0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #300 -: Февруари 05, 2009, 15:24:08 pm »
Фибо  :bighug: те много силно.Не се измъчвай ще дойде и твоето чудо и тогава ще рониш сълзи на щастие  :balk_21:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #301 -: Февруари 06, 2009, 11:44:23 am »
ЕЕхх благодаря за стиснатите палци и всички топлички думи,момичета  :bighug: ви всичките,ама Вярата и Ндеждата вчера се изнесоха от вкъщи и днес се настани Реалността и доста нахално домъкна Лелката със себе си....кво да се прави ще отседнат у дома за следващите 5-6 дни  :( :( :(
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #302 -: Февруари 06, 2009, 11:47:18 am »
 :bighug: :bighug: :bighug:...не се отчайвай,мила!!!И нашето чудо ще стане!!! :wink:
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #303 -: Февруари 06, 2009, 12:53:54 pm »
Фибчо, няма да се отчайваш
Нали знаеш че и ние ще станем мами, само още малко търпение и воля се иска от наша страна
Прегръщам те мило зайче  :bunie:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #304 -: Февруари 06, 2009, 14:58:11 pm »
Фибчо, няма да се отчайваш
Нали знаеш че и ние ще станем мами, само още малко търпение и воля се иска от наша страна
Прегръщам те мило зайче  :bunie:
Да ама когАААААААААААА..........не ми се чака вечееее,месец след месец,дни наред....температури и глупости,и тестове за О,и кога ще е О,ами утре,или не може и вдруги ден да е,я кекс за по-сигурно....а дали пък не е минала О,или тоя месец няма да има О или нещо ми има на хормоните,ами тръбите ми дали са в ред...или аз май взех нещо да откачАААм :ask: :bonk:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #305 -: Февруари 06, 2009, 15:05:18 pm »
Фибчо,държа те за ръчичка и бавничко те водя към чудото  :bighug: Отдай се на спокойствие този месец и остави всички мерения,притеснения,очквания и се подготви психически и физически за март месец!Тогава е месецът на мамитата и съм сигурна,че това ще бъде и твоя месец!Много те гушкам миличка и горе главата!Живей за момента,когато ще плачеш от щастие и реалността ще бъде най-хубавото нещо в живота ти! :hug2: :balk_21: yahoo_17 :crossfingers: :bighug:

*

    Isidimi

  • **
  • 81
  • никога не губи кураж
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #306 -: Февруари 06, 2009, 15:57:51 pm »
Фибчо,plamitoto е много права- послушай я и се успокой! С нерви и притеснения само още нещо ще си навлечеш, затова по кротко и оптимистично...ще си даваме кураж, докато не стане и не се преместим в другите теми.. :grouphug:
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #307 -: Февруари 06, 2009, 17:00:36 pm »
Не се отчайвай мила,нов месец нов късмет!!!Всички тук ни крепи надеждата и вярата,Господ е добър и си знае работата!Целувки! :bighug: :hug2:
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #308 -: Февруари 07, 2009, 18:31:59 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug:

Не се притеснявай за не6та, които не зависят от теб!!!!!!!!!!!!
6те види6,4е вси4ко 6те се нареди. Само трябва да се поуспокои6.
С теб сме вси4ки  :grouphug2: и 6те види6 как и ние скоро 6те се похвалим с  preggo. Само 4е при някои се иска пове4е  :bed: .
 :balk_21:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #309 -: Февруари 09, 2009, 13:35:51 pm »
Луци,Пламе,Виле,Песничке,Миме,Исидими,Мегчо,Дени...не мога всички да ви изброя,ама ви прегръщам всички от сърце и да знайте - на всички ви желая много щастие :bighug:
Много се притеснявам за ин-витрото,от стимулацията и от това,че ще остана без работа....и всичко е толкова объркано и сложно...два дни не съм спала от мисли,като че ли ще го измисля,толкова тревога че ми иде да  osi_7
Иска ми се ден по-скоро да започваме с пустите инжекции,и каквато съм пъзла...ама ще търпя,ех и това време е едно мрачно и грозно,та само лоши мисли навява...
ехх,но всички си имаме тревоги,нали,и мойте не са най-големите...като се сетя -има хора с 5-6 ин витро опита и пак нищо,направо всяка капчица кураж ми се изпарява  :balk_144: и еий така си блъскам главата ден и нощ и чета ли четааа и си мисля,че ще намеря отговор ама ней се.... :BangHead:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #310 -: Февруари 09, 2009, 13:43:56 pm »
Фибчо,
наистина е много трудно да се пребориш със всички тези мисли,но все пак най-важното нещо е целта!
Не знам при Вас как е,но ти защо трябва да си загубиш работата?Тук в БГ може да изкараш цялата бременност в болничен,който ти се плаща на 90% от заплатат,а за да се подготвиш за процедурите може да пуснеш отпуска :) Задължително разучи нещата,защото все пак не си женена за работата си и може да ти излезне от полза :)
Най-хубавото нещо е,че не си в БГ и няма да се притесняваш дали си попаднала на точния лекар,а не на някой шарлатанин.В чужбина поне докторите са съвестни и професионлисти,а не печалбари  :(
Горе главата миличка и имай вярата и надеждата!Не ги губи,а продължи напред!Не се отдавай на черни мисли,а мисли за хората около теб,които много те обичат!Бори се заради тях и най-вече заради себе си!
Много те гушкам!  :bighug: osi_9 :crossfingers:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #311 -: Февруари 09, 2009, 13:56:21 pm »
Всичко съм проучила Пламе,срам ме е да кажа,че в едва ли не най-социалната държава в Европа и столицата на Европеиския съюз,майчинството е едва 3 месеца!!!Да не говорим,че по време на стимулациите нямам право на болнични освен по време на пункцията на фоликулите и на поставянето на ембрионите,това са 7 дни като цяло :x
а аз работя на смени които са и доста нерегламентирани и едва ли не в последния момент научавам графика за седмицата,отделно големия стрес който и без това ми се отразява зле,най-кофти е че кризата тука се усеща сериозно и не мога да си позволя да съм без доходи,да не споменавам че и мъжо не ме подкрепя в това отношение,според него перфектна работа няма и трабва да се стискат зъби,а мене вече съня ми сън не е ама,кой ли ме разбира....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #312 -: Февруари 09, 2009, 14:23:22 pm »
Не се притеснявай,миличка!!!Веднъж да се започне с процедурата и ще видиш как ще се нареди останалото... :)...за майчинството и тук в Холандия е така,но доколкото знам от една приятелка е,че е възможно да се вземе нещо като неплатен отпуск,с цел да не си загубиш работното място...да,ситуацията е малко нетактична,като при положение искат да стимулират раждането на деца,а не дават достатъчно възможност на двойките,но си има "вратички",които позволяват да се премине тази ситуация по-леко.Дано си ме разбрала какво искам да ти кажа(става ми все по-трудно и по-трудно да се изразявам на български :lol: :lol: :lol:)И няма да мислиш негативно,защото както казваш ти,че има случай с 5-6 опита за ин-витро и са неуспешни,ама има също така и случай,където с първи опит и става!!!Божа работа,както се казва!!!Ще стискам палци  и при теб от първия опит да стане!!! :bighug:
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #313 -: Февруари 09, 2009, 14:32:37 pm »
Фибчо не си натоварвай главицата с толкова мислене. :balk_77: И да го мислим няма да го измислим, единственото което ни остава е да действаме. Явно всеки ще трябва да извърви своята пътечка към така жадуваното бебче. На eдни пътечката е по-къса на други по - дълга. Но на тези с по-дългата пътечка им предстои най-голямото Щастие те са ще са в пъти по-щастливи защото ще са изстрадали с кръв и сълзи тяхното бебе. Знам че много боли, знам че по-цял ден мислите ни са обсебени с мисълта за бебе. Но трябва да го караме малко по по-лека. Трябва да пазим и нервите си да гледаме по отвисоко и да не се самосъжаляваме толкова много .Аз съм като теб мила - нерекъснато мисля, изчислявам, чета и от всичкото това виждам че само се натоварвам психически, станах по-нервна на моменти не мога да се позная. Сега съм решила да не мисля много за това какво може да се случи - само да действам. Пък като му дойде времето и чудото ще се случи и с нас .
Кураж Фибчо знаеш че сме с теб и те подкрепяме .Имай вяра на докторите - те знаят как да ти помогнат. Просто следвай съветите и им и скоро много скоро ще успееш Знам го - вярвам го  :bighug:
« Последна редакция: Февруари 09, 2009, 14:37:27 pm от Melody01 »
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #314 -: Февруари 10, 2009, 11:19:42 am »
Поспаливко Фибчо, как е милата ти главица днес  :bighug: Надявам се да си изкарала една спокойна и изпълнена с многоооо любов вечер и затова да се губиш по трасето ;) Силно те гушкам и искам днешния ден да е изпълнен само с положителни емоции и много усмивки!
Това шоколадово зайче е за теб-нашето специално зайче,да ти е сладък деня  :bighug: :hug2:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #315 -: Февруари 10, 2009, 12:07:20 pm »
Ето ме Пламчо :D,ами така,поспивам,че снощи пак до късно работих,тия хора не ги разбирам - как им се спортува до среднощ,не знам :D
Благодаря за шоколадчетата,много вкусно изглеждат :dance2:
главата ми все така е пълна с въпроси ама гледам много,много да не се замислям,каквото-такова,пък като трябва ще напусна,пък ще се оправяме някак си 8)
ще искам един месец неплатен,ако дадат е ок,ако не - махам се!Тоя месец ще гледам да сваля някой и друг килограм,че покрай стимулацията със сигурност ще кача :oops:
И БТ за сега(да не казвам голяма дума)е добре,дано тоя месец да е нормален и да не продължава дълго,та да се почне с инвитрото по-скоро :D Тая седмица трябва и разрешителното от здравната каса да дойде.... :crossfingers:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #316 -: Февруари 12, 2009, 10:01:35 am »
Фибчо,не го мисли толкова,знам че звучи банално,но както казаха в един филм"баналните неща са станали банални,защото са се получавали и са имали успех". :wink:Горе главата Фибо,гушкам те и с положителни мисли,ще ги привлечеш към себе си :D
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #317 -: Февруари 12, 2009, 10:10:18 am »
Фибчо честито за разрешителното от сега на татък само щастие ти пожелавам  :bighug: :bighug: :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #318 -: Февруари 12, 2009, 11:28:33 am »
Момичета,много ви обичам всички :D,дано наистина да се получат нещата,и силно се надявам да се получи по-скоро :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #319 -: Февруари 12, 2009, 12:59:19 pm »
И аз да се отчета,да не кажеш,че не се радвам!  :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: Силно те гушкам и нали знаеш какво сме се разбрали за лятото ;)  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: osi_9