0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #120 -: Януари 02, 2009, 12:01:32 pm »
Честита нова година и тук :).Пожелавам на всички спокойни 9 месеца и здрави бебчета на финала :)

Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #121 -: Януари 02, 2009, 20:02:59 pm »
 tree2a Честита Нова година на всички и техните семейства.Пожелавам Ви една много специална за Вас година. Аз съм почти нова във форума, но искам да споделя с Вас, че след 11 години чакане и с помощта на доктор Стаменов и доктор Персенска получихме чудесен коледен подарък - ще си имаме бебче.На прегледа установиха само че има плоден сак, но сега на 21.01 се надявам да разберем повече.Пожелавам успех на всички.
*
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #122 -: Януари 02, 2009, 20:08:03 pm »
Момичета, честита нова година ви желая! Нека тя ви донесе здрави бебенца, а на всички момичета от форума - да се преместят в тази тема!

Радка, честито и ти желая лека бременност!  :)

Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #123 -: Януари 02, 2009, 20:14:07 pm »
Честита Нова Година,момичета!Пожелавам ви много здраве,щастие,късмет и най-прекрасните бебоци на финала.
*
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #124 -: Януари 02, 2009, 20:16:17 pm »
ЧНГ мили момичета,желая на всички много здраве и много пухкави бебчета! :occasion10:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #125 -: Януари 02, 2009, 20:29:55 pm »
                :D С много-трепет и вълнения да се запиша при вас.
       Най-накрая и аз реших да се престраша във тази темичка,пък дано да е за хубаво.
  Мили бъдещи мами желая ви спорна 2009-та година!

         
*

    Stela74

  • **
  • 139
  • не ми трябва огън,а малка свещица...
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #126 -: Януари 02, 2009, 21:58:09 pm »
Честита Нова  Година момичета.Пожелавам ви много здраве,щастие и късмет...да не забравя ...и най-желаната среща с малките бебоци.
Честито на baracuda и  radka972 .Много леки и безпроблемни  :cloud9:
Лека вечер и само положителни емоции.
*
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #127 -: Януари 03, 2009, 00:14:21 am »
баракудке, радвам се да те "видя" тук.  :bighug:

Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #128 -: Януари 03, 2009, 12:45:59 pm »
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!


нека това да бъде годината на нашите сбъднати мечти!




*
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #129 -: Януари 03, 2009, 13:44:00 pm »
Здравейте мили момичета.Първо искам да пожелая весела нова година на всички и леко бременеене :) :cloud9:,а на финала едни пухкави бебоци :babyflips: :babyflips: :babyflips:.
Та аз имам леки притеснения относно моята бременност,вече съм в 9г.с.,и все още нямам кои знае какви симптоми,освен болки в гърдите или по точно в зърната,от време на време главоболие и напукани устни.Последният ми преглед беше в 6г.с.,и вече 3 седмици само мисля ли мисля.
Много съм изнервена и вече нямам търпение за прегледа на 9.01.2009г.,искам да чуя сърчицето на моето бебче,минават ми какви ли не мисли през главата,дано всичко е ок,ще пиша пак :)
« Последна редакция: Януари 03, 2009, 13:46:12 pm от lora20 »
*
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #130 -: Януари 03, 2009, 15:06:03 pm »
Честито на Радка и добре дошли заедно с Баракудка,на която толкова много съм се радвала :D.Лека и спокойна бременност и на двечките.
Лорче недей да мислиш глупости а се наслаждавай на тези мигове-те са неповторими :)

*
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #131 -: Януари 03, 2009, 18:18:52 pm »
Лорче, успокой се! Радвай се на това, че се чувстваш добре. И аз нямам кой знае какви симптоми, но се надявам, че всичко е наред с мъничето. На преглед съм другата седмица и вече броя дните.  :lol: 
« Последна редакция: Януари 03, 2009, 18:20:38 pm от blue_sky »

Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #132 -: Януари 03, 2009, 18:31:01 pm »
Баракудке много се радвам за теб
Радке и ти добре дошла в нашата групичка  preggo preggo preggo
Лорче адашке недей да го мислиш постоянно и аз така го мислих и неможех да спя а това вреди на бебоците по спокойно мила :wink: остава още един ден до прегледа да видим колко сме пораснали
*
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #133 -: Януари 03, 2009, 19:02:11 pm »
вие сте си прави момичета не трябва да го мисля толкова,съвсем скоро съм на преглед ще изтърпя още няколко дни.
Благодаря ви :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #134 -: Януари 03, 2009, 19:45:21 pm »
Честита Нова Година и от мен, момичета. Нека тя ни доведе до дългоочаквания успешен финал.
Баракудка, много ме зарадва новината ти. Честито! С теб сме в девета седмица  :D Пожелавам ти спокойна бременност и щастлив финал.  :bighug:
Радка, честито и на теб. Спокойна бременност ти желая.

*
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #135 -: Януари 03, 2009, 19:52:52 pm »
Здравейте,момичета :D
Искам да питам от няколко дена вечер имам нещо като изтръпване на матката. Казвам нещо като,защото не е болка не е тежест ,а е като изтръпнало.Трябва ли да се притеснявам. :(
*
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #136 -: Януари 03, 2009, 20:40:18 pm »
Здравейте,момичета :D
Искам да питам от няколко дена вечер имам нещо като изтръпване на матката. Казвам нещо като,защото не е болка не е тежест ,а е като изтръпнало.Трябва ли да се притеснявам. :(
И при мен така от 3-4 седмици ми е изтръпнало,но след като бях на преглед и всичко беше нормално значи предполагам е нормално.Но при мен е така като си пипна корема и ми е изтръпнал а иначе не го чувствам по различно :)

Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #137 -: Януари 04, 2009, 10:17:35 am »
Момичета, и аз ги имах тези усещания във вашите седмици. Коремът ми беше точно като изтръпнал, и сега понякога ми се случва. Не знам от какво е. Много му се шашках, но явно не е нещо страшно.

Баракуда, Радка, добре дошли и лека бременност! Ех, че група се заформихте все в един етап на бременността.  :lol: Няма да ви е скучно.

Аз продължавам да съм с контракции ежедневно, кога повече, кога по-малко, въпреки магнезия. Не съм била при д-р Сигридов от 4.12 и много се притеснявам дали всичко е наред. А на преглед съм чак на 12...
  09.11.2007
*
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #138 -: Януари 04, 2009, 10:33:58 am »
Ами хайде официален запис и от мен  :oops: може да ви се стори прекалено рано, но пък така съм си решила, че всичко е Божа работа и важното е да сме спокойни и да се радваме на това което преживяме сега. Бях си решила, 4е ще запазя в тайна 4удото ни поне до 3тия месец, но на скоро разсъждавах колко е кратък живота и колко е непредвидим и колкото и да се паязим от зли неща, никога не сме застраховани, та разгласи ли сме на вси4ките ни роднини и познати  :oops: пове4ето се зарадваха толкова искрено и даже видях сълзи в о4ите им, много мили4ко ми стана. Някои си промениха отношението към мен  разбира се към по добро за това ми е малко мъ4но, но...... Аз се 4увствам много спокойна и уравновесена, няма и помен от гадната депресия, която ме спохождаше преди да забременея. Единствено снощи като се прибирахме  с мъжо ни спряха полицаите, защото минал на жълто  8O /според тях на 4ервено/ и малко се притесних, но бързо ми мина. Колкото до симптомите, гърдите ме болят много и растат, усещам съвсем леко гадене от време на време на време и толкоз за сега  :wink: В на4алото запо4нах с много високи стойности на ЧХГ и бях сигурна 4е беб4овците ще са две4ки, но на първият преглед в 5г.с и 2 дни док видя един плоден сак с ембриом.

Между другото аз съм бременна след размразен трансфер в АГ Варна
! Честно да си призная въобще не съм о4аквала, 4е ще се полу4и от тези снежковци не съм залагала никакви надежди, но пък много се молих за чудо /аз съм много вярваща/ и стана малко преди Коледа видях двете 4ерти4ки  :wink:
При опита инвитро си бях взела отпуск 14 дена и през по голямата 4аст от времето лежах вкъщи, а сега реших да не променям с нищо режима си на живот и си ходих на работа. Даже веднага след трансфера се прибрах пеша до вкъщи /живея на 10мин път от АГ/ преди това минах през магзаина да си напазаря  :wink:
Пожелавам на всички лека и безпроблемна бременност и на финала сладки бебоци  :wink:
*
Re: Тема на бременните - №34
« Отговор #139 -: Януари 04, 2009, 10:39:16 am »
Честита Нова година, мили момичета! :D Нека 2209-та ни донесе по едно голямо, хубаво бебе!!! На Баракудка и Радка, добре дошли! Лора, не се шашкай миличка, като се сетя и аз как треперех при всеки преглед, мъжа ми ме гледаше с голямо учудване! Той пък, милия, смяташе, че щом веднъж съм забременяла всичко ще бъде о.к. и накрая, и аз взех да мисля така... Господ си знае работата, мислете само позитивно! Аз за последно бях на фетална морфология на 17.12. и след като доц. Томова ме успокои, че наистина всичко е наред реших, че можем спокойно да пътуваме и да се насладим на празниците. За съжаление всичко хубаво си има край и утре пак на работа... :( Май стана много дълго, а уж влязох само да ви пожелая Успешна нова година! Целувки от мен и успех! :bighug: