0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #140 -: Януари 14, 2009, 11:25:29 am »
36,5 БТ  :( :( :(
не знам вече кво да си мисля 8O
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #141 -: Януари 14, 2009, 12:06:06 pm »
Явно овулацията е била вчера вечерта - нали си имала положителен тест през тези три дни. Затова все още е ниска температурата. Утре ще е по-висока. Сигурна съм :)
Притесняваш се излишно миличка :bighug: :crossfingers:
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #142 -: Януари 14, 2009, 12:19:22 pm »
Всички сме голяма паника ,май ;) Аз нали Ви казах,че БТ не е 100% сигурен индикатор на каквото и да е!Фибчо,ти нали беше доста преуморена тези дни-може на то ва да се дължи!А и съм сигурна,че ову тестовете не са били и трите дни с постоянно еднакво оцветени втори чертички ;)единия ден само е била много наситена ;)Изчакай един-два дни да видим какво ще се случи :) И без паника!  :bighug: Важен е крайният резултат  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Януари 14, 2009, 12:29:10 pm от plamitoto »

*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #143 -: Януари 14, 2009, 12:56:39 pm »
ето,че и днес О теста е + ,това е вече 3ти ден 8O ,взех да се притеснявам....´
чудя се дали тая съставка която взимам - гуайнафезин,влияе на ЛХ и от там на О тестовете :?
fibo не прибързвай с изводите. Нали се разбрахме,4е от тук нататък няма да се притесняваме за ни6то и само 6те се наслаждаваме на кекса  :D
 :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #144 -: Януари 14, 2009, 13:03:09 pm »
и аз да те успокоя малко. в бейбиплан разглеждам доста графики и забелязвам, че когато днешния тест е ++, а на следващия ден -- ,то в повечето графики БТ се вдига на следващия ден след -- тест. офф объркано го написах. дано да си ме разбрала. поне при мен е така :bighug:
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #145 -: Януари 14, 2009, 16:20:21 pm »
36,5 БТ  :( :( :(
не знам вече кво да си мисля 8O
Утре ще се повиши ще видиш :D...може би тази вечер ще е О...ако имате сили с твоя направете един последен рунд тази вечер,че този твой маратон май много се проточи :D...целувки
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #146 -: Януари 14, 2009, 20:36:35 pm »
Офф то 4е се прото4и - прото4и се ама ве4е с ни6то не ми се занимава,теста и днес е +......най-вероатно съм образувала киста и О няма да има тоя месец,друг път теста ми е + само два дни,и после -........не знам ама имам кофти пред4увствие
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #147 -: Януари 14, 2009, 20:59:48 pm »
 :bonk: :bonk: :bonk: Стига с тези предчуствия,че ще те набия вече  :bighug: Защо реши такава глупост,че няма да имаш ову  :x Аз ти писах по-горе,че със сигурност нямаш еднакви втори чертички,затова взимаш деня с наистина най-ярката!И на мен 3 дни ми показваше едно и също,като в 3-тия ден беше малко по-наситена.Аз нея взех :) Стига с този стрес,че ще урочасаш  :eggsperm: Нали знаеш,че стискаме палци и няма да ги пускаме ;)

Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #148 -: Януари 14, 2009, 22:13:55 pm »
Офф то 4е се прото4и - прото4и се ама ве4е с ни6то не ми се занимава,теста и днес е +......най-вероатно съм образувала киста и О няма да има тоя месец,друг път теста ми е + само два дни,и после -........не знам ама имам кофти пред4увствие
е,стига де....тя пламчо хубаво те е наредила... :lol:...няма такива работи да си мислиш,ще видиш че от утре нещата ще се оправят...една голяяяяма  :bighug:от мен....утре ще чакам с нетърпение да кажеш каква ти е Т...много целувки!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #149 -: Януари 14, 2009, 22:26:46 pm »
 :DФибчо айде да не те почвам и аз. Ти как го измисли това сега. Явно първият от трите теста не е бил с толкова изразена черта и ти си го взела за положителен. Стига си мисли за кисти и тем подобни че и аз ще ти се карам. Утре бас държа че ще имаш по-висока температура :D :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #150 -: Януари 14, 2009, 23:14:31 pm »
 :balk_145: оох ами 4увала съм от Денис такива работи....
ама много си ви оби4ам вси4ките :grouphug2:
:bighug: ръцете нама да ми стигнат да ви напрегръ6там вси4ките
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #151 -: Януари 14, 2009, 23:46:53 pm »
 :D :grouphug: :dance2: :bighug: И ние те обичаме миличка - нали знаеш че сме с теб!МНого цунки и гушки от нас :wink:
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #152 -: Януари 15, 2009, 07:54:15 am »
я снимай тестовете и дай линк към снимката. ще ти помогнем. наистина трябва един от тези ++тестове да е с по наситена черта и него взимай за положителен и махни тия черни мисли от главицата си
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #153 -: Януари 15, 2009, 07:58:38 am »
:balk_145: оох ами 4увала съм от Денис такива работи....
...............................
Не съм казвала такова нещо.
Редно е теста за О. да е (+) 1 или 2 дни, максимум 3 дни и то последователни.
Има проблем, когато теста е (+) 1 ден после е (-) и след 2 дни напр. пак е (+). Среща се при ПКЯ. Само по тестове няма как да се разбере какво става с фоликулите.

