0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
 Здравейте, днес попаднах на един електронен дневник за бъдещи родители.На http://www.eurofootball.bg/download.php в секция Ние чакаме бебе.Изглежда доста интересно и полезно.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Електронен дневник - календар за бъдещи родители
« Отговор #1 -: Декември 08, 2008, 23:38:22 pm »
Здравейте, днес попаднах на един електронен дневник за бъдещи родители.На http://www.eurofootball.bg/download.php в секция Ние чакаме бебе.Изглежда доста интересно и полезно.

...ама що така не мога да го отворя???свалям го,няма пролеми ама не се отваря???
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Електронен дневник - календар за бъдещи родители
« Отговор #2 -: Декември 10, 2008, 08:33:24 am »
на мен ми се отваря еврофутбол  :?
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Електронен дневник - календар за бъдещи родители
« Отговор #3 -: Декември 10, 2008, 08:41:22 am »
Там е дневника в ЕВРОФУТБОЛ те са спонсори на инициативата НИЕ ЧАКАМЕ БЕБЕ.Намира се някъде в долната част на страницата и директно го изтегляш аз снощи го изтеглих и е много готин.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Електронен дневник - календар за бъдещи родители
« Отговор #4 -: Декември 10, 2008, 10:11:23 am »
ЕЕ,супер е,отворх го... :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Електронен дневник - календар за бъдещи родители
« Отговор #5 -: Декември 11, 2008, 11:58:42 am »
Много е хубав календара! И аз си го свалих, въпреки, че още не сме започнали с опитите за бебе, но ...да съм готова аз  :lol:
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: Електронен дневник - календар за бъдещи родители
« Отговор #6 -: Декември 11, 2008, 16:21:27 pm »
Страхотен е календара - имам изтеглен pdf. формат,който мога само да чета, а този е много удобен за попълване :)Започвам...а на всички, които още не са, пожелавам в най-скоро време да започнат с първите трепети на бременеенето :)

Re: Електронен дневник - календар за бъдещи родители
« Отговор #7 -: Декември 11, 2008, 17:19:50 pm »
Календара наистина е много хубав! :DЗа сега ще си ми стои в компютъра,но много се надявам скоро да започна да го попълвам!