0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #380 -: Март 03, 2009, 11:50:25 am »
 :D Фибчо графиката ти е направо Красотаааа, дано, дано, дано  :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #381 -: Март 03, 2009, 12:28:47 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 stork-boy


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #382 -: Март 03, 2009, 13:00:18 pm »
и тук мирише наааааа   :bfp1:
хайде фибчо не го скатавай , а бързо ни докладвайййййй
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #383 -: Март 03, 2009, 16:57:08 pm »
ООффф... :(,ми нищо за докладване няма :(,ей сега се връщам от докито,матката е започнала да се чисти,до утре вечер трябва да ми дойде....в петък първата инжекция Гонал-Ф....смотана работа...ама явно хубаво яйце съм снесла тоя МЦ  :D :D :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #384 -: Март 03, 2009, 19:55:22 pm »
Еееее жалко но всяко зло за добро знам че процедурата ще бъде успешна само вярвай и никакви лоши мисли  :balk_77: ние ще се молим за успеха ти,а заедно сме силни  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :balk_21:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #385 -: Март 03, 2009, 22:12:29 pm »
Денисче :hug2: миличка,дано да е първи и последен опит,да си кажа право малко ме е страх,ама и съм мн любопитна към цялата процедура и днес разбрах,че упойката при пункцията е месна и ще мога да наблюдавам цялата процедура на монитор  8O :D
и ще питам дали можем да си видим ембриончетата преди ЕТ :wink:

Иначе,гадно...тоя месец ми беше последната надежда за естествено зачатие и мн се надявах,пък и тая БТ направооо 8O 8O 8O...ама ней се...здраве да е...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #386 -: Март 04, 2009, 09:47:17 am »
Фибчо нали знаеш всяко зло за добро,явно това ще е правилния път към успеха ви.Недей да се страхуваш представяй си какво те чака на финала а именно  :bori_002:или :bori_011: :bori_015:. :bighug: :goodluck:
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #387 -: Март 04, 2009, 11:49:31 am »
Фиб4о,

 :bighug: :bighug: :bighug:

 :crossfingers: това да е единственият опит Ин витро, който 6те правите и скоро да се сдобиете с  :bori_007:, а за6то не и с  :bori_004: :bori_007:  :lol:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #388 -: Март 04, 2009, 11:55:25 am »
 :)Фибчо, не се притеснявай мило - както е казала по нагоре Лукреция това ще е единственият опит ин-витро и ще е успешен. Вярвам го много силно, вярвай го и ти мила.
Освен това няма значение как сме забременяли - естесвено, чрез инсе, икси или ин-витро. Важен е резултата, нали? :wink:
Пожелавам ти от все сърце едно че и две здрави и пухкафи бебчета  :bori_012: :bori_020:
Стискам палци процедурата да е лека зе теб и вече нямам търпение да дойде времето да чакаме резултатите  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
С теб сме миличка  :bighug: :goodluck: osi_9
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #389 -: Март 04, 2009, 12:09:53 pm »
Милички,много ама много ви гушкам и обичам,да знайте - загубена сам без вас и полижителната ви енергия :cuddle:
Абе да питам нещо - ако ми дойде довечера,кой ще ми е първия ден -днес или утре??
Схемата е следната - първи ден - кръв и изследвания
                     2ри - Суперфакт(спрей) за подтискане на хормоните
                     3ти - Гонал-Ф
та сега се чудя???
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #390 -: Март 04, 2009, 12:11:53 pm »
Фибчо ако ти дойде довечера, дори следобед за първи ден от МЦ се смята утре, успех мила и не те обичкамеее :hug2:
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #391 -: Март 04, 2009, 12:31:23 pm »
Подкрпям Песни4ка.
Само да добавя, 4е зацапването не се брои. Трбва да поте4е както си му е реда....


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #392 -: Март 04, 2009, 12:52:32 pm »
Да бе,за зацапването знам,то аз никога нямам такова - винаги като дойде и не ме пожалва,най-много да зацапа за няколко часа и трагва :?
Ама щом казвате,значи и след обед да дойде - утре ще е ден 1,пфуу
каръщина,значи първата инжекция ще се падне в събота и няма да дойде мед.сестра...
лелее..."ша са упрааам"самааа...АААА osi_12
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #393 -: Март 04, 2009, 14:09:09 pm »
Тук, в Испания, може6 да помоли6 в аптеката да ти я сложат. Не зная дали и при вас е така  :ask:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #394 -: Март 04, 2009, 14:23:36 pm »
Ами не,не става...те в аптеката не знаят и Овулация кво е :?,някакви ученички работят,такмо завършили,аз като ходих да питам за БТ термомерър те ме гледаха като
от Марс :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #395 -: Март 04, 2009, 16:55:05 pm »
Фибчо ако ти дойде довечера, дори следобед за първи ден от МЦ се смята утре, успех мила и не те обичкамеее :hug2:
е това не го знаех. винаги си вписвам че ми е първи ден още когато ми дойде няма значение дали е сутрин следобяд или вечерта. но ще знам вече

:)Фибчо, не се притеснявай мило - както е казала по нагоре Лукреция това ще е единственият опит ин-витро и ще е успешен. Вярвам го много силно, вярвай го и ти мила.
Освен това няма значение как сме забременяли - естесвено, чрез инсе, икси или ин-витро. Важен е резултата, нали? :wink:
Пожелавам ти от все сърце едно че и две здрави и пухкафи бебчета  :bori_012: :bori_020:
Стискам палци процедурата да е лека зе теб и вече нямам търпение да дойде времето да чакаме резултатите  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
С теб сме миличка  :bighug: :goodluck: osi_9
подкрепям  :bori_007:  :bori_004: :bori_005: :bori_011: :bori_012: :bori_008:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #396 -: Март 04, 2009, 18:46:22 pm »
Фибчо ако ти дойде довечера, дори следобед за първи ден от МЦ се смята утре, успех мила и не те обичкамеее :hug2:
е това не го знаех. винаги си вписвам че ми е първи ден още когато ми дойде няма значение дали е сутрин следобяд или вечерта. но ще знам...

Сега да ви светна osi_17 ей сега забелязах зацапването,обадих се на доки д питам все пак и така: ако дойде същинското кървене дори и да е вечерта се брои за ден 1ви,инача ако си остане само зацапване ден 1 ще е утре :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #397 -: Март 09, 2009, 12:50:21 pm »
Милички,сегааа едно впр с повишена трудност.... :D
Понеже имам доооста висока БТ тия дни,се чудя дали това е от Гонала(който съдържа Кломифен т.е. Кломид) четох,че е възможно,но ме безпокои факта,че покачването започна преди инжекциите и дори преди стимулациите!Може първата висока Т да е случайна,а след това да се дължи на стимулантите,но всеее паааак дайте по един акъл,айдеее.... :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #398 -: Март 17, 2009, 22:27:52 pm »
Здравей мила,Фибчо!!!От това,което прочетох разбирам,че си почнала със стимулациите...от сърце ти пожелавам успех и нека това е първи и последен опит...стискам палци ,мила!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #399 -: Март 18, 2009, 21:32:34 pm »
Фиб4о, адски се радвам за 4удесната новина  :D. Истински герой си  :wink:
Сигурна съм, 4е от тези 16 яй4ица, скоро 6те се напълни ва6ата къ6та с малки зай4ета  :bori_020: :bori_022:.
 :crossfingers: :hug2:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!