0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #180 -: Януари 09, 2009, 12:44:23 pm »
Благодаря ви милички ....какво ли щях да правя без вас???Обичкам ви всичките...днес сам определено спокойна :D...Т се качи,сега остана да чакам и  крайния резултат :D :D :D
Ама само как сте го уцелили момента... :wink:
Дано, дано... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #181 -: Януари 09, 2009, 13:51:12 pm »
Виле браво ду6ата,и днеска пак кекс 8),за всеки слу4ай :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #182 -: Януари 09, 2009, 16:50:22 pm »
нещо да попитам...днес направих пак 2 теста,уж за по-сигурно...първия беше със съвсем малко по-бледа чертичка от контролната,а втория направих,но със същата урина и показа мнооогооо по-бледа от контролната.По-принцип като се правят 2 теста,трябва ли всеки един от тестовете да се правят с нова урина или не е задължително???И възможно ли е и днес да е положителен ову-теста?аз записах отрицтелен резултат за днес,ама дали отбелязах правилно? :ask:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #183 -: Януари 09, 2009, 17:05:09 pm »
Виле,кои тестове прави??
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #184 -: Януари 09, 2009, 17:27:49 pm »
Виле,кои тестове прави??
Първия е на Oview,а втория на sensitest....
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #185 -: Януари 09, 2009, 18:17:05 pm »
 :DВили справили сте се чудесно  8) ако може и днес едно сърчице ще е супер, но и да няма пак шансовете са Големи. Айде сега започвам да стискам палците :wink:дано да е станало :babyflips:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #186 -: Януари 09, 2009, 18:28:31 pm »
Виле заформя се страхотна графика, направена с много любов :D И днес едно сърчице ще е хубаво да има, ако не здраве. Хващам се за палците и няма да се пускам две седмици :wink:  :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #187 -: Януари 09, 2009, 19:33:03 pm »
Виле,кои тестове прави??
Първия е на Oview,а втория на sensitest....
Виле,мисля 4е О е била в4ера,но днес о6те едно сър4ице,айде айде....замятай фереджето,удряй един ку4ек и мъжото да му мисли 8) 8) 8)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #188 -: Януари 09, 2009, 21:33:09 pm »
Ох,благодаря ви...дано да стане вече този месец...то голямото чакане едва сега започва 8O...дано да има за какво... :D...айде сега сте вие наред...аз маратона почти го свърших...предавам штафетата на вас... :lol: :lol: :lol:...пожелавам ви много много :heartbeat:  в  :bed: и накрая само... :bfp1: резултати... :bighug: ви всичките!!!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #189 -: Януари 11, 2009, 11:02:59 am »
правилно ли съм си определила О?Този месец БТ ми е малко странна,задържа се няколко дни една и съща...на какво ли се дължи това? :?
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #190 -: Януари 11, 2009, 11:13:36 am »
 :)Вили добре е графиката ти, не се притеснявай. Утре ще е по-висока. До пет дни след овулация температурата може да се повиши. ТАКа че споко :)
Re: Графика на viviyan
« Отговор #191 -: Януари 11, 2009, 11:20:22 am »
тя се е покачила вече. но трябва да има и разница, т.е. разлика от 0,4 поне. но както ти е казала Melody01 тепърва предстои още покачване. тук отново пише за меренето и разницата в БТ, но отново е на руски http://frautest.ru/Page.asp?id=27
 :bighug:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #192 -: Януари 11, 2009, 11:38:24 am »
тя се е покачила вече. но трябва да има и разница, т.е. разлика от 0,4 поне. но както ти е казала Melody01 тепърва предстои още покачване. тук отново пише за меренето и разницата в БТ, но отново е на руски http://frautest.ru/Page.asp?id=27
 :bighug:
благодря за статийката,беше ми от полза :)...аз си водя и графика в друг руски сайт,там показва,че засега разликата е 0.22...оффф дано се повиши следващите дни още малко Т,така поне със сигурност може да се каже,че е имало хубава и качествена О....благодаря за подкрепата!!! :)
Re: Графика на viviyan
« Отговор #193 -: Януари 11, 2009, 17:54:31 pm »
Виленце,миличка,няма да се шашкаш така.Това с меренето на БТ е много относително.Аз вече се убеждавам 1000 пъти.Изобщо не гледай каква ти е разликата между двете фази,защото най-важното е температурата да се качи над 37.0,а твойта е минала тази граница  :wink: Никога не разчитай само на термометъра!Ти нали си следиш и другите признаци-така,че само спокойно!Това си е стрес и паника и това най-много влияе на БТ.То стресът тепърва започва с чакането, но нали знаеш,че сме се хванали за палците на краката и ръцете и няма пускане :)Силни гушки от мен  :bighug:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #194 -: Януари 11, 2009, 23:04:47 pm »
Виле,знам,,че съм лаконична,но всичко ще е наред,ще видиш!!!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #195 -: Януари 12, 2009, 10:34:28 am »
не мога да си нанеса данните в календара,но днес Т ми е 37.3 :D...това ме успокява донякъде...дано и такава да си остане... :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #196 -: Януари 12, 2009, 12:25:43 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #197 -: Януари 12, 2009, 12:41:32 pm »
 :crossfingers: стискам палци,миличка....остава търпеливо да почакаме :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #198 -: Януари 12, 2009, 13:00:44 pm »
жалко,че до края на седмицата няма да можеме да си поглеждаме в графиките...но ще се държим в течение,нали? :)благодаря за стиснатите палци,пожелавам същото и на вас :)
Re: Графика на viviyan
« Отговор #199 -: Януари 12, 2009, 13:16:18 pm »
Сега ще имаме цяла седмица за стискане на палцитееее  :lol: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: