0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графика на viviyan
« Отговор #160 -: Януари 07, 2009, 20:00:30 pm »
 :lol: :lol: :lol:да видим каква ще я спретнем  :D .Благодаря ви,дано този месец е нашият!!!Пожелавам и на вас късмет и много много :heartbeat:
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #161 -: Януари 07, 2009, 20:49:23 pm »
 :D Айде Вили ти си мила!!!!!! Слагайте сърцето днес и ако може утре ще е идеално :P Стискам палци да стане Чудото :crossfingers:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #162 -: Януари 07, 2009, 20:57:09 pm »
Вили, днес положително тестче :wink:, знаеш какво следва нали  :bed: :bed: :bed: :bed: :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #163 -: Януари 07, 2009, 23:18:56 pm »
Виле теста е +,що не го контролира с кройдват? :)
айде сега три дни кекс под ред 8O :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #164 -: Януари 08, 2009, 10:30:43 am »
Виле теста е +,що не го контролира с кройдват? :)
айде сега три дни кекс под ред 8O :lol:
:lol:...контролирах го с на Predictor,и точно то ми показа бледа контролна черта,а Oвию-то ми беше с малко по-бледа от контролната...  8O
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #165 -: Януари 08, 2009, 11:02:55 am »
абе кекес за всеки случай  и тва е 8)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #166 -: Януари 08, 2009, 11:14:43 am »
аз очаквах днес поне малко да падне пустата Т...като се е забила на 36.9 и си остана там 8O....,дали е проблем ако от тази Т,например от утре почне да се качва?аз като си гледам предните графики,май при мен липсва това падане на Т преди О...дали това не е някакъв хормонален проблем? :(
Re: Графика на viviyan
« Отговор #167 -: Януари 08, 2009, 11:18:59 am »
Вили мисля че не проблем, при мен Т пада, но имам графики в които директно тръгва нагоре. Виждала съм и много, които са без спад. Не го мисли сега това ами мисли за приятно прекарато време довечера с твоето момче :balk_21: :balk_22: :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #168 -: Януари 08, 2009, 12:08:13 pm »
Споделям мнението на Радостинка - и аз съм виждала много бременни графики без спад в температурата. Не го мисли това, много добре сте се справили :)ако може и днес едно сърчице ще е супер :wink:!
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #169 -: Януари 08, 2009, 13:55:41 pm »
Вили може ли да те питам нещо - знаеш ли как е на холандски "референтни стойности"трябва ми утре да питам докторката какви са референтните стойности на лабораторията, за да си сравня резултатите, ако ми ги даде разбира се. Мислех да я питам на английски ама точно тези думи не знам, и в речника ми ги няма а и мъжа ми не мога да питам. Шантава работа :(
Ще се радвам ако може и Фибчо да ми помогне ако знае
За думата стойности на английски е values ама референтни не знам и не мога да открия.
Re: Графика на viviyan
« Отговор #170 -: Януари 08, 2009, 14:04:47 pm »
Мелодийче, на английски е referential integrity или referential values също става , както ти казваш :wink: Но наистина е желателно ако може някой да ти каже как е на холандски  :)

Re: Графика на viviyan
« Отговор #171 -: Януари 08, 2009, 14:13:26 pm »
Нямаш проблем мила... :D...на холандски е...referentiewaarden... :D...успех утре,ще чакам  новините от лаб като се върнете!!! :)
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #172 -: Януари 08, 2009, 22:15:17 pm »
Нямаш проблем мила... :D...на холандски е...referentiewaarden... :D...успех утре,ще чакам  новините от лаб като се върнете!!! :)
или referentienormen ,но това е естествено на фламански :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #173 -: Януари 08, 2009, 22:41:59 pm »
аз очаквах днес поне малко да падне пустата Т...като се е забила на 36.9 и си остана там 8O....,дали е проблем ако от тази Т,например от утре почне да се качва?аз като си гледам предните графики,май при мен липсва това падане на Т преди О...дали това не е някакъв хормонален проблем? :(
Виленце,и аз както другите ще ти кажа,че тоя спад не винаги се наблюдава,и аз съм виждала графики без него :),не се притеснявай,не се вглеждай толкова,нали знаеш че температурната графика се разглежда на края и като цяло,трудно е да определяш Т ден по ден,висока - ниска,каква е? а каква би трябвало да бъде? ама дали ако е такава е ок,ама ако не пък такава може би ми има нещо - НИщО ти няма!!!!Вярвай ми!!!Успокой се и всичко ще си дойде на мястото!!!
Струва ми се че изпускаш веселото - тортенето е наи-сладката работа от правенето на едно сладко захарче,и съм убедена че ще успеете  :D :D :D
много те гушкам
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #174 -: Януари 09, 2009, 09:44:22 am »
Ей, Вили, Фибчо , Плами благодаря много за бързите и компетентни отговори. Сладурки сте ми вие.  :D Ще ме научите вие на холандски, знам си аз :lol:
Аз сега отивам до клиниката за резултатите, като се върна ще пиша.
Вили Дай Боже да е станало вчера - не се притеснявай въобще с температурата. Не е задължително да пада преди ову. Кексайте си с кеф и не се притеснявайте, както е казала Фибчо :wink:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #175 -: Януари 09, 2009, 10:11:49 am »
Правилно,Песничке :)Трябва наистина да се кексаме с кеф,а не да го правим само,защото трябва да го правим ;)Е,то верно,че като си малко изморен не ти е до това,ноо......Важен ще е резултатът!!!!!
Виленце,грам не се притеснявай за тази температура.Аз като ходих на доки и му казах за постоянно висока БТ,той ми каза,че това са глупости с термометрите и горе-долу може да покаже дали има ову или не.Мойта температура е строго против ову този месец,а като ме гледа на УЗ няма такова нещо.Имам си фоликулчета и чакаме такава :) Така,че-СПОКО!
 
:bighug: :bighug: :bighug:

Re: Графика на viviyan
« Отговор #176 -: Януари 09, 2009, 11:03:05 am »
Аз също разбрах от моя док че температурната графика не винаги показва реално какво се случва в тялото по отношение на овулацията. Погледни моята темп. графика. Последните два дни не съм мерила t, но като цяло изглежда доста объркано, въпреки че я меря по правилата. При прегледа (на 19-ти ден при цикъл 28 или 30 дни)се видя домин. фуликул 24 мм, мат. лигавица-11мм и най вероятно ову предстои. Графиката не винаги може да те ориентира правилно кога започва процеса на овулация.
Стискам палци за теб  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #177 -: Януари 09, 2009, 11:30:25 am »
Благодаря ви милички ....какво ли щях да правя без вас???Обичкам ви всичките...днес сам определено спокойна :D...Т се качи,сега остана да чакам и  крайния резултат :D :D :D
Re: Графика на viviyan
« Отговор #178 -: Януари 09, 2009, 11:43:07 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Дано,дано!Само наистина спокойно тези дни и не го мисли толкова ;)

Re: Графика на viviyan
« Отговор #179 -: Януари 09, 2009, 12:02:18 pm »
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Дано,дано!Само наистина спокойно тези дни и не го мисли толкова ;)
Благодаря,миличка!!! :bighug: :hug2: