0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #400 -: Март 19, 2009, 14:40:47 pm »
Фибчо,каква Т имаш само... :D...,а и с тези яйчица,няма начин да не е твой този месец...ше те наблюдавам изкъсо и същевремено силно стискам палци!!! :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #401 -: Март 19, 2009, 15:03:57 pm »
Виленце,имам аз,ама нали взимам Утрогестан(прогестерон),може и за това да е такава БТ,на мене явно ми влияят хормоналните,защото и по време на стимулацията,имах мн висока БТ,после ми биха Прегнил и БТ падна,като за пред О и сега с Утрогестана се повиши,абе ще видим...каквото трябва - направих,ще става каквото е писано! :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #402 -: Март 19, 2009, 16:37:21 pm »
От все сърце ти пожелавам успех миличка!Имай вяра,мечтите се сбъдват! :bighug: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :balk_602: :balk_602:
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #403 -: Март 19, 2009, 20:16:37 pm »
Виленце,имам аз,ама нали взимам Утрогестан(прогестерон),може и за това да е такава БТ,на мене явно ми влияят хормоналните,защото и по време на стимулацията,имах мн висока БТ,после ми биха Прегнил и БТ падна,като за пред О и сега с Утрогестана се повиши,абе ще видим...каквото трябва - направих,ще става каквото е писано! :wink:
Погледнах ти и предната графика,а и тази...няма нищо общо с още по-предната ти графика...според мене нещата вървят много по-добре,отколкото от преди 3 месеца...има голяма разлика и в БТ...:D...прочетох ти поста и от седмичната темичка...постискай още малко зъбки...дано ти се възнаградят болките и усилията... :D и то много по-скоро от очакванията ти....цунки :D
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #404 -: Март 20, 2009, 21:41:36 pm »
Първа пролет наближава,,,,бебешоци ще раздава!!!!
С това искам да те поздравя Фибчо,ще ти стискам много :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:,за да може слънчевият лъч на пролетта светне в твоя дом.Нека когато в пролетта разцъфват розите,в теб да расте едно красиво ylinfant ylinfant ylinfant.Бъди спокойна и вярвай силно  в това което искаш. :balk_102:
айде мила.. yahoo_17 stork-boy yahoo_17 stork-boy yahoo_17 stork-boy yahoo_17
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #405 -: Март 20, 2009, 21:51:54 pm »
Хи хи хи.... :D...благодаря
 :blowingdust:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #406 -: Март 20, 2009, 22:08:56 pm »
Много стиснати палци за утре.
С теб съм!!!!!!!!!!!!! :D


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #407 -: Март 20, 2009, 22:16:22 pm »
Веднъж вече ви бях помолила да не спамите темата.
Моля ви още веднъж.

Лека и спокойна вечер момичета.
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #408 -: Март 22, 2009, 21:42:01 pm »
 :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :youwoman: preggo yahoo_17 ylinfant stork-boy stork-girl :balk_602:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #409 -: Март 22, 2009, 22:17:55 pm »
:goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :youwoman: preggo yahoo_17 ylinfant stork-boy stork-girl :balk_602:

:bighug: (че нещо БТто падна тия дни :wink:)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #410 -: Март 23, 2009, 14:36:20 pm »
Много ти е хубава графиката!!! :D...дано е станало!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: mf_bounce8 yahoo_17 stork-boy yahoo_17
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #411 -: Март 23, 2009, 15:24:09 pm »
Виленце,не знам душко  :(,уж Прогестерон взимам и пак не ми е нещо висока БТ,вярно че меря с час по-рано от преди!Ама знам ли,до сега винаги е над 37,1  :(
Възможно ли е да не слагам пустите капсули правилно?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #412 -: Март 23, 2009, 18:31:04 pm »
Фиб4о, БТ ти е много добра за момента. А фактът 4е мери6 един 4ас по рано от обикновено озна4ава, 4е тази стойност е около с 0,1º-0,2º по висока.
Но дори и така, има6 добра разлика. Дано се задържи така БТ цели девет месеца  :wink:....


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #413 -: Март 24, 2009, 00:15:05 am »
Фибче и прогестерон да взимаш си мисля че температурата ще се дигне след един, два дена максимум .Това е мое мнение.Нали казват че пика на температурата е седем дни след овуто.
А щом мериш един час по-рано си е причина за по ниските стойности. Но да знаеш че графиката ти е много хубава! Най-хубавата която някога си имала - защото е бременелска :D :D :D  stork-girl
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #414 -: Март 24, 2009, 00:21:34 am »
Фибче и прогестерон да взимаш си мисля че температурата ще се дигне след един, два дена максимум .Това е мое мнение.Нали казват че пика на температурата е седем дни след овуто.
А щом мериш един час по-рано си е причина за по ниските стойности. Но да знаеш че графиката ти е много хубава! Най-хубавата която някога си имала - защото е бременелска :D :D :D  stork-girl
:cuddle: шемет,мн те обичам,дано да си права :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #415 -: Март 24, 2009, 00:30:31 am »
 :D И аз Фибче - душичка си ми ти! :hug2:
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #416 -: Март 24, 2009, 12:57:55 pm »
Виленце,не знам душко  :(,уж Прогестерон взимам и пак не ми е нещо висока БТ,вярно че меря с час по-рано от преди!Ама знам ли,до сега винаги е над 37,1  :(
Възможно ли е да не слагам пустите капсули правилно?
Много скоро ще стане ясно.... :D... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :blowingdust: :blowingdust2: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :D :D :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #417 -: Март 24, 2009, 13:14:09 pm »
Виле,душицо,днес БТ е още по-ниска :(....не знам вече какво става....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #418 -: Март 24, 2009, 21:08:29 pm »
Виле,душицо,днес БТ е още по-ниска :(....не знам вече какво става....
фибчо,миличка...сигурно утре или в други ден Т ще се вдигне....само си дай малко спокойствие :)...ще видиш всичко ще е ок :D...а и така,графиката ти си остава много хубава!!!Стискам палци за чудото!!! :D yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #419 -: Март 24, 2009, 22:34:45 pm »
Бт е добра и така  :D. Стига си се притеснявала изли6но  :x. Дори да не се пови6и пове4е, достатъ4но е да се задържи над 37  :?


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!