0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #20 -: Януари 01, 2009, 14:31:33 pm »
и аз бях така,днес ми дойде,та се поуспокоих :D,32 ДНИ ЦИКЪЛ,никога не е било това при мен...ама случва се...аз хап
и аз бях така,днес ми дойде,та се поуспокоих :D,32 ДНИ ЦИКЪЛ,никога не е било това при мен...ама случва се...аз хапчета не съм взимала,и нямам представа как това се отразява :?...но може би като всичко останало е индивидуално :D
във всеки случай е кофти тръпка
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #21 -: Януари 01, 2009, 14:36:12 pm »
и сега като ти гледам графиката....ако О била на 14 ден и ЛФ ти е средно 14 дни още дори нямаш закъснение :D,датата на М се определя като към датата на О добавиш продължитекноста на ЛФ
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ето и моята графика
« Отговор #22 -: Януари 01, 2009, 15:01:25 pm »
първите месеци след спирането на хапчетата МЦ варираше мужду 25 и 30 дни.след това 26-28 дни , а последните 2 мес 25 дни. какво става с тоя моя организъм незнам . но от 30-40 мин насам имам ПМС та до довечера може и да разцъфтя :D . а що се отнася до ЛФ мисля че е около 12 дни, което не е чак толкова зле, но щеше да е по добре ако е 14дни. но всичко при всеки е индивидуално , както си го казала и ти
Re: ето и моята графика
« Отговор #23 -: Януари 02, 2009, 10:26:36 am »
добро утро мили момичета и денис
искам да ви попитам на какво се дължат двата спада в графиката ми особено в бейби план се виждат много добре http://www.babyplan.ru/profile/27642
теста отново е отрицателен според мен. привижда ми се бледоликата ръка , че се появява ама .... само ми се привижда
моля ви коментирайте  :bighug:
Re: ето и моята графика
« Отговор #24 -: Януари 02, 2009, 11:54:22 am »
Тези две високи температури от 37.50 може да са въз основа на диарията...и аз имах един такъв момент,ама аз я получих точно преди предполагаемата О и ми обърка цялата графика :?...но в твоя случай е след О...а има случаи,когато по време на инплантация на заплодената яйцеклетка се разстойва стомаха :)...дано и ти попаднеш тази категория...  :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #25 -: Януари 02, 2009, 12:05:35 pm »
Принстънче,изчакай още няколко дни и пак пробвай с тестче... :crossfingers: :bfp:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ето и моята графика
« Отговор #26 -: Януари 02, 2009, 12:24:43 pm »
дано да е от това този втория спад
и благодаря за палците, трябват ми , въпреки че от 10-15мин и леки болки в яйчниците се появиха. май да не се надявам чак толкова
 :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: ето и моята графика
« Отговор #27 -: Януари 02, 2009, 12:50:49 pm »
Може спадовете да са от терм-ра, може да са и от  нивата на естрогените и прогестерона.
Докато 2-та дни с по-високи стойности - мисля, че е от това неразположение, което си имала /гадене, повръщане/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: ето и моята графика
« Отговор #28 -: Януари 02, 2009, 13:33:15 pm »
благодаря ти денис
и аз така си мисля за тези високи стойности, че са от гадното състояние в което бях
да си много здрава, щастлива, много любов във вашата къща и разбирателство и всичките ти мечти да ги постигнеш
благодаря и на вас момичета
прегръщам ви силно  :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: ето и моята графика
« Отговор #29 -: Януари 02, 2009, 15:13:11 pm »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #30 -: Януари 03, 2009, 12:49:40 pm »
Принстонче,това са тестове за О,но не са лентички,както повечето,а като тест за бременост,мн са добри :D,продават ги при на в Белгия
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ето и моята графика
« Отговор #31 -: Януари 03, 2009, 12:53:10 pm »
с една дума в БГ да не търся  :( . само ще ми се пулят ако питам за тях. ейййй ама сме смотана държава
Re: ето и моята графика
« Отговор #32 -: Януари 03, 2009, 13:32:39 pm »
мила денис била хвърлила едно око отново. днес отново спад, отрицателен тест, който малко ме съмнява, симптоми за МЦ никакви, а по принцип се появят още от сутрин, но и симптоми за две чертички няма :bighug:
Re: ето и моята графика
« Отговор #33 -: Януари 03, 2009, 13:33:49 pm »
мила денис била хвърлила едно око отново. днес отново спад, отрицателен тест, който малко ме съмнява, симптоми за МЦ никакви, а по принцип се появят още от сутрин, но и симптоми за две чертички няма :bighug:
Re: ето и моята графика
« Отговор #34 -: Януари 03, 2009, 15:54:38 pm »
с една дума в БГ да не търся  :( . само ще ми се пулят ако питам за тях. ейййй ама сме смотана държава
Хихихихи...ама,че го каза... :lol: :lol: :lol:...ама има нещо вярно,макар и границите отворени,много от хубавите неща липсват на българския пазар.А понякой път даже и същите да са,качеството не е на ниво...само етикетите си приличат :lol:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: ето и моята графика
« Отговор #35 -: Януари 04, 2009, 07:56:56 am »
мила денис била хвърлила едно око отново.................
Все още е добре графиката.
Никой не може да ти каже дали е станало или не /дори в момента графиката ти/
Шанс има, така че стискам палци  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: ето и моята графика
« Отговор #36 -: Януари 04, 2009, 09:45:04 am »
денис благодаря ти много
нооо тази сутрин ме връхлетя  :witch: . може ли да имам някакъв проблем със задържането , защото преди 2мес ми се случи същото - положителен тест, а на следващия ден ми идва. още утре ще звънна на доки да си запазя час за преглед и разговор за това , което се случва
 :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: ето и моята графика
« Отговор #37 -: Януари 04, 2009, 11:20:08 am »
Успех и ще чакам да разкажеш как е минало

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ето и моята графика
« Отговор #38 -: Януари 04, 2009, 12:15:08 pm »
ех,принстонче,кофти работа,да пишеш какво е казал докито :(,и възползвай се от свободния си достъп до медицинска помощ!!!! че ние тука се налага да чакаме със седмици за да идем при специялист 8O
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ето и моята графика
« Отговор #39 -: Януари 04, 2009, 12:57:44 pm »
непременно ще пиша след прегледа.
а що се отнася до свободния достъп не мисля , че е много свободен. в смисъл докато намериш точния доктор, който да не ти гледа само джоба и да говори врели некипели минава доста време, а за нерваната ни система и психиката не говоря. но определено аз съм при точния доктор, да ми е жив и здрав, и дано всичко ми каже - да не ми спестява нищо. и каквото и да е ще ви пиша
 :bighug: