0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #100 -: Януари 06, 2009, 13:52:11 pm »
Фибчо витамините ми се виждат хубави. Съдържат Вит.В1, В2,В3,В5,В6,В11(фолиева киселина двойна доза)вит.В12 Вит.С, Вит.D, vit.E Калций, Йод, Желязо,  цинк. Разбира се не са в големи количества, но все пак мисля че са достатъчни за здрави жени.Таблетките са 60 на брой тоест за 2 месеца. Струват около 11 евро, ако не се лъжа.На опаковката пише Мултивитамини за жени искащи да забременеят, бременни и кърмещи.
Vulpecula_m мисля че точно същите витамини няма да намериш в България, но може да намериш сходни . Просто питай в аптеката да ти препоръчат витамини за жени планиращи бременност.

Ето го и сайта им:
http://www.davitamon.nl/pages/product.php?page_id=36&group_id=10
« Последна редакция: Януари 06, 2009, 13:54:28 pm от Melody01 »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #101 -: Януари 06, 2009, 21:05:30 pm »
Да имаме ги тук,питах в апт утре отивам да си ги взема :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #102 -: Януари 07, 2009, 20:56:25 pm »
Фибчо ти кога ще почваш тестовете? или и ти като мен си с по-късна овулация?
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #103 -: Януари 07, 2009, 23:24:47 pm »
Почнах ги днес,първият е -,но предполагам че О ще е едва в петък или през уикенда :?,даже се чудя дали не избързах :ask:
и да се похваля купих си витамините Фемнатал :D,и от тоя сироп за кашлица със Гуайфенезин си купих,както и вит Ц,Е за мъжото и МАКА,оная хр добавка и съм мн доволна :D :D :D,остава само Фкиселина да му купя и сме готови....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #104 -: Януари 07, 2009, 23:59:40 pm »
...купих,както и вит Ц,Е за мъжото и МАКА,оная хр добавка и съм мн доволна :D :D :D,остава само Фкиселина да му купя и сме готови....
Радвам се, 4е си открила МАКА  :D. Моят мъж пие и zink, по 15 mg./ден :P. Бил много важен за образуването на тестостерона, а от там и за ка4ествата на спермата. Ре6их да споделя за всеки слу4й... :lol:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #105 -: Януари 08, 2009, 10:47:24 am »
и да се похваля купих си витамините Фемнатал :D,и от тоя сироп за кашлица със Гуайфенезин ...
честито,дано ти помогнат!!!Аз ги приемам от 1 месец фемнатала :D,а този сироп какъв е?само витамините не са ли достатъчни?
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #106 -: Януари 08, 2009, 10:52:18 am »
...купих,както и вит Ц,Е за мъжото и МАКА,оная хр добавка и съм мн доволна :D :D :D,остава само Фкиселина да му купя и сме готови....
Радвам се, 4е си открила МАКА  :D. Моят мъж пие и zink, по 15 mg./ден :P. Бил много важен за образуването на тестостерона, а от там и за ка4ествата на спермата. Ре6их да споделя за всеки слу4й... :lol:

аа да,вярно,и цинк....и това да не забравя...мерси :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #107 -: Януари 08, 2009, 10:55:03 am »
и да се похваля купих си витамините Фемнатал :D,и от тоя сироп за кашлица със Гуайфенезин ...
честито,дано ти помогнат!!!Аз ги приемам от 1 месец фемнатала :D,а този сироп какъв е?само витамините не са ли достатъчни?
сиропа е за стимулиране на ЦС :D,защото аз белтъкообразна слуз нямам,поне аз не съм забелязала :?,та реших да го пробвам... :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #108 -: Януари 08, 2009, 12:28:34 pm »
Браво Фибчо набавила си всичко необходимо :D
Знаеш ли какво си мислех тези дни -  мъжът ми не яде плодове и зеленчуци а и не само той, тук почти всеки мъж не долюбва плодовете и зеленчуците. Може би затова имат витаминна недостатъчност а и от там тези проблеми със спермата и затова се налага да вземат допълнително синтетични витамини.
 Аз реших всяка вечер да правя нещо като плодова салатка - нарязвам една ябълка, киви, банан, мандаринки в две купички. Едната на него другата на мен и вместо чипс, или шоколад пред телевизора сядаме с купа плодове.  :D И докато се захласваме пред ТВ-то сме я излапали на секундата, иначе не мога да накарам моя да яде плодове или зеленчуци. Единствено краставици яде и ягоди от плодовете.След като свърши салатката му давам по половин шепа тиквени семки.
При вас как е положението с плодовете и зеленчуците?
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #109 -: Януари 08, 2009, 12:41:33 pm »
Цитат
При вас как е положението с плодовете и зеленчуците?
.

