0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графика на viviyan
« -: Декември 11, 2008, 12:02:23 pm »
Здравейте,момичета!Ще се радвам ако ми помагате с разчитането на моята графика :)Благодаря Ви!!!
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #1 -: Декември 11, 2008, 12:13:42 pm »
С теб сме, Виленце! :D
Давай смело с тестовете и БТ и ще видиш, че ще уловим момента :D.

Re: Графика на viviyan
« Отговор #2 -: Декември 11, 2008, 12:22:47 pm »
С теб сме, Виленце! :D
Давай смело с тестовете и БТ и ще видиш, че ще уловим момента :D.
Ой,Нини..каква ти е сладка лентичката за бебчо!Дано скоро се случи чудото и с мен! :)
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #3 -: Декември 11, 2008, 12:31:19 pm »
Пожелавам ти го от сърце, мила! :D
Дано стане по-скоро! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

П.П. Лентичката е нарочно в розово :lol:, понеже този път на момиченце се надявам, но каквото дойде все ще е добре дошло :D.

Re: Графика на viviyan
« Отговор #4 -: Декември 17, 2008, 18:43:57 pm »
Така се радвам,че форума е отново отворен.....Денис,благодаря за отговора..аз си мисля,че тази висока температура на 10 я получих от абцеса,който направих предната вечер,т.е. на 9,като същата вечер се принудих да отида и на нощен зъболекър,поради силните и нетърпими болки :?,а там ми биха двойна доза упойка,защото съм страхливка и изпадам в паническа атака,ако мога така да се изразя,и затова винаги получавам екстра доза упойка...дано повишаването на Т се дължи на това,а не другите проблеми... :(това е от мен...ще се радвам на всеки коментар и помощ,особено твоята Денис!Блгодаря!
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #5 -: Декември 19, 2008, 11:24:58 am »
Виле, здравей! Аз и вчера погледнах графиката ти, но не смея да коментирам, за да не те объркам нещо. Засега не виждам двуфазност, а след положителния тест за О. няма покачване на Т. Не знам дали няма нещо общо с проблема, който имаше със зъба. Доколкото знам от Денис, не винаги положителният тест е гаранция за О. Все пак изчакай нейното мнение, аз също ще следя с интерес, защото и аз не разбирам в момента точно какво се случва според графиката. Съжалявам, че не съм полезна, но по-добре да кажа, че не ми е ясно, отколкото да те заблудя нещо.
Нека Денис се изкаже :wink:

Re: Графика на viviyan
« Отговор #6 -: Декември 19, 2008, 11:51:36 am »
Виле, здравей!.............
Благодаря,Нинче!Денис ми каза,че Т ми трябва поне да се задържи на 37.20,за да се затвърди О...може би и този месец няма да е моят :(...но какво да направя...всеки път като дойде време за чакане,едно гласче отвътре ми дава надежда,че и при мен може чудото да стане...оф,надежда,надежда... :(
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #7 -: Декември 19, 2008, 12:09:23 pm »
Щом Денис ти е казала така недей да бързаш да се отчайваш!
Нали знаеш, понякога нещата се случват, когато най-малко очакваш и ги мислиш!
След няколко дни графиката сама ще покаже, така че засега се опитай да бъдеш спокойна и да не мислиш много затова :wink:. Съдбата си знае работата :D!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графика на viviyan
« Отговор #8 -: Декември 19, 2008, 16:59:20 pm »
Графиката ти е добре до тук - недей да се измъчваш и притесняваш излишно.
 :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графика на viviyan
« Отговор #9 -: Декември 19, 2008, 17:40:29 pm »
Щом Денис.......
Благодаря,Нини!Обешавам този път да не се хвана на "въдицата" като предния месец,права си...съдбата си знае работата,ако пък не стане...дай боже следващия месец да стане... :)
Re: Графика на viviyan
« Отговор #10 -: Декември 19, 2008, 17:46:50 pm »
Графиката ти е добре до тук - недей да се измъчваш и притесняваш излишно.
 :D
Благодаря за вниманието,което отделяш и за мен,мила Денис!!!Знам,че доста момичета се нуждаят от помощта ти,а съветите ти са безценни...Ще се радвам ако ме понаглеждаш от време на време,т.е графиката ми :D :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графика на viviyan
« Отговор #11 -: Декември 19, 2008, 17:51:15 pm »
С удоволствие  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графика на viviyan
« Отговор #12 -: Декември 20, 2008, 10:44:02 am »
Re: Графика на viviyan
« Отговор #13 -: Декември 20, 2008, 15:46:33 pm »
Здравей мила,аз не съм много компетентна,от скоро съм тук,но ти пожелавам късмет от все сърце!Трябва да се надяваме и да не губим надежда!Стискам ти палци,предстои ни голямото чакане,дано да не дойде гадината,може пък тази Коледа да е нашата!?! :D
Re: Графика на viviyan
« Отговор #14 -: Декември 20, 2008, 18:33:35 pm »
Здравей мила,аз не съм много компетентна,от скоро съм тук,но ти пожелавам късмет от все сърце!Трябва да се надяваме и да не губим надежда!Стискам ти палци,предстои ни голямото чакане,дано да не дойде гадината,може пък тази Коледа да е нашата!?! :D
Благодаря,Миме!Пожелавам ти късмет и стискам палци тази Коледа да е незабравима за всички ни,които сме пред очакване на  :bfp:...дано!!! :)
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #15 -: Декември 20, 2008, 21:21:55 pm »
Здравей Вили графиката ти върви добре, не се притеснявай имаме шанс- вярвай! :D :D :D :wink:
Re: Графика на viviyan
« Отговор #16 -: Декември 21, 2008, 11:10:33 am »
Здравей Вили графиката ти върви добре, не се притеснявай имаме шанс- вярвай! :D :D :D :wink:

Благодаря,миличка!Дано е така!днес Т ми се покачи още малко,дано това е признак,че е имало О този месец...Остава още една дъъълггггаааа седмица чакане... :) :) :)
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #17 -: Декември 22, 2008, 15:30:25 pm »
Виле, да знаеш, че ти стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: Графика на viviyan
« Отговор #18 -: Декември 22, 2008, 15:38:09 pm »
Виле, да знаеш, че ти стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Благодаря,мила Нинче!Така се радвам на подкрепата ти... :bighug:
*
Re: Графика на viviyan
« Отговор #19 -: Декември 22, 2008, 15:45:22 pm »
Докато не успееш, няма да те оставя на мира :lol: :lol: :lol: Все ще съм с теб! :D