Някъде беше задала въпрос за Guaifenesin-а и О.. Той не оказва влияние на О., а само може да промени консистенцията на секретите в тялото - да ги направи по-течни и лесно да се отделят.
Вярно е, че са правени изследвания на връзката на Guaifenesin и зачеване, но когато има проблем с ЦС. Има жени които Овулират и няма проблем с яйцеклетката, но имат много малко кол-во ЦС.
И още, само някои медикаменти с Guaifenesin могат да се прилагат при проблем с ЦС. Мисля че изследването беше за Robitussin , но не съм сигурна.
И само да вметна, че в Б-я няма /поне до преди 1-2 год. със сигурност/ медикамент който да съдържа Guaifenesin.
На твое място не бих залагала, много на него.
Имаше период в който и аз - като удавник за сламка - се бях вманиачила на тази тема.  :D
« Последна редакция: Януари 15, 2009, 08:01:33 am от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #154 -: Януари 15, 2009, 11:06:33 am »
Денис,много се извинявам ако нещо съм те обидила :oops:
аз имах точно ПКЯ в предвид,това в твой пост го бях чела...
ама ето че БТ не се повишава... :(,днес е 36,5....няма да е тоя месец....
пак много ти се извинявам......
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #155 -: Януари 15, 2009, 11:19:29 am »

не се предавай така лесно,мила!Има време да се повиши Т...имаш ли графика в друг сайт...ако имаш дай линк да я видим... :hug2:
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #156 -: Януари 15, 2009, 11:24:47 am »
Здравейте и от мен момичета! И аз се бях зачела за продукти с гуаифенезин и въобще действието му в наша полза в случая, и ето какво открих в основни линии:
http://en.wikipedia.org/wiki/Guaifenesin#Use_by_women
Освен това открих и сироп Refesin, който се продава в България /производство на "Софарма"/, не че това е панацеята за нас, но пък кой знае, може и да окаже положителен ефект за оцеляването на плувците. Фибчо как вървят при теб нещата след употребата на сиропа?
    

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #157 -: Януари 15, 2009, 11:35:31 am »
 :balk_145: нямам ги тестовете,не ги пазя....но от три месеца ги ползвам и винаги са ми давали - след два +++ ,а те вече четири дни са поред са + ,днес намправо ме е страх да се тествам,нервите ми не издържат вече на сто гинеколога се обадих - никой не ще да ме приеме....м....му защо трябва да е толкова сложно тук....при личния няма и смисъл да ходя....нищо не разбира....ох,всеки момент ще ми тръгнат сълзите....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #158 -: Януари 15, 2009, 11:38:50 am »
Аз живея в Белгия,тук сиропа си го намерих мн лесно от аптеката,доволна съм,наистина има ефект....само дето тоя месец се оказа мн объркан
Вили ето линка към фертилити
http://www.fertilityfriend.com/ttc/
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #159 -: Януари 15, 2009, 12:02:44 pm »
Аз също имах 4 положителни теста миналия месец, и на мен би беше адски кофти. Попитах Денис, тя ми отговори, че е много вероятно да има повече от 1 фоликул, което не означавало, че някой от тях не би могъл да се пукне, така че спри да се тормозиш, остави тестовете настрана и се радвай на всички онези хубави неща, които имаш и ти сгряват сърцето! Прекаленото взиране в графики, тестове и какво ли още не, само ни изнервя и в края на краищата пречи. Въпреки всичко ти пожелавам успех и с Божията помощ да успеем всички в този форум да се радваме на бебоци   :)