0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Билкова аптека в гр. София
« -: Декември 22, 2004, 17:44:35 pm »
Препоръчаха ми и пия билки от билкова аптека в гр.София за функционална киста.
Адресът на аптеката е ул. Поп Богомил № 38, в двора тел. 983 99 16 и 983 60 03. там работят фитотерапевти. Казваш диагнозата и ти приготвят смес от билки пред теб, казват какво съдържа и как да ги приготвяш.
Поразпитах малко - има за забременяване, за женски проблеми, включително яйчници, нередовен цикъл, болезнен цикъл, матка и т.н, както и за мъжки проблеми. Най важното е че виждаш, че билката е истинска, а не е някой елексир с неустановен произход.
Дано да съм помогнала.
*

    Anonymous

Билкова аптека в гр. София
« Отговор #1 -: Декември 22, 2004, 18:12:32 pm »
А, мерси. Аз ще взема да отида.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Билкова аптека в гр. София
« Отговор #2 -: Декември 22, 2004, 20:12:29 pm »
Има такава аптека и на "Бачо Киро"-същата е като тази,за която говориш.Билките и рецептите са същите,така че вие преценете къде ви е по-удобно.Според мен,каквито и да е билки е по-добре да се купуват от билкова аптека,а не от пакетчетата в обикновените аптеки.И в двете билкови аптеки съм работила и качеството на билките е идеално,така че където и да отидеш няма да съжаляваш.
<br />
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Билкова аптека в гр. София
« Отговор #3 -: Декември 22, 2004, 21:13:11 pm »
А на Бачо Киро къде е? Аз живея в района.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
билките действат
« Отговор #4 -: Януари 12, 2005, 15:03:51 pm »
Здравейте, пак съм аз. Добрата новина е, че билките, които си купих от посочената аптека, успяха да махнат 4 см ми киста - пих ги само за двадесет и пет дена.
Re: билките действат
« Отговор #5 -: Януари 12, 2005, 15:12:11 pm »
Цитат на: lady_11
Здравейте, пак съм аз. Добрата новина е, че билките, които си купих от посочената аптека, успяха да махнат 4 см ми киста - пих ги само за двадесет и пет дена.

Какво е това където го пиеш?
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Билкова аптека в гр. София
« Отговор #6 -: Януари 12, 2005, 15:15:04 pm »
Lady, видяха ли те на УЗИ дали се е махнала? Пи ли нещо друго?
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Обяснявам
« Отговор #7 -: Януари 13, 2005, 18:56:24 pm »
Първо кистата я имам от януари 2004г. /установена с ехограф/. Септевмри 2004г - сто и си там. Декември месец - три ехота - пак си е там, не расте, но и ненамалява.
Базална температура меря от месец октомври. Октомври и ноември - няма овулация. Н
На 14 декемри започвам да пия билките - влючавт подзънниче /което пия и сега/ равнец, живовляк, някакви корени и още неща. В аптеката казаха и турта, но я отказах за включване , щото незнам дали знаете, но има три вида и само единия е противопоказане за забременяване - но за мое успокоение. На 16 декември е последното ехо, на което се вижда киста с 38 мм. На 19 имам овулация.
На 10.01. - първо ехо - лекарката пита - къде ти беше кистата. Иска консултация с друга докторка. На 11.01. - второ ехо - няма никой и съм щастлива!
Който невярва - показвам кистата в динамика със снимки.
Сега пия само подзвънниче - трябва да изпия  300 гр.  и след това нова билкова рецепта докато стане. Разказвам всичко това, ако мога да бъда полезна и на другите момичета.
Да ви кажа честно, предпочитам билка, отколкото да ходя на лапароскопия /докторката каза, че независимо от изчезването на билката пак да я направя за диагностика/
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Билкова аптека в гр. София
« Отговор #8 -: Януари 13, 2005, 18:57:17 pm »
забравих да кажа - за кистата не съм пила никакви медикаменти, хормонални, противозачатъчни и прочие.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Билкова аптека в гр. София
« Отговор #9 -: Януари 13, 2005, 19:58:00 pm »
Лейди и аз съм много доволна от билките-нормализира ми се и пролактина и ФСХ-то :D .
<br />
Билкова аптека в гр. София
« Отговор #10 -: Януари 14, 2005, 23:15:26 pm »
Аз лично видях УЗИ снимките на Лейди днес, и ясно се вижда как  на последната й снимка кистата й я няма!! А на предишните си е бая големичка!
Днес тя ме заведе във въпросната аптека и ми дадоха комбинация от билки за нередовна менструация. Направих ги, имат ужасно горчив вкус, направо нетърпим , ама -:coke:

Силно се надявам да ми помогнат, искам да кажа, че вярвам в това!

( Като си помисли какъв Тома Неверни бях доскоро... И относно билки и всякакви такива бях :noevil: )

Обаче  сега нещо се въодушевих :ywoohoo:
*

    siu4ka

Билкова аптека в гр. София
« Отговор #11 -: Януари 20, 2005, 10:55:44 am »
az ne moga da imam bebe ve4e 2 godini-izpila sam stotici hap4eta clostilbegit i dufaston i sega mislia da naprava po4ivka. hodih i az v taia apteka i mi dadoha bilki za zabremeniavane. ako znaete kak gor4at napravo ti se nadiga,no niama kak i tova 6te go probvame. a nai-interesnoto be6e 4e maja mi zapo4na da gi pie vednaga bez dori da pita kakvi sa predstaviate li si...... :roll:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Билкова аптека в гр. София
« Отговор #12 -: Януари 20, 2005, 16:15:38 pm »
пий ги , не си сама и на мене ми горчат ама трая и пия. С лимон в тях не са толкова ужасни - питах в аптеката можело лимон
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Билкова аптека в гр. София
« Отговор #13 -: Януари 20, 2005, 16:22:44 pm »
И мойте са ужасно горчиви,едвам ги пия.А вие как си ги правите-аз слагам 4 с.л. билки в 900мл. вода и киснат 1 час-да си пуснат хубаво гадната горчилка :(
<br />
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Билкова аптека в гр. София
« Отговор #14 -: Януари 20, 2005, 18:58:01 pm »
Сега пия само клинавиче - 2 супени лъжици в 600 мл. вода. Доколкото знам в тази апрека предписват индивидуално за всеки според проблемите, така че квото са ти казали - това правиш.
Билкова аптека в гр. София
« Отговор #15 -: Февруари 14, 2005, 15:41:17 pm »
А някой знае ли как точно действат тези билки, които са за премахване на кистите - подтискат овулацията за да не образуваш нови или правят нещо друго, влияят ли на хормоните по някакъв начин?
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
пояснение
« Отговор #16 -: Февруари 14, 2005, 18:21:03 pm »
Мога да споделя само личен опит при пиенето - в месеца, в който пих билките за кистата си имах овулация. След започване на лечението с тях изследвах прогестерон /мисля/ и беше по средата на референтните стойности.
Доколкото ми е известно, билките предизвикват спукване на кистата.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
питане към z22
« Отговор #17 -: Февруари 16, 2005, 07:40:07 am »
С коя билка нормализира ФСХ-то?
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Билкова аптека в гр. София
« Отговор #18 -: Февруари 16, 2005, 12:23:30 pm »
Aми аз ходя при д-р Желязков и той ми дава 2 пакета с различни комбинации от билки точно за моя проблем.Не ми е дал една билка само за ФСХ.Пратих ти на пощата бележка.
<br />
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Билкова аптека в гр. София
« Отговор #19 -: Април 19, 2005, 11:03:35 am »
Снощи и аз ходих до тази аптека. Няма да изоставам я... :balk_48:  Купих си за мен две чайчета: за ендометриоза и за депресия :balk_70: . А пък на милото бабини зъби (за подобряване морфологията, бля, бля...) Дано да има ефект. Не са горчиви чайчетата, пият се. Така, че няма страшно. :smiley_abxb: