в  :cul2: , а и толкова често ми се случва да заспивам с него  :oops: , вместо 5-10мин , аз отнасям поне 15-20. вие как правите? правите ли почивка поне от 3,4-5дни?
Ако ти е неудобно в менструалните цикли да мериш не мери. Според мен не е фатално. Аз в по-предните си цикли не съм мерила. Започвах когато менструацията почти вече е свършила . Понякога е доста неудобно особенно във втори и трети ден от цикъла (превръзката пречи) аз едва изтърпявам . Така че споко мисля че не е проблем :)
Re: ето и моята графика
« Отговор #44 -: Януари 06, 2009, 13:23:53 pm »
ох благодаря момичета
гадно е наистина като е с превръзка. чух , че тампоните малко или много "забавят" забременяването и за това втори месец ходя с парцали на задника (боже не са парцали ами цели юргани). УЖАСНО е с тях. ама пустото му бебе като не идва се хващам за какви ли не сламки  :D
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #45 -: Януари 06, 2009, 13:44:08 pm »
ох благодаря момичета
гадно е наистина като е с превръзка. чух , че тампоните малко или много "забавят" забременяването и за това втори месец ходя с парцали на задника (боже не са парцали ами цели юргани). УЖАСНО е с тях. ама пустото му бебе като не идва се хващам за какви ли не сламки  :D
Голяма скица си Принстънче :lol: и аз съм в първите дни с едни дългииии превръзки нощни, че се уливам редовно в първите дни. Какво да се прави ще търпим в името на Каузата :D
Re: ето и моята графика
« Отговор #46 -: Януари 06, 2009, 15:28:19 pm »
готови са резултатите от хормоните

Естрадиол - 18,35 при реф.стойности 46-607
LH  - 6,91 при реф.стойности до 12,5
FSH - 4,86 при реф. стойности до 12,0

аз виждам че първото е ниско ама защо как , къде, какво? нищо не отбирам :oops:
кажете и вие

а миналия месец същите бяха пък с такива стойности
Естрадиол - 106,1 при реф.стойности 46-607
LH  - 5,02 при реф.стойности до 12,5
FSH - 6,51 при реф. стойности до 12,0

