0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #160 -: Януари 15, 2009, 12:24:44 pm »
Вили ето линка към фертилити
http://www.fertilityfriend.com/ttc/
отваря се началната страница на сайта,не графиката...опитай пак :D
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #161 -: Януари 15, 2009, 21:04:28 pm »
фибчо,чакам да си нанесеш данните в календара... :)
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #162 -: Януари 15, 2009, 21:09:12 pm »
Чакаме данните хайдеее  :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #163 -: Януари 15, 2009, 22:21:31 pm »
ами не мога да си отворя календара?? 8O
не се зарежда страницата???Вие имахте ли проблеми?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #164 -: Януари 15, 2009, 22:36:43 pm »
АА,да ви се оплача,днес ходих в спешното,взеха ми кръв,урина и правихме ехо,всичко е 6,но ми се изчака чакането,от 12 до 17 бях там,с катетър във дясната ръка,не искаха да ми го махат,щото докторът можел да иска да ми даде болкоуспокоителни....в крайна сметка се оказа че нищо ми няма,и забравиха да ми свалят катетъра....та ми се наложи да гоня мед сестра....и на ехото се видя че съм във ФФ и има фоликули,но не можа да види дали има доминант... :(
но все пак,болките явно са от предстояща О....така че и довечера пак....кекс....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #165 -: Януари 16, 2009, 01:13:52 am »
Милото - с катетър в ръката че и на всичкото отгоре го забравили :o :x ( еее ама егати мед. специалисти) Обаче хубавото е Фибчо че си видяла че имаш фоликули. Днес кексайте на всяка цена (ако не сте го направили вече :lol:)стискам палци миличка.
Ето защо не ти се е вдигала температурата.Но в близките дни ще се вдигне. Не може ли пак да отидеш след някой друг ден на преглед - поне да видят дали е минала овулацията?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #166 -: Януари 16, 2009, 07:37:20 am »
Денис,много се извинявам ако нещо съм те обидила :oops:
аз имах точно ПКЯ в предвид,това в твой пост го бях чела...
............................................
Няма проблем, няма да задълбаваме.
Но не е добре да се сравняваш с други момичета, не сравнявай и графики, защото това е доста подвеждащо.
 :balk_21:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #167 -: Януари 16, 2009, 10:55:11 am »
ами не мога да си отворя календара?? 8O
не се зарежда страницата???Вие имахте ли проблеми?

И на мен снощи малко бавно ми се зареждаше страницата,ама успях да си нанеса данните... :lol:,но днес всичко е ОК :D...съжалявам за приключението ти в болницата,но пък от друга страна сега поне знаеш,че си добре и О предстои,така,че няма място за притеснения...успех и дано стане :eggsperm:...успех миличка,цунки :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #168 -: Януари 16, 2009, 11:32:34 am »
Благодаря за съчувствието :oops:,то за мене катетър си е цяло геройство,аз само игла като видя и падам,пък как устисках цели 4 часа с него,не знам....ама то човек за едно ехо,какво ли не прави 8),гинрколога с външен ехограф не можа да види дали има дом Ф,а гинеколога ми е ваканция...за да се потвърди О,какви изследвания се правят??
Между другото си мисля че О вече мина рано тая сутрин...към 7ч имах от познатите прерязващи болки в дясно...довечера съм пак до 23ч на работа и кексенето ще е чак посред нощ :?,чудя се дали има смисъл...пък утре сме при уролога за втората спермограма....и да чуем дали ще правим ин витро.... 8O
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #169 -: Януари 16, 2009, 11:49:04 am »
Стискам палци за утре при уролога.  :crossfingers: 6те разкажи6 после как е мнало  :D.
Ина4е този месец с мажа ти сте стра6ни...Дано, Дано


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #170 -: Януари 16, 2009, 11:50:54 am »
Фибчо,снощи нали има  :heartbeat: :bed: Спермата "живее" в женския организъм между 24-48ч.  :wink: Стискаме палци утре температурата да се качи :) Гушкам те многоооо! :bighug:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #171 -: Януари 16, 2009, 11:59:41 am »
Пу пу,тоя маратон от майтап на майтап,накря ми излезе душицата.... :balk_132:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #172 -: Януари 16, 2009, 12:19:33 pm »
Пу пу,тоя маратон от майтап на майтап,накря ми излезе душицата.... :balk_132:

Ама вие наистина здраво сте се подкарали този месец,биеш всички ни по точки :lol:....стискам палци да стане,пък и с толкова мнооогооо  :heartbeat: имате голям шанс...ха дано :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:,а за утре ще чакам новини...усех и дано резултатите да са перфектни :D 
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #173 -: Януари 16, 2009, 12:29:08 pm »
 :D Фибчо ти наистина устоя този месец - голям маратон сте спретнали - браво само така. Ако вчера сте кексили то мисля че днес няма смисъл ако го правете много късно.А и щом си имала тези прорязващи болки значи фоликула се е спукал. Този месец вие сте Първенци :D имам някакво чуство че трябва да е станало :wink: Сега ще чакаме резултатите - стискаме палци силнооооооооо. Гушкам те  :bighug:
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #174 -: Януари 16, 2009, 12:34:35 pm »
  :D :D :D

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #175 -: Януари 17, 2009, 17:13:15 pm »
Тъкмо се прибрахме,новините са кофти - Варикоцеле :(....тъй че Ин витрото не ни мърда....еех как се надявах друго да е....уролога каза или ин витро сега и после операция на Варикоцелето или операция сега и след около 2г и половина да възобновим опитите,след операцията вероятността от спонтанна бременост била голяма,но нямало гаранция....така че ако решим да чакаме пак не е сигурно дали ще се оправи качеството на спермата,и дали в крайна сметка пак няма да се наложи ин витро,само дето до тогава ще съм прехвърлила 30те и шансовете за успех са по-малки....
Още повече че мойте последни два МЦ на нищо не приличат,и не знам дали и при мене няма проблем,в понеделник трябва да си направя среща в клиниката с гинеколог и да ми направят изследвания....дано да успея да си взема час за февруари :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #176 -: Януари 17, 2009, 17:29:34 pm »
Скъпичка Фибо,такива резултати наистина са доста сряскащи и следва един период на мислене и премисляне.Най-добре е да си решите самички със слънцето ти,но ти си напълно права,че по-добре сега,от колкото след 2 год. и тогава пак я стане-я не :( Имай предвид,че ако се съгласите на ин витро пак няма да е от днес за утре.И там следва една дълга подготовка,купища изследвания и нерви.Аз до колкото знам цялата работа е най-малко 3 месеца :(
Ох,защо само на такива слънчеви и добри хора се случват такива неща!Винаги съм се питала защо,когато толкова много искаш детенце късметът те подминава,а хора,които се чудят в кой дом да го дадат и кой да им гледа детето забременяват от първия път....
Фибчо,ти нали си знаеш,че ние сме с теб!Винаги ще те подкрепяме!
Много,много те гушкам и горе главата! :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #177 -: Януари 17, 2009, 17:39:46 pm »
Фибчо мила съжалявам за резултатите, аз също мисля като Пламито по - добре сега се ориентирайте към ин-витрото там шанса за успех е по-голям. А след време е добре да направите и операцията за да премахнете варикоцелето и да имаш спонтанно забременяване. За съжаление и аз не знам отговора защо само на добрите слънчеви хора им се случват тези неща. И защо така е отреден светът че някои които най-малко са искали бебе го имат, а други които мечтаят за бебе трябва да почакат, да се борят и тогава да го имат :?
Но ти не се отчайвай мила  :) варианти има, възможности има. Вие сте в Белгия една от страните с най-големи постижения в областта на АРТ процедурите. Така че няма страшно ще стане!!!!! Само малко търпение, кураж и воля се иска от теб.  :D Гушкам те силнооооо и те цункам  :bighug: :cuddle: :balk_21: Ние сме с теб! :)
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #178 -: Януари 17, 2009, 18:34:20 pm »
Еех,отговора на тоя въпрос и аз не го зная,ама явно така е решил Господ,пък когато Той решава - ние мълчим,и правим каквото ни е по силите....в такива моменти си казвам,че съм късметлийка,ето лоша работа ама ,както си казала Песничке,живея в Белгия,имам право на 6 опита - безплатни....и все пак тъжно ми е,много ми е тъжно...
Прегръщам ви всичките,много много ви обичам :bighug:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #179 -: Януари 17, 2009, 20:28:04 pm »
Фиииб  :bighug:
мн. съжелявам за тези резултати :(
Само нес е отчайвай и вярвай че и вас щаститео ще ви сполети -рано или късно!
голяма прегръдка от мен мила