0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графика на viviyan
« Отговор #120 -: Януари 05, 2009, 16:42:10 pm »
опитвам се да кача jpg с теста "oview" , но нещо не успявам, не е повече от 128 KB и не знам защо не става.
Re: Графика на viviyan
« Отговор #121 -: Януари 05, 2009, 16:45:34 pm »
Роси, този ли е :)

Re: Графика на viviyan
« Отговор #122 -: Януари 05, 2009, 16:51:38 pm »
да, този е и сега се сещам че 2 месеца съм го ползвала и втората черта си беше достатъчно тъмна и в 2-та месеца.
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #123 -: Януари 05, 2009, 17:13:46 pm »
и аз съм ги ползвала и съм доволна от тях. Мисля че са канадски и са добри. :)
Re: Графика на viviyan
« Отговор #124 -: Януари 05, 2009, 17:15:21 pm »
Е убедихте ме :)Ще ги потърся!  :wink:

Re: Графика на viviyan
« Отговор #125 -: Януари 05, 2009, 17:28:25 pm »
аз направих 2 теста днес...единия беше Oview(вторта чертичка беше по-бледа,но се вижда ясно),а другия е на Sensitest(втората черта едва се забелязва)...затова сметнах за днес тестовете отрицателни.Предния месец правих с на Predictor,но явно ги почнах късно и ми показа веднага положителен,даже втората черта беше по-тъмна от контролната...ама колкото и да е,то тестовете все пак са само ориентировъчно,нали трябва да се докаже и с покачване на БТ?
Re: Графика на viviyan
« Отговор #126 -: Януари 05, 2009, 17:36:53 pm »
Виленце,ще видим утре :)

Re: Графика на viviyan
« Отговор #127 -: Януари 05, 2009, 17:48:51 pm »
Виленце,ще видим утре :)
да,най-добре!!!утре ще стане ясно положението... :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #128 -: Януари 06, 2009, 01:57:54 am »
ООлее,половин час докато ви изчета 8),много сте писали днес :D,вие кога бачкате бе хора??Аз преди малко се прибрах и реших да ви хвърля^по едно око 8O,Виле,в 10ч спираш кранчето и в 13ч тестваш,със сигурност кекс през ден!!!О сигурно наближава,ако утре или вдругиден имаш по наситена ,но все още не еднакво тъмна черта - устискай пак за 3 часа и провери с кройдват,ей ама как се ядосвам-как  може да нямате такива тестове там бе!!!
Айде,лека,утре сутрин съм на линия :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #129 -: Януари 06, 2009, 11:02:49 am »
ООлее,половин час докато ви изчета 8),много сте писали днес :D,вие кога бачкате бе хора??Аз преди малко се прибрах и реших да ви хвърля^по едно око 8O,Виле,в 10ч спираш кранчето и в 13ч тестваш,със сигурност кекс през ден!!!О сигурно наближава,ако утре или вдругиден имаш по наситена ,но все още не еднакво тъмна черта - устискай пак за 3 часа и провери с кройдват,ей ама как се ядосвам-как  може да нямате такива тестове там бе!!!
Айде,лека,утре сутрин съм на линия :D
фибчо,според теб от тестовете,които ми прати кой е по-достоверния?Вчера се тествах в 15ч и направих и от двата по един,но единия имаше едва забележима,а на другия по-добре се виждаше,но не беше така наситена,както контролната... 8O .Днес да направя ли пак от двата по един?Или по-добре само с този на Kruidvat?
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #130 -: Януари 06, 2009, 11:52:59 am »
Виле,на сенситест мн мн не се доверявай :?,Овю са по-добри,а между другото званих в Кройдват в магазина и казаха,че тестовете и при вас ги има 8O???Тестчето на кройдват направи заедно с този на Овю,в другиден нпр,според мен ти е още рано :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #131 -: Януари 06, 2009, 12:18:53 pm »
Виле,на сенситест мн мн не се доверявай :?,Овю са по-добри,а между другото званих в Кройдват в магазина и казаха,че тестовете и при вас ги има 8O???Тестчето на кройдват направи заедно с този на Овю,в другиден нпр,според мен ти е още рано :D
В нашият район има два Kraudvat ,и в двата проверих,но нямаха такива тестове,имат само на Clear blu и Predictor,но в края на седмицата се очертава да слезем в центъра,където има много голям филиал ще проверя и там,пък дано имам късмет :)...дано си права за О,защото днес малко Т скочи и се уплаших,че май пак изтървах момента... :?
Re: Графика на viviyan
« Отговор #132 -: Януари 06, 2009, 12:31:04 pm »
Виленце,затова както казва Фибчо-"През ден"!Днес задължително! :wink:

*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #133 -: Януари 06, 2009, 12:32:14 pm »
Вили не се плаши не си изтървала момента. Щом вчера си правила два теста и двата са отрицателни, значи ову все още няма. Днес пак направи един. Не пий вода поне три часа и не пишкай. И днес ако можете да сложете едно сърчице ще е хубаво :)
Re: Графика на viviyan
« Отговор #134 -: Януари 06, 2009, 13:06:08 pm »
Ову-теста ще на направя в 15ч,а пък за сърчице задължително...:D :D :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #135 -: Януари 06, 2009, 20:58:06 pm »
Виле,БТ не ти се е качила достатачно за О,разликата след О трябва да е около 0,4-0,6 ако преди О ти е 36,8 то след О трябва да се качи на 37,2 нпр...ти по принцим си поддържаш висока БТ мойта в ФФ е около 36,4-36,6 а след О 37,1 и забивам там поне за 5-6 дни и по висока не вдигам :?,при всеки е просто различно :D има време имам усещане че при теб О ще е някъде около 12/13 ден,не знам защо,просто предЧувствие :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #136 -: Януари 06, 2009, 21:05:35 pm »
Фибчо е права!Ако например подържаш тази 36.8,трябва да падне на 36.6 и после веднага ще се качи както Фибчо казва.Всъщност може и да не падне а направо да се качи :) Вие си действайте по план за да има сърчица и да не я изпуснеш,пък когато ще да е.Аз вече започвам да слея БТ само информативно :)Да има кекс,пък остави другото  :bighug:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #137 -: Януари 06, 2009, 22:36:24 pm »
БТ само информативно :)Да има кекс,пък остави другото
Точно така,то квото има да става - ще стане,все пак не трябва да губим удоволствието от тортенето :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #138 -: Януари 07, 2009, 10:46:12 am »
ами то си е така,ама аз за какво се шашкам толкова много не знам :lol: :lol: :lol:...и аз си мисля,че О ще е там някъде...ама на...от нетърпение и страх,май накрая пак нищо няма да се получи... :?днес ще се опитам да се поразтоваря малко... :)
Re: Графика на viviyan
« Отговор #139 -: Януари 07, 2009, 10:52:36 am »
Момичета правете любов колкото повече толкова по-добре,а тругото ще се получи :).


"Сексът всеки ден подобрява качествата на спермата 16 октомври 2007

 
Напук на твърденията, че сексуалното въздържание при мъжете подобрява качествата на семенната им течност, скорошно изследване доказва точно обратното. Всекидневният секс силно се препоръчва на двойките, които искат да заченат и проблемът е в мъжа, твърди д-р Дейвид Грийнинг от Клиниката за ин витро оплождане в Сидни, Австралия.

Изследването е проведено върху 42 мъже, чиято семенна течност показвала сериозни увреждания на ДНК. При редовен полов живот, уврежданията намалели с до 12%. Убеден съм, че честата еякулация подобрява качествата на мъжката сперма и намалява ДНК-уврежданията до допустимото, заявява д-р Грийнинг. Сексуалното въздържание преди даряване на семенна течност за инвитро оплождане се оказва грешка. Мъжете често намаляват значително сексуалния си живот преди овулацията на своята половинка с надежда това да повлияе на качеството на спермата. Наистина, броят на сперматозоидите се увеличава, но ДНК-уврежданията могат дори да се влошат, добавя д-р Грийнинг."


 :bed: :bed: :bed: :bed: :bed: а поле  :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bellydance: