0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #200 -: Януари 12, 2009, 16:33:55 pm »
Разбира се че ще се държим в течение - като не ни се отварят графиките поне тук можем да споделяме кой каква температура има :D
Моята днес е 36,4 очаквам утре вече да е по-висока. Овуто явно е било снощи вечерта късно. Днес теста ми е отрицателен.
Re: Графика на viviyan
« Отговор #201 -: Януари 12, 2009, 16:44:55 pm »
Разбира се че ще се държим в течение - като не ни се отварят графиките поне тук можем да споделяме кой каква температура има :D
Моята днес е 36,4 очаквам утре вече да е по-висока. Овуто явно е било снощи вечерта късно. Днес теста ми е отрицателен.
Е,сега вече се нареждаш на редичката след мен :lol:....остава и фибчо да овулира и великото чакане започва....късмет милички...стискам палци този месец да е успешен за всички ни :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :D
Re: Графика на viviyan
« Отговор #202 -: Януари 13, 2009, 10:58:36 am »
Днес Т ми е 37.2... :)интересното е,че този месец след О ,гърдите ми не ме болят,а нормално започват веднага след О :ask: а и все още няма такива признаци,а днес ми е 5 ден след О  :?... :(...май пак нищо не сме я  свършили този месец :?
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #203 -: Януари 13, 2009, 12:11:43 pm »
ехаа,минаха ли 5 дни вече 8O,не се знае Вили,то предния месец като те боляха пак не я бяхте свършили :D ,тай че не е гаранция за нищо :D
 :hug2:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #204 -: Януари 13, 2009, 12:36:06 pm »
Днес Т ми е 37.2... :)интересното е,че този месец след О ,гърдите ми не ме болят,а нормално започват веднага след О :ask: а и все още няма такива признаци,а днес ми е 5 ден след О  :?... :(...май пак нищо не сме я  свършили този месец :?
ААА не така Вили ще ти се карам имаш чудесна температура - 37.2 не е малко. А те болките в гърдите може и по-късно да се появят. А и както е казала Фибчо болките в гърдите не са знак че сте я свършили. Така че докато е висока температурата и лелка няма - не искам д а се отказваш така лесно. Надежда има мила :D :hug2:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #205 -: Януари 13, 2009, 15:40:19 pm »
всичко е от стрес и очакване... :?,ще видим как ще се развият нещата... :D има време :lol:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #206 -: Януари 14, 2009, 09:24:53 am »
Виленце, това,че не те болят гърдите не означава нищо!Има жени при, които точно поеади забременяване и смяна на различните хормони се премахват,а идват други признаци.Нали знаеш,че е възможно и да не се появят никакви! Следва както ти казваш "ГОЛЯМОТО ЧАКАНЕ " :) И по-малко стрес ;)  :bighug:

Re: Графика на viviyan
« Отговор #207 -: Януари 14, 2009, 10:47:20 am »
Виленце, това,че не те болят гърдите не означава нищо!Има жени при, които точно поеади забременяване и смяна на различните хормони се премахват,а идват други признаци.Нали знаеш,че е възможно и да не се появят никакви! Следва както ти казваш "ГОЛЯМОТО ЧАКАНЕ " :) И по-малко стрес ;)  :bighug:
Plami   :bighug:  Днес Т ми е пак 37.2...явно ще има пак застой на еднаква Т :lol:,ама важното е ,че си е хубава  :D..остават 9 дни до евентуална М...стискайте ми палци да не дойде... :witch: :)
Re: Графика на viviyan
« Отговор #208 -: Януари 14, 2009, 12:09:47 pm »
Ние с теб все едно сме се наговорили :) Започнахме и двете с висока БТ,а сега подържаме една и съща от 37.2 :) Аз съм така вече 3 дни.Само не се шашкай!Аз вече съм го "ударила през просото".Гледам да не го мисля,то ако си е станало-станало.:)Колкото повече го мислиш,толкова не се получава.Мен постоянно ме понаболяват яйчниците като едни пробождания,вчера може да ми се смееш,но съм спала 20!!!ч. и днес ми се спи още толкова.Сега съм отпуска и глеам да оползотворявам времето не в тъмни мисли ;) Направи и ти така!  :bighug:А за палците-не сме ги пускалииииииииии!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #209 -: Януари 14, 2009, 12:10:15 pm »
Ей Браво - супер температурка дано да си остане такава :D
Re: Графика на viviyan
« Отговор #210 -: Януари 14, 2009, 16:46:02 pm »
Ние с теб все едно сме се наговорили :) Започнахме и двете с висока БТ,а сега подържаме една и съща от 37.2 :) Аз съм така вече 3 дни.Само не се шашкай!Аз вече съм го "ударила през просото".Гледам да не го мисля,то ако си е станало-станало.:)Колкото повече го мислиш,толкова не се получава.Мен постоянно ме понаболяват яйчниците като едни пробождания,вчера може да ми се смееш,но съм спала 20!!!ч. и днес ми се спи още толкова.Сега съм отпуска и глеам да оползотворявам времето не в тъмни мисли ;) Направи и ти така!  :bighug:А за палците-не сме ги пускалииииииииии!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Ха,дано това спане е един от най-очакваните признаци :D :D :D...стискам палци да е така...
Re: Графика на viviyan
« Отговор #211 -: Януари 15, 2009, 11:00:11 am »
Да се отчета и днес...Т пак 37.2,вече трети ден се задържа на 37.2  8O От снощи вече и гърдите започнаха да ме наболяват :D...по мое наблюдение на база графика утре Т ми би трябвало да се повиши,защото след всяко 3 равна Т следва повишение,ама то пак е относително :lol:...ще видим утре как ще е :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #212 -: Януари 15, 2009, 11:15:10 am »
Вили,само така,да удържиш фронта и това да е твоят месец :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #213 -: Януари 15, 2009, 11:22:14 am »
Вили,само така,да удържиш фронта и това да е твоят месец :wink:
Благодаря ти,миличка!Същото пожелавам и на теб!!! :balk_21:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #214 -: Януари 15, 2009, 21:10:20 pm »
Урааааааа,вече можем отново да си надничаме в графиките... :D :lol: :D
Re: Графика на viviyan
« Отговор #215 -: Януари 15, 2009, 22:13:12 pm »
Виленце,така като има графички си е друга работа :) Твойта върви многооооо хубава  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: И тезииииии болки в гърдите,отпадналост-многоооо ми харесват  :bighug: :bighug: :bighug: Само така,миличка!Дано,дано,дано!

Re: Графика на viviyan
« Отговор #216 -: Януари 16, 2009, 11:09:30 am »
Благодаря,Плами... :D...златна ти уста!!!Пожелавам и на теб същото!!! :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #217 -: Януари 16, 2009, 11:53:42 am »
Вили,не се отчайвай така,има време,БТ ще се повиши :D,само малко търпение
[img]http://media.smithsonianmag.com/images/meditate.jpg[img]
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #218 -: Януари 16, 2009, 12:28:04 pm »
Вили,не се отчайвай така,има време,БТ ще се повиши :D,само малко търпение
[img]http://media.smithsonianmag.com/images/meditate.jpg[img]
аз не съм се отчаяла,само малко се натъжих от мисълта,че може би е нямало О този месец :balk_144:...
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #219 -: Януари 16, 2009, 12:31:04 pm »
 :) Според мен  ову е имало Вили. А и тези дни може да се покачи още повече. Не се притеснявай излишно миличка  :)Графиката ти е много хубава !!!! :bighug: