0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #40 -: Декември 26, 2008, 11:05:33 am »
Вилеее,направо си завряля с тая БТ :D,айде о6те малко,утре 6те тества6 ли?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #41 -: Декември 26, 2008, 11:17:09 am »
Вилеее,направо си завряля с тая БТ :D,айде о6те малко,утре 6те тества6 ли?
на мен ми е малко раничко за тест,а и гърдите ми вече не са напрегнати много,болят ме,но не така както преди няколко дни,а това ми е много познато... :(...ще видим как ще е през следващите дни БТ :)
Re: Графика на viviyan
« Отговор #42 -: Декември 26, 2008, 11:28:50 am »
Цитат
При закъснение на менструацията удължаването на хипертермичната крива на 16 и повече дни прави много вероятна диагнозата на бременност.
Цитат

Попаднах на това интересно текстче  :balk_172: Айде,Виле,дано ти първа да провлачиш крачета с бременните графички,а Фибо да не се скатава и да си купи тестче  :bighug: :bighug: :bighug:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #43 -: Декември 26, 2008, 11:32:16 am »
Цитат
При закъснение на менструацията удължаването на хипертермичната крива на 16 и повече дни прави много вероятна диагнозата на бременност.
Цитат

Попаднах на това интересно текстче  :balk_172: Айде,Виле,дано ти първа да провлачиш крачета с бременните графички,а Фибо да не се скатава и да си купи тестче  :bighug: :bighug: :bighug:
:ask: кой - аз?? :witch: :pipy_longstocking: :rockon:
не6то се сбъках днес,май ранното ставане не ми се отразявя добре 8)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #44 -: Декември 26, 2008, 15:13:51 pm »
Вили стискам палците да не е това което си мислиш а да е бебче!!!! Графиката ти дотук е супер!!!! :D :D :D
Re: Графика на viviyan
« Отговор #45 -: Декември 26, 2008, 17:27:10 pm »
Благодаря ви,милички!Дано да е така...само,че аз нямам още закъснение,a fibo,май наистина само ти се скатаваш :lol:,хайде почвай с тестчетата,че може да ни си на късмет :D...Plami,късмет миличка,графиката ти е супер :crossfingers: yahoo_17 santa2
« Последна редакция: Декември 26, 2008, 17:32:37 pm от violeta1974 »
Re: Графика на viviyan
« Отговор #46 -: Декември 26, 2008, 17:34:58 pm »
Вили стискам палците да не е това което си мислиш а да е бебче!!!! Графиката ти дотук е супер!!!! :D :D :D

ние с теб двете май сме горе-долу на един и същ ден за тестчета,а? :D
Re: Графика на viviyan
« Отговор #47 -: Декември 26, 2008, 18:35:15 pm »
Виле, всички казват,че графиката ми е супер, но засега всичко е към  :bfn: :balk_159: Но ние не се отчайваме  :wink: Кога според Вас е най-удачно да си направя повторни тестчета,защото и лелището го няма.... :balk_113: А на теб миличка стискам многоооооооооооо  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: Графика на viviyan
« Отговор #48 -: Декември 27, 2008, 10:42:11 am »
Виле, всички казват,че графиката ми е супер, но засега всичко е към  :bfn: :balk_159: Но ние не се отчайваме  :wink: Кога според Вас е най-удачно да си направя повторни тестчета,защото и лелището го няма.... :balk_113: А на теб миличка стискам многоооооооооооо  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Plami,мисля,че е беше през два дни за повторните тестчета,дано този път ти покаже  :bfp: ,мила... :crossfingers: yahoo_17 :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #49 -: Декември 27, 2008, 12:32:26 pm »
Душатааа,ти кога НЕ чакаш?? Гледам писала си 27ми??
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #50 -: Декември 27, 2008, 13:05:17 pm »
Душатааа,ти кога НЕ чакаш?? Гледам писала си 27ми??
писала съм 28-29.12,при мен едва ли е станало...днес имам отново спад в Т,а и имам вече леки пмс-и...но я стига за мен...ти нали каза,че днес ще правиш тестче,а? А и Т ти е страхотна,какво чакаш :lol: :lol: :lol:...давай с тестчето по-смело :wink:...чакам +++ резултати :D
« Последна редакция: Декември 27, 2008, 13:08:01 pm от violeta1974 »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #51 -: Декември 27, 2008, 14:17:09 pm »
 :oops:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #52 -: Декември 27, 2008, 15:12:23 pm »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #53 -: Декември 27, 2008, 15:15:09 pm »
Вили я виж babyplan.ru,там има една опция графики - и можеш да разгледаш различни бременни графики,разделени на групи - ниска БТ,висока БТ и тн :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #54 -: Декември 27, 2008, 15:26:47 pm »
Вили я виж babyplan.ru,там има една опция графики - и можеш да разгледаш различни бременни графики,разделени на групи - ниска БТ,висока БТ и тн :D
аз и там си водя графика,разгледала съм ги...но какво точно имаш напредвид?
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #55 -: Декември 27, 2008, 15:32:07 pm »
 :lol: и аз имам графика там  :lol: :lol: :lol:
ами нищо конкретно,просто като инфо :D

пп,абе защо графиката ми там няма О линия,всъщност никаква линия няма,нито хоризонтална,нито вертикална 8O
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #56 -: Декември 27, 2008, 15:53:21 pm »
:lol: и аз имам графика там  :lol: :lol: :lol:
ами нищо конкретно,просто като инфо :D

пп,абе защо графиката ми там няма О линия,всъщност никаква линия няма,нито хоризонтална,нито вертикална 8O
Ами аз си мисля,защото все пак е електронен календар и засича О при 3 покачващи се температури,а твоята графика е наистина малко уникална и трудна за разчитане този месец.Но това пък не означва,че нищо не е станало или пък,че е нямало ОВУ.Моята графика там например ми е засечено О на 12 ден,но си мисля на база ОВУ тестовете,макар,че Т ми почва да се покачва от 10-11 ден...и аз нищо не разбирам вече  :balk_159:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #57 -: Декември 28, 2008, 10:37:36 am »
моята Т продължава да пада... :balk_138:,май-май ще ме навести неканената гостенка... :(
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графика на viviyan
« Отговор #58 -: Декември 28, 2008, 10:41:00 am »
Не се отчайвай - ако не сега, то другият месец или когато е писано. Вместо да се ядосваш - обърни поглед към хората, които обичаш и направи нещо хубаво за тях.
 :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графика на viviyan
« Отговор #59 -: Декември 28, 2008, 10:48:47 am »
Не се отчайвай - ако не сега, то другият месец или когато е писано. Вместо да се ядосваш - обърни поглед към хората, които обичаш и направи нещо хубаво за тях.
 :D
Благодаря,мила Денис!Колкото и да ми е мъчно,така си е...права си!И вместо да се самосъжалявам,може би е по-добре се заредя с повиче положителна енергия за следващият месец...:balk_21:
« Последна редакция: Декември 28, 2008, 10:53:00 am от violeta1974 »