Аз се старая да храня мъжа си правилно.И гледам винаги да има плодове в къщи,но е истина,че рядко посяга кум тях.Обаче другото което ме радва е че напоследък няма проблеми със стомаха,това показва,че се храни правилно. :) Явно си въша добре работата. И все пак му давам витамини.


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #110 -: Януари 08, 2009, 22:10:03 pm »
Същото е положението и при нас - мандаринка на седмица :?,то май недолюбването на плодовете е хронична мъжка болест  :lol: А плодове у дома бол 8O,аз си хапвам сериозно,банан и мандарина на закуска и след обяд омахвам наколко кивита и 3-4 мандаринки,и вечер пак ябълка или нещо др :D...ама маоя да го накарам....то трябва в устата да му давам,че да хапне...ама сега си пий витамините послушно и кекс... 8)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #111 -: Януари 09, 2009, 11:53:48 am »
при нас положението е точно обратното...аз не съм голям фен на плодовете,ама нашия си ги хапва и то доста,през 2-3 дни купувам плодове :D...но зеленчуци си хапвам...най-много ги моря броколите,много ги обичам :lol:,а салатки задължително! :lol:
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #112 -: Януари 09, 2009, 11:56:11 am »
фибчо,ти кога ще ги почваш ову-тестовете?не ти ли е време вече? :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #113 -: Януари 09, 2009, 12:46:57 pm »
фибчо,ти кога ще ги почваш ову-тестовете?не ти ли е време вече? :D
мисля от утре да ги по4вам :? малко ми е объркано,за6тото тоа сироп дето го пия сега НАИСТИНА помага,такава ЦС не съм имала никога :D, а цервикса  ми е високо и е мн мн мек и отворен,така 4 явно О наближава...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #114 -: Януари 09, 2009, 15:08:29 pm »
мисля от утре да ги по4вам :? малко ми е объркано,за6тото тоа сироп дето го пия сега НАИСТИНА помага,такава ЦС не съм имала никога :D, а цервикса  ми е високо и е мн мн мек и отворен,така 4 явно О наближава...
Ако е така по-добре ги почни от днес...утре може и да е късно...и аз очаквах към 12-13 Ову,ама мойте (+)почнаха от 10 ден... :wink:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #115 -: Януари 09, 2009, 16:50:50 pm »
офф аз сега се притесних не6то :(,ами БТ бе6е 36.5 в4ера,а днес36.6 ама мерих 4ас по рано....не знам дали няма6е да бъде36.7 и тогава О да е минала ве4е :ask: :balk_144:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #116 -: Януари 09, 2009, 16:56:29 pm »
офф аз сега се притесних не6то :(,ами БТ бе6е 36.5 в4ера,а днес36.6 ама мерих 4ас по рано....не знам дали няма6е да бъде36.7 и тогава О да е минала ве4е :ask: :balk_144:
не се притеснявай излишно,направи тестче да видим какво ще покаже... :)
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #117 -: Януари 09, 2009, 17:03:42 pm »
Няма как  8O,нямам в себе си,и съм до 11 4аса на работа,а после е късно мн за тест,няма и кой да ми донесе :(
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #118 -: Януари 09, 2009, 17:32:13 pm »
Няма как  8O,нямам в себе си,и съм до 11 4аса на работа,а после е късно мн за тест,няма и кой да ми донесе :(
Аз като ти гледам графиката ми се струва,че е рано още за О...не се шашкай :lol:...нищо не си пропуснала още,само гледай да не го забравиш и утре :D...цунки :hug2:
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #119 -: Януари 09, 2009, 17:37:18 pm »
Фибчо не се притеснявай с тест или без тест Кексайте днеска, така поне няма да те яд ако сте изпуснали овулацията. :)