0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #60 -: Декември 28, 2008, 12:12:41 pm »
Виле,душичко,споко,като дойде - дойде,изпразнувай си новата година,слдеващия път с пълан газ :wink:,сега и тестове имаш,ще се наредят нещата,ще видиш.Аз следващия път нямам никакво намерение да слушам докторите,и ще си направим един кекс-крос 4те дни около О,никакво през ден,пак каквото стане 8)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #61 -: Декември 28, 2008, 12:57:42 pm »
Виле,душичко,споко,като дойде - дойде,изпразнувай си новата година,слдеващия път с пълан газ :wink:,сега и тестове имаш,ще се наредят нещата,ще видиш.Аз следващия път нямам никакво намерение да слушам докторите,и ще си направим един кекс-крос 4те дни около О,никакво през ден,пак каквото стане 8)
:bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #62 -: Декември 29, 2008, 12:56:46 pm »
Виле, здравей! Ордавна не съм писала във форума, понеже бях почивка и от мъжете и техните игрички не можах да се доредя до компютъра. Сега влизам и първо се насочих към твоята графика да видя какво е станало. Виждам, че лелката е дошла и се надявам да не се чувстваш зле :bighug:. Прегръщам те и дано новата година ти донесе, това за което мечтаеш!

Re: Графика на viviyan
« Отговор #63 -: Декември 29, 2008, 13:05:10 pm »
Виле, здравей! Ордавна не съм писала във форума, понеже бях почивка и от мъжете и техните игрички не можах да се доредя до компютъра. Сега влизам и първо се насочих към твоята графика да видя какво е станало. Виждам, че лелката е дошла и се надявам да не се чувстваш зле :bighug:. Прегръщам те и дано новата година ти донесе, това за което мечтаеш!
благодаря,мила Нини!!!Истинско съкровище си за мен!Пожелавам ти приятно прекарване на Нова година,нека тя ти донесе само радост,щастие и много много късмет!Целувки!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #64 -: Декември 29, 2008, 14:59:54 pm »
ООО Виолеткееее,душа,гледам пристигнала лошата кръстница от приказките,тцтцтцтц
нищо,да му стопиш лагерите на твоя следващия път,че като гледам и вий като нас нещо ви издомързяло,аз така съм решила поне,5дена маратон да му дръпнем,даже и ще се подготвя,ще разнообразим пистата малко,че то иначе 8O :jump12:
:bighug: те
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #65 -: Декември 29, 2008, 15:18:39 pm »
ООО Виолеткееее,душа,гледам пристигнала лошата кръстница от приказките,тцтцтцтц
нищо,да му стопиш лагерите на твоя следващия път,че като гледам и вий като нас нещо ви издомързяло,аз така съм решила поне,5дена маратон да му дръпнем,даже и ще се подготвя,ще разнообразим пистата малко,че то иначе 8O :jump12:
:bighug: те
хи,хи,хи...развесели ме фибчо! :bighug: :balk_102:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #66 -: Декември 29, 2008, 18:00:43 pm »
Здравей мила искреднно съжелявам.че ти е дошло,но ти не се отчайвай,Нова година нов късмет! :bighug: :00001754:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #67 -: Декември 29, 2008, 19:59:54 pm »
Здравей мила искреднно съжелявам.че ти е дошло,но ти не се отчайвай,Нова година нов късмет! :bighug: :00001754:
Благодаря,Миме!И на теб пожелавам много много късмет...дано следващата година се сбъдне най-съкровенното ни желание и скоро много скоро се похвалим с положителния резултат...успех :eggsperm: :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #68 -: Декември 29, 2008, 23:45:00 pm »
ЕЕйй,рано пиле - рано пее,ама и рано ходи да спи :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #69 -: Декември 30, 2008, 11:20:28 am »
Нещо с моя МЦ този месец не е наред...много слабо тече,а вчера толкова много болки,нормално трябваше превръзката да е подгизнала на сутринта,но за моя изненада е съвсем малко,колкото да кажеш,че е изцапана 8O...дано да тръгне нормално днес,че започвам отново да се притеснявам,че ми има нещо... :(.при някоя от вас случвало ли се е такова нещо?
Re: Графика на viviyan
« Отговор #70 -: Декември 30, 2008, 11:35:38 am »
Виленце, аз съм по точно същия начин!И аз се бях притеснила и днес питах доки и той ме попита "Цикъл нали,има :)При всеки е различно колко дни е и какво количество."Ако ти е по-малко от три дни не е нормално, но и ти не влизаш в тази графа като мен ;) На мен ми е кофти,защото ме следиха на фоликулометрия,имах прекрасни 2 доминанта и доки каза,че имам много хубава лигавица и,че е жалко,че трябва да се чисти в цикъл  :balk_145: Затова другия месец ще правя изследване на тръбите,да видим проблемът да не е там :( А ти не се притеснявай.Всичко е наред, с изключение на това,че няма бебчета,но няма да губим надежда,ааа!Целувкиииииии

Re: Графика на viviyan
« Отговор #71 -: Декември 30, 2008, 11:44:54 am »
Виленце........
Благодаря,мила за успокоението...дано не е голям проблем,тъй като ще имам възможност едва през м.март евентуално да ида на док.Дано с тръбичките ми всичко е наред,а това е просто някаква аномалия... :)
Re: Графика на viviyan
« Отговор #72 -: Декември 30, 2008, 11:47:29 am »
Цикъла се влияе най-много от хормоните,а съм сигурна,че и ти като мен си била в стрес последните дни,дали има бебчо,дали ще ти дойде и т.н.От това ще да е цялата история  :bighug:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #73 -: Декември 30, 2008, 12:59:41 pm »
ЯЯЯЯЯ стига....че ще ви дърпам ушите....ААААА
и на двете,аз кво да кажа....ни бебе,ни цикъл 8O
всичко ви е наред на вас,нещо от мн притеснения май асансьора
до горния етаж не работи :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #74 -: Декември 30, 2008, 17:47:59 pm »
значи оскъдния М може да е на хормонална основа,не например от запушени тръби...дано е така...аз веднъж да си ида в БГ-то ще отида при доки да ми направи един хубав преглед за мое успокоение...имам една много хубава новина...ще ставам пак леля...моята малка сестричка е бременна :ywoohoo:...значи все пак има Коледна изненада в нашето семейство  :lol: :lol: :lol:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #75 -: Декември 30, 2008, 18:39:01 pm »
Супер!!!!Ти да си следващата  :wink: А за запушени тръби не може да става дума!Мензисът е от маточната лигавица и няма нищо общо.В хормоните е истината :)

Re: Графика на viviyan
« Отговор #76 -: Декември 30, 2008, 18:54:54 pm »
Супер!!!!Ти да си следващата  :wink: А за запушени тръби не може да става дума!Мензисът е от маточната лигавица и няма нищо общо.В хормоните е истината :)
Благодаря,Плами!Ха дано :lol:...моята майка и тя ми пожела същото :lol: :lol: :lol:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #77 -: Декември 30, 2008, 22:12:06 pm »
AAуу ,честито,леки 9 месеца и здраво бебче на есен :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #78 -: Декември 30, 2008, 22:31:19 pm »
Ей най-сетне една хубава Новина - честито Вили. Желая и една спокойна бременност , а на теб племенничка. И скоро, скоро да последваш сестричката си и да зарадвате мама  :D :D :D :wink:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #79 -: Декември 31, 2008, 10:52:22 am »
Благодаря ви,момичета!Много сте мили...дани я последваме всичките!!!при тях дойде малко незапланувано,но явно хубавите работи се случват така :lol: