0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #60 -: Декември 29, 2008, 23:25:14 pm »
слушам и изпълнявам - вкарвам малко тъжен оптимизъм[/i]
Усмихни се!
Има още много пътища,
които тръгват все от теб..
С птиците на пролет
ще поемеш,
към нови хоризонти,
и безчет
ще бъдат пак в очите ти
искрите,
с които ще се будиш във зори..,
на кръстопът се раждат
и мечтите...
Мечтай!
По своя път
върви!
Сигурна съм,
ще издържиш и можеш
да постигнеш
своята победа!!!
Познал си болка,
страх,
вървиш...
към изгрев нов
и не последен!
Върви по своя път!
Не спирай!
Пред теб щастлив
сега извива,
оня път,
с любов наречен,
път на вяра
и надежда,
жива!
Силен си,
не се предавай!
Слънчеви мечти
те водят!
За миг любов,
искра,
си струва,
море от мъки
да преплуваш.



Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #61 -: Декември 30, 2008, 09:53:54 am »
Цитат
За миг любов,
искра,
си струва,
море от мъки
да преплуваш.
Фибчо,ето ВИЖ!Хората са ти го казали нас като не искаш да ни слушаш!Лелка-зелка нали няма!ВЯРВАЙ!Целувкиииии много, много и горе главата!  :bighug:

Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #62 -: Декември 30, 2008, 11:02:17 am »
Ей,поспаланке...много спиш  :D...ама така е...който ляга късно,късно и става... :lol: :lol: :lol:чакам да си нанесеш данните...
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #63 -: Декември 30, 2008, 11:32:14 am »
Ииии,видях,че си правила тест....категорично ли беше отрицателен?Но ти недей да се отчайваш...може би е бил дефектен,дано да си  preggo,стискам палци да е така :)
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #64 -: Декември 30, 2008, 12:36:11 pm »
Фиби,тази твоя графика,наистина е много интересна :DСпоред мене този месец си имала по-вече от един фоликул.Затова не се предоверявай на стойностите на БТ,може да те подведат.Ако пък гледаме графиката ти,то тя показва,че може би е имало спукване на втори фоликул на 20 ден от МЦ.Това означава,че още е много рано за тестче.Спокойно си изчакай още една седмица и ако няма лелка,значи ще има :bfp:Пожелавам ти го от сърце :D
Здравей,fibo :hug2:
Смятам 4е dgina е права. Най-вероятно овулациата е била на 20-тия ден от МЦ и все о6те е малко рано за тестове и закъснение. Ако О. наистина е била на 20-тия ден, то вероятно затова е паднала БТ на 29-тия ден, за6тото може тогава да е била имплантацията :D. По тази логика, остават около 4 дена, за да говорим за закъснение. Така 4е въоръжи се с търпение и може да полу4и6 прекрасен подарък за Нова година! От сърце ти го пожелавам!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #65 -: Декември 30, 2008, 12:53:48 pm »
 :ask: мии.... :BangHead: и аз вече нищо не разбирам :dontknow:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #66 -: Декември 30, 2008, 17:40:17 pm »
май има нещо вярно,като се вгледах хубаво в графиката ти,май-май може би О е била по-късно на 20-ия ден,макар,че ову-тестовете са ти (+) преди това :balk_159:.Лукреция и джина са прави...6те трябва да се въоръжиш с още малко търпение...пък дано следващия тест вече е с две чертички... :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #67 -: Декември 30, 2008, 22:25:23 pm »
не ми е вече за двете  :bfp:,просто искам да разбера какво става... :balk_146:
никога,ама никога не съм имала толкова дълъг цикъл....винаги м/у 26-28 дни и мнооого рядко 29/30 може би веднъж на една,две години....и гърдите до сега ме боляха като ПМС,а тая сутрин едни пробождания,и така боли като натъртено....и на доки не мога да ида преди 2ри....май ще се чака и така....мн се притеснявам,че нещо ми има,едва ли съм бремена,просто не ми се вярва,с нашта диагноза.....вероятността е минимална,да не казвам невъзможна....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #68 -: Декември 31, 2008, 00:30:25 am »
Фибчо,на мен ми се струва едно бебче,че е станало на 20 ден след второто покачване на БТ.От тогава са минали 10 дни!Ти как очакваш да видиш  :bfp:?! Я се стегни  :fighting: :hug2: Мисли за това колко щастливи ще бъдете ако се окажа права и какви са тези 
Цитат
не ми е вече за двете  :bfp1:
  :bonk: :bonk: :bonk: А къде те боли?Под пъпчето ли?А нали знаеш,че за забременяване трябва 1 сперматозоид :)  :bighug:

Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #69 -: Декември 31, 2008, 11:14:15 am »
Яяяя стига,да не ти дърпам ушите аз сега!!!Сигурно има за какво да не ти идва :lol: :lol: :lol:И невъзможни работи се случват...така,че не се стресирвай от нещо преди да знаеш какъв ще е края...целувчици...и чакам да си нанесеш данните,напоследък май много се успиваш...защо ли? :lol: :lol: :lol:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #70 -: Декември 31, 2008, 11:20:13 am »
Офф,не знам защо се успивам ама преди 9 и половина не мога да се отлепя от кревата 8O,е днес БТ спадна,ако съм овулирала на 20ти то утре или вдруги ден ще ми дойде,не знам дали тоя спад е реален,много се потих тая сутрин,бях мокра направо,мъжо беше засилил парното до дупка,но не съм сигурна дали това се отрзява на Т....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #71 -: Декември 31, 2008, 11:29:22 am »
Офф,не знам защо се успивам ама преди 9 и половина не мога да се отлепя от кревата 8O,е днес БТ спадна,ако съм овулирала на 20ти то утре или вдруги ден ще ми дойде,не знам дали тоя спад е реален,много се потих тая сутрин,бях мокра направо,мъжо беше засилил парното до дупка,но не съм сигурна дали това се отрзява на Т....
Дано утре се повиши отново БТ...хайде мила,не се притеснявай излишно,то ако е станало е станало вече..стискам палци да е така,а пък дали БТ се влияе от фактори като изпотяване или по висока стайна темперратура,честно казано не знам... :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #72 -: Декември 31, 2008, 16:26:50 pm »
ами Денис,смята,че БТ не се влияй от потене от горещина,ами май просто си пада от предстояща М  :ask:....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #73 -: Декември 31, 2008, 16:54:10 pm »
Хващай метлата и затискай вратата  :lol: Лелки не приемаме,аааааа!Фибчо,весело  посрещане на Новата Година и да не забравиш да си пожелаеш чудо в 00:00ч.  :bighug: :bighug: :hug2:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #74 -: Декември 31, 2008, 17:00:33 pm »
АААА,метла нямам ама съм приготвила точилката :D....Весело посрещане и на вас,мноого цунки от мене и ти да не се отнесеш в 00:00 от целувката на рицарчо ти,та току виж си изтървала момента :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #75 -: Декември 31, 2008, 17:14:46 pm »
весело посрещане и от мен на новата година и ще стискам палци и за двете ни тая пущина да не припарва дори до нашите врати
 :kaos7: :music22:
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #76 -: Декември 31, 2008, 17:18:31 pm »

Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #77 -: Декември 31, 2008, 18:30:06 pm »
Ееее,гоних те,гоних те из форума и не можах да те засека къде се шмугна :lol: :lol: :lol:...Весело прекарване и от мен на вечерта,а за желанието знаеш,нали точно в 12ч :D  :D :D ...да не забравиш...много цунки... :D
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #78 -: Декември 31, 2008, 18:35:32 pm »
Честита 2009 година!
Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!
Посрещнете я с радост, изживейте я с любов, изпратете я с успехи !
Късметът и здравето да бъдат ва6та сянка /или постоянни гости в домът ви/!
Посрещнете я с радост, живейте я в щастие, изпратете я със здраве!
 :bighug: :bighug: :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #79 -: Декември 31, 2008, 19:45:59 pm »
Ееее,гоних те,гоних те из форума и не можах да те засека къде се шмугна :lol: :lol: :lol:...Весело прекарване и от мен на вечерта,а за желанието знаеш,нали точно в 12ч :D  :D :D ...да не забравиш...много цунки... :D
Мене??? 8O,бреййй,викни бе жена :D
аз не забравям,питай мъжо,памет - слон,имам аз... :D
гушки от мене....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!