какво се промени не разбрах :ask:
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #47 -: Януари 06, 2009, 15:42:01 pm »
Ами аз също не съм много веща, но си мисля че Естрадиола има връзка с овулацията. Най-добре Денис ще ти каже :) иначе другите хормони са ти в норма, което е супер! :) А и като гледам миналият месец всичко е било наред, така че това може само да е инцидентно
Re: ето и моята графика
« Отговор #48 -: Януари 06, 2009, 15:48:55 pm »
благодаря ти много. на мъжо му казали , че може за това да ми е такъм шантав цикъла. ама и той толкова знае какво да пита :lol: . да звъня ли сега още на доки или да изчакам чак 16.01. когато сме се разбрали да ида за фоликулометрия :bighug:
денис хайде моля те и за твоето мнение :bighug:
« Последна редакция: Януари 06, 2009, 15:54:47 pm от prinston »
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #49 -: Януари 06, 2009, 16:46:23 pm »
Принстънче аз ако бях на твое място бих му звъннала още сега, защото 16 ти е много далеко и щях да се изям от притеснение. Ти решаваш :)
Re: ето и моята графика
« Отговор #50 -: Януари 06, 2009, 16:58:00 pm »
звъннах на двама, тази в града ми каза да не пия нищо да си ида като наближи овуто да я проследим , след овуто да направя останалите 3 хормона и чаааак тогава ще решим какво и как да правим , този доктор в софия ми рече , че има работа с една пациентка сега и не може да говори , въпреки че му обясних какви изследвания съм направила и какви са стойностите. тоя го разбирам защо ме поразкара бързо и леко- не съм ги направила при него.
ще изпращя всеки момент, а и не мога сама да си назнача нещо, защото хич не разбирам от медицина. много съм задръстена в тоя област  :oops:
Re: ето и моята графика
« Отговор #51 -: Януари 09, 2009, 11:42:24 am »
виждам че говорите за БТ. искам и аз да питам нещо: та м. ноември Ову тестове са положителни на 12 ден. на 15 ден си спомням че ходих на доки и видя 2 фоликула. БТ се вдига рязко на 17 ден. ей това какво означава. кога е била тогава Ову. декември не успях да ида на доки около Овуто , но този месец ще ида непременно.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #52 -: Януари 09, 2009, 12:41:43 pm »
Пристон4е,какви тестове оплзва?Явно не са добри,О е била най-вероатно на преди температурното пови6ние :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ето и моята графика
« Отговор #53 -: Януари 09, 2009, 15:54:55 pm »
clear ovu test тия дето са 5бр +1 тест за бременност. ползвам ги от 4мес. но последните два месец виждам положителни - явно преди не съм ги правила по указание. но от вас оставам с убеждението , че само фоликулометрията е най точното определяне на Овуто. за това този месец ще направя. дано само да улуча точните дни
Re: ето и моята графика
« Отговор #54 -: Януари 09, 2009, 17:24:38 pm »
clear ovu test тия дето са 5бр +1 тест за бременност. ползвам ги от 4мес. но последните два месец виждам положителни - явно преди не съм ги правила по указание. но от вас оставам с убеждението , че само фоликулометрията е най точното определяне на Овуто. за това този месец ще направя. дано само да улуча точните дни
И аз съм разглеждала графики на момичета,които си следят О и с тестове и при док и съм забелязала,че има разлика в дните.Но все пак тестовете са малко или много само орентировка,а пък и зависи дали се използват правилно.При положителен тест пише,че О настъпва от 12 до 48 часа,докато док ще каже със сигурност кога е О...според мен е много хубаво,че си решила за фоликулометрия,щом като имаш възможност,а такива като мен дето я нямат ще си правим домашните тестчета и само ще се надяваме,че сме я уцелили... :)
*
Re: ето и моята графика
« Отговор #55 -: Януари 09, 2009, 17:30:22 pm »
 :)Принстънче помня че при мен месец Септември в дните на овулация температурата не се вдигаше, аз много се разтревожих мислех си съм в ановулаторен цикъл, но Денис ме успокои и каза че температурата може да се вдигне до 5 дена след положителен тест. И мисля че моята се двигна на третият. Така че може и да си била в овулация, но най-точния метод си е фоликулометрията.
Re: ето и моята графика
« Отговор #56 -: Януари 09, 2009, 17:32:35 pm »
честно казано ако е от финансова гледна точка бая се охарчихме сега покрай празниците, но пък ми се иска да я направя. доки иска 2-3 а може 4 мес. да я проследяваме , ама доста ще ми дойде. та само този месец. и се надявам да мина само с 2 прегледа. но пък тестчета ще правя докато лелката спре да ме посещава поне за 9м  :lol:
Re: ето и моята графика
« Отговор #57 -: Януари 09, 2009, 17:38:10 pm »
Melody01 violeta1974 аз мислех че щом теста + и БТ трябва да се вдигне още на другия ден максимум след 24ч.
благодаря ви  :bighug:
Re: ето и моята графика
« Отговор #58 -: Януари 14, 2009, 07:42:46 am »
здравейте момичета.
искам да питам нещо. малко е гадно като го няма календара ни, но преди това още съм разглеждала различни графики. та въпроса ми е само моите температури ли през първа фаза са височки. на които съм гледала варират от 36,2 до 36,5 а моите са от 36,5 до 36,7.знам ,че още е рано , но просто искам да попитам. ето графиката ми в бейбиплан може да видите там какви са ми били стойностите http://www.babyplan.ru/profile/27642
благодаря ви предварително и много ви  :bighug:
Re: ето и моята графика
« Отговор #59 -: Януари 14, 2009, 10:55:33 am »
здравейте момичета.
искам да питам нещо. малко е гадно като го няма календара ни, но преди това още съм разглеждала различни графики. та въпроса ми е само моите температури ли през първа фаза са височки. на които съм гледала варират от 36,2 до 36,5 а моите са от 36,5 до 36,7.знам ,че още е рано , но просто искам да попитам. ето графиката ми в бейбиплан може да видите там какви са ми били стойностите http://www.babyplan.ru/profile/27642
благодаря ви предварително и много ви  :bighug:
Ооооо....защото не си видяла моята... :lol:,през 1 ми фаза имам Т от 37.00 :lol:...не се притеснявай излишно...според мен Т ти е добре :) :hug2: