0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #100 -: Януари 04, 2009, 19:43:27 pm »
Вилеее,през ден!!!!!!  :bed:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #101 -: Януари 05, 2009, 11:23:20 am »
Снощи докато си вземах душ реших да си проверя и ЦС...беше точно като вода и не се разтягаше...а пък от прочетеното досега,май точно такава ЦС е предвестник за О,а цервикса си го достигах,искам да кажа,че не е много нагоре,а посредата...дали да не започна с О тестовете от днес или е рано още? :ask: момичета...помагайте :balk_134:
« Последна редакция: Януари 05, 2009, 11:48:50 am от violeta1974 »
Re: Графика на viviyan
« Отговор #102 -: Януари 05, 2009, 11:54:19 am »
Виленце,нищо не ти пречи да започнеш с тестчетата  :) По-добре ли ще е да пропуснеш О  :wink: Аз смятам също да започвам,въпреки,че този цикъл нещо не е наред!Имам постоянна висока БТ и в сряда ще видя на какво се дължи...А ти действай  :bighug:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #103 -: Януари 05, 2009, 12:01:15 pm »
Виле ЦС не се проверява докато си вземаш душ,може да е попаднала вода в цервикалния канал,най -добре е да го проверяваш два-три пъти на ден докато си в/у тоалетната чиния,преди да си пишала,с чисти ръце разбира се за да избегнеш инфекции,аз се проверявам сутрин,обед и вечер...и имай в предвид че положението на цервикса се мени от позата,така че - винаги в една и съща поза!!!Едно леко привеждане леко привеждане на пред нпр. ще дръпне цервикса назад....
А и аз да питам нещо,около О никога нямам белтъкообразна ЦС,винаги е водниста при мен,направо изтича по бедрата ми :ask: това е за ден,два и край,пак става лепкава,та съм чувала че сироп за кашлица помагал за стимулирането на ЦС????
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #104 -: Януари 05, 2009, 12:06:36 pm »
Цитат
та съм чувала че сироп за кашлица помагал за стимулирането на ЦС????

 8O това и на мен ми е интересно да разбера?


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #105 -: Януари 05, 2009, 12:21:04 pm »
Цитат
та съм чувала че сироп за кашлица помагал за стимулирането на ЦС????

 8O това и на мен ми е интересно да разбера?

Гуайфенезин е съставката, която ти трябва, и че сироп съдържащ Гуайфенезин в България не се продава, НО! У нас се продава Гуаифенезин на таблетки, изписва се за кашлица и има точно търсения от теб ефект!
Бюлетин "Новорегистрирани лекарствени продукти" - сироп за кашлица, съдържащ Гуайфенезин в България:
www.bda.bg/web_bul/bulletins/lek_bull_1_2002/Stoptussin.htm

ето за това става въпрос...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #106 -: Януари 05, 2009, 12:25:35 pm »
И аз знам за сиропа за кашлица,и по-точно този който е за отхрачване,че спомагал всъщност за количество ЦС,но колко е вярно не мога да кажа.Аз пия специални витамини,който спомагат за уж по-бързо забременяване и предполагам,че в тях ги има тези добавки,които да стимулират ЦС,ЖТ и т.н. ...фибчо,а да попитам пак за О тестчетата...трябва ли да са от една и съща марка?има ли значение например ако днес направя с Sensitest,а утре например с Oview?Офф,дано въпросите ми не ви се струват малко глупавички,но аз съм все още доста зелена на тема ОВУ тестове... :oops: :oops: :oops:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #107 -: Януари 05, 2009, 12:31:02 pm »
Виленце,и аз да се включа  :wink: До колкото знам е желателно да са едни и същи,да не се правят със сутрешна урина и да се правят по едно и също време.Не за друго,ами различните тестове са с различна чувствителност и може да има разминаване  :bighug: :hug2:

Re: Графика на viviyan
« Отговор #108 -: Януари 05, 2009, 12:35:23 pm »
Виле ЦС не се проверява докато си вземаш душ....
фибчо аз я проверих преди да започна къпането :D...не бях се намокрила още,а по-принцип не се проверявам за ЦС,знам,че е важно,но ми е малко гадничко  :oops:
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #109 -: Януари 05, 2009, 12:37:09 pm »
Виле и аз мисля като Пламито- по-добре да са от една и също марка. Макар че аз един цикъл ползвах две марки и пак засякох ову. Тогава просто нямах достатъчно лентички от една марка. Но ако ти имаш недей рискувай. Ако ЦС е водниста както казваш слагайте за всеки случай днес сърце!Воднистата слуз е най-благоприятна към сперматозоидите и спомага за по-бързото им предвижване.И си направи днес тестче за ову, може и да е положително :wink:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #110 -: Януари 05, 2009, 12:38:37 pm »
Виленце,и аз да се включа  :wink: До колкото знам е желателно да са едни и същи,да не се правят със сутрешна урина и да се правят по едно и също време.Не за друго,ами различните тестове са с различна чувствителност и може да има разминаване  :bighug: :hug2:
мерси,мила...така и ще направя :)
Re: Графика на viviyan
« Отговор #111 -: Януари 05, 2009, 12:41:35 pm »
Виле и аз мисля като Пламито- по-добре да са от една и също марка. Макар че аз един цикъл ползвах две марки и пак засякох ову. Тогава просто нямах достатъчно лентички от една марка. Но ако ти имаш недей рискувай. Ако ЦС е водниста както казваш слагайте за всеки случай днес сърце!Воднистата слуз е най-благоприятна към сперматозоидите и спомага за по-бързото им предвижване.И си направи днес тестче за ову, може и да е положително :wink:
:love:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #112 -: Януари 05, 2009, 13:03:42 pm »
със сигурност си направи тест  :D,гледай наистина да са от една и съща марка....съжелявам ако Сенситест не ти е достатъчно :(
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #113 -: Януари 05, 2009, 13:29:37 pm »
със сигурност си направи тест  :D,гледай наистина да са от една и съща марка....съжелявам ако Сенситест не ти е достатъчно :(
Мила фибчо...не се притеснявай,ще стигнат :balk_21:,аз си мислих да ги почна поне от 10-11 ден,защото по мойте наблюдения О ми е около 12-13-14 ден,но заради тази ЦС ме жегна,че е възможно този месец О да е по-ранна,а не искам да изтърва момента...затова съм малко объркана,а пък ако не стигнат ще използвам и другите :D...пък каквото стане!В края на крайщата,дето има една дума ..."като сме хванали един път на хорото,да го изиграем докрая",а пък и всичко си е и малко или много Божа работа!!!Каквото е писано това и ще стане!!! :D...цунки
Re: Графика на viviyan
« Отговор #114 -: Януари 05, 2009, 13:46:36 pm »
Момичета като сте се заговорили за ОБ тестове да попитам и аз.препоръчайте ми някаква марка, че аз съм правила само един миналия месец.


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #115 -: Януари 05, 2009, 13:48:43 pm »
Виленце - успех,душичко,да да ти свършат работа :hug2:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на viviyan
« Отговор #116 -: Януари 05, 2009, 14:00:33 pm »
Момичета като сте се заговорили за ОБ тестове да попитам и аз.препоръчайте ми някаква марка, че аз съм правила само един миналия месец.
По профила ти видях,че живееш в България,а там за съжаление нямам си и на представа с какви марки разполагат :?...дано се включат по-компетентни от мен и ти дадат хубав съвет :)...желая ти успех  :)
Re: Графика на viviyan
« Отговор #117 -: Януари 05, 2009, 14:47:57 pm »
Аз живея в БГ и ползвам Clear ovu,защото само на такива попадам,но чесно да си кажа не съм очарована.Винаги,поне при мен,втората чертичка е хипер бледа,а имам доказана ову на преглед :)Но може да поразпиташ в аптеката ;)

Re: Графика на viviyan
« Отговор #118 -: Януари 05, 2009, 16:35:39 pm »
Аз живея в БГ и ползвам Clear ovu,защото само на такива попадам,но чесно да си кажа не съм очарована.Винаги,поне при мен,втората чертичка е хипер бледа,а имам доказана ову на преглед :)Но може да поразпиташ в аптеката ;)
Вярно ли?Еееее,сега пък съвсем се обърках... :?...направих одеве тестче и моето беше с бледа чертичка,но го сметнах за (-),защото пише,че трябва да е еднакво наситена с контролната,за да се счете за положителен....хммм :? :? :?
Re: Графика на viviyan
« Отговор #119 -: Януари 05, 2009, 16:37:45 pm »
Момичета аз миналия месец ползвах "Oview" тест за овилация и положителния тест беше с по-тъмна тестова черта от контролната.

Този месец намерих само "Clear Ovu" тест и само в един от дните ми излезе ясна втора черта, но беше малко по бледа от контролната и аз започнах да се чудя имала ли съм ов, защото на следващия ден теста беше отрицателен.

Доста момичета се оплакваха от "Clear Ovu" в една тема. Излиза че на са много надеждни, колкото и стриктно човек да спазва правилата за течностите и ходенето до тоалетна. За сажъление те са по-масово разпростанени в София.