0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #540 -: Юни 01, 2009, 22:58:19 pm »
Мерси,мерси :D
аз не пиша мн щото съм заета с ........ :lol: :lol: :lol:

фиб, какво каз професорето? Чу ли го днес?  :P
Анче,обадих се ама се е объркал(както си и мислех)та ще ходя утре(пък ми е толкоз натоварено)Теста днес е твърдо +++ :D :D :D Та си мисля да ходя ли ваобще :?
Ми май поне да видим дали се е пукнало фоликулчето.Пък ако БТ е височка утре...де да знам...Голяма си сладурка :D

Вилеее,отивам аз да работя по въпроса,пък ти стискай палците :D :lol:

Здрвавейте , всички от форума !!! Аз ви познавам задочно тий като се ровя тук вече 3 месеца и търся отговори , но пиша за първи път.От Януари с моя съпруг се опитваме дас и направим бебе , но нещо не се получава. Този месец започнах да си меря температурата > Ще съм ви много благодарна ако я коментирате.
Емили,мила,добре дошла при нас.Графиката ти не се вижда...
Най-добре си пусни своя темичка където всички да те наглеждат :D :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #541 -: Юни 01, 2009, 23:08:55 pm »
Хайде, чакаме земетръс от Белгия  :lol: :lol: :lol: Иди да те погледне, за да сме спокойни всички. Приятно ... исках да кажа бебеправене, бе мила!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #542 -: Юни 02, 2009, 12:33:51 pm »
Вилеее,отивам аз да работя по въпроса,пък ти стискай палците :D :lol:....
Ще ги стискам ако трябва до кръв...само да стане!!! :lol: :lol: :lol:
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #543 -: Юни 03, 2009, 13:31:14 pm »
не си нанесала още данните в календара,поспаланке... :lol:...дано днес Т се е вдигнала и лова е бил успешен!!!Цунки...
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #544 -: Юни 03, 2009, 17:00:09 pm »
ООо,Виле,не съм паспалана ами по задачи от рано.Бях при доки.Яцето съм го снесла най-вероятно вчера(вечерта/ноща).Бт тая сутрин беше ниска,за тва си мисля да е било снощи,ама мерих и час по-рано...е със сигурност не е било днес де.Нали бях на УЗ в 8ч,и фоликулчето се беше пукнало вече и почти нямаше ф.течност останала.За тва смята,че О е била вчера по някое време.Както и да е,ний днес за финал  :wink: 8),пък каквото сабя покаже 8O :D
Утре ще меря и спирам :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #545 -: Юни 03, 2009, 18:59:03 pm »
Фиб защо спираш да мериш?
Аз не че съм голям спец по графиците но  :lol: защо си мисля че тази вече яйцето чака  :lol:
ако е така съвсем по гарфик, нали казват че ден преди ов е възможно незначителен спад  :lol:
Ето ти го имаш  :D
хайде и тази вече лов пък дано утре се повиши БТ и вие закриете ловния сезон  :D
според мен мери Бт докато видиш покачване поне да си спокойна  :P
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #546 -: Юни 03, 2009, 19:02:51 pm »
Фибчо, добре си се погрижила със сърцата около ОВУ - стискам палци БТ да се покачи яко и да не мръдне от там следващите месеци !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #547 -: Юни 03, 2009, 23:52:31 pm »
 :goodluck: :crossfingers: успех мило
Добре сте сложили сърчицата сега само остава да чакаме.
Много се надявам да имаме Изненада този месец.  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :sucky:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #548 -: Юни 04, 2009, 00:58:53 am »
Мерси душици :D
Много ви гушкам,аз си ви оби4кам много,нали знайте :wink:
Зиз,ами няма го яйцето ве4е,а аз днес мерих 4ас по-рано...пък и според последните няколко бременелки и ехографиите които правя стигнах просто до извода,4е и да меря и да не меря БТ е един ориентир,но не е миродавен ориентир,и щом ехографа казва,4е О е минала,то едва ли мога да оспорвам с гафиката,може би е била ве4ерта/ноща и е повлияла БТ или не,не знам,но $ом док казва така,тп най-вероятно е прав.
Аз ей така бях 8O,когато МЦ януари,когато се видя ф те4ност на 26ти ден,а БТ ве4е бе6е висока.И въобще примери безкрай.Та мили4ка,за това спирам....няма да се тормозя пове4е... :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #549 -: Юни 04, 2009, 01:08:50 am »
Е, Фибчо аз пък се надявах да мериш БТ, за да видим как се променя БТ в случаи когато има доказана овулация. Защото моите графики са все еднакви, дори в месеца когато имах и в месеца в който нямах ову. Беше ми интересно да разбера доколко мога да разчитам на БТ.
 Успех !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #550 -: Юни 04, 2009, 13:35:45 pm »
Фибчо меличко , здравей.
Най- хубавото от тази работа е че няма да мислиш ,сана ли този път ,ама дали е станала найстина .
Аз също не съм спец по графиките но гледам че Т се е повишила това е добре .
Хайде пожелавам ти Т да продължава да се покачва .
Много целувки от мен .
 :bighug:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #551 -: Юни 04, 2009, 13:38:48 pm »
Ето, че днес се е повишила БТ :) Дано сте хванали яйчицето ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #552 -: Юни 04, 2009, 14:02:34 pm »
Благодря ви душици...дано сме го хванали :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #553 -: Юни 04, 2009, 14:05:45 pm »
Фиб ето бТ е супер  :D
я питай и Денис за графиактат ти
че ми се ссрува точно когато най малко очакваш  :P
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #554 -: Юни 04, 2009, 15:55:37 pm »
 :D Фибче, айде остава сега да чакаме и да стискаме палци да сте хванали яйчицето !!!
Гледам тепературата скокнала. :cheerleader: Да скача ощеееееее  и скоро да видим . :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #555 -: Юни 04, 2009, 18:03:59 pm »
Ей Фибчо по-достоверно от ехографа няма, така че щом доки казва, че го няма фоликула значи е така  :D Стиснала съм палците аз- много се надявам този месец да стане, защото шансът е много голям  :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 А БТ наистина не винаги показва точно- моят доктор и той не разчита хич на нея. Може да показва повишаване, а овулация изобщо да не е имало, както и да не показва такава, а тя да е минала. Така че вярвй на доки, а ние стискаме палците  :dance2:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #556 -: Юни 04, 2009, 18:09:11 pm »
Фибчоооо страхотна графика до тук мила със сърчица на точното място!!! Дано това да е твоят месец и аз мноооооооооого силно ще ти стискам палци!!!! :bighug:
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #557 -: Юни 04, 2009, 18:49:53 pm »
Хайде Душко! Стискам палчета за теб! Ние имаме само едно сърчице във вторник и сме отървали работата, пък и отдясно няма тръба  :balk_145: :balk_145: :balk_145:, ама съм самичка.... Дано вие да сте гепили яйчицето
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #558 -: Юни 07, 2009, 14:59:01 pm »
Хубава графика се заформя... :D... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17  :D
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #559 -: Юни 07, 2009, 17:16:08 pm »
Фибс, мерси че не спираш с меренето на БТ .. Много хубава се заформя графиката. Не спирам да стискам палци за теб ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.