0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #200 -: Януари 21, 2009, 19:47:07 pm »
Здравейте момичета,мен известно време ме нямаше,защото нямах интернет,но сега съм налице.Аз още си чакам,ама е много изнержящо  8O.


*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #201 -: Януари 21, 2009, 19:49:34 pm »
Мн странна ми е графиката,моля ви погледнете ми последните две графики,мислите ли че е имало О на 19ти?
Здравей Фиб4о  :D,
Според мен о6те е рано да се коментира графиката ти, за6тото не се знае как 6те се промени БТ в близките дни. Но въпреки това можем да погадаем малко:
Може О да е била на 15-тия ден- знае6 4е понякога БТ се пови6ава в продължение на няколко дни (6-7 дена максимум). Ако от сега нататък БТ се задържи висока и лелката ти дойде (дано да не е в близките 9 месеца, говоря само хипотети4но) на 29-30 ден, зна4и О е била на 15 ден, а имате и сър4ице, което е отли4но.
Може оба4е, О действително да е била на 19 ден, Ако лелката се появи на 34-35 ден, зна4и това е станало.
Важното сега е БТ да се задържи висока  :D, колкото по-дълго, толкова по-добре.
Успокой се и времето 6те ни покаже какво е станало
Много  :bighug: от мен


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #202 -: Януари 21, 2009, 22:14:07 pm »
 :D Мдаа,само обаче дето никога не съм имала цикъл по -дълъг от 30 дни,но е то че предния беше 32,така че нищо чудно тоя да е 34-35,което мн ще ме обезпокои!!!
МЦ винаги ми варира м/у 26-29 дни :?
Пламчо,ами след тоя маратон ми се изсмукаха силиците 8O....омършавях :D
нищо заешко не остана от мене :lol:
vulpecula_m,как си бе миличка??
Виле и аз мисля,че О тестовете са по достоверни,ама нали ако има ПКЯ и те не показват вярно....което ме кара да се замисля - как се открива ПКЯ,мене двама доктори ме гледаха тая седмица и двамата казват че нямам кисти :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #203 -: Януари 22, 2009, 11:00:54 am »
Фибчо,ако ще ходиш на лекар покажи му и  графиките си,поне за 3-4 месеца назад,може да са от полза :wink:...а по принцип кога смяташ да ходиш на док?
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #204 -: Януари 22, 2009, 11:48:41 am »
Здравейте,
Аз губя надежда за този месец,а и чакането такаме изнервя............не знам дали изобщо да гледам някаквисимптоми......ще видим какво ще стане.Успех на всички!!! :bfp: :bfp: :bfp:


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #205 -: Януари 22, 2009, 12:00:53 pm »
Др четвъртак съм при гинеколога/спец репродуктивна медицина
да видим.....
vulpecula_m,мила ,не се шашкай,то ако има да става - нали знайш....
ама аз съм против вглеждането във симптоми,само се объркваш повече...най добрия симптом е закаснялата М,и тестче :wink: Да не говорим че ПМС си прилича 99% с бременност,така че няма много смисал да се вглеждаш и в най-малкото неразположение.
стискам ти палци
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #206 -: Януари 22, 2009, 12:13:47 pm »
Мила fibo,
Радвам се, 4е си успяла да си уреди6 толкова скоро 4ас за специалист. Изглежда 4е наистина има някакъв проблем. Днес БТ отново се понижи  :(.
Ти оба4е се успокой, не се притеснявай и 6те види6, 4е вси4ко 6те се оправи. Само въпрос на време  :D.
В мислите си ми, както и останалите моми4ета, и се моля скоро всяка една от нас да се похвали с  :bfp:
Силно те  :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #207 -: Януари 23, 2009, 12:52:13 pm »
Луци, :bighug: и аз тебе!Към специалиста където ме насочиха имам час за 4ти март 8O
ама с тия графики и О тестовете мн се притесних и исках да си запиша час при мой предишен гинеколог,та като чукнах в нета за тел му номер,видях че е специялист по репродуктивна медицина,така съвсем случайно съм ходила при един от най-добрите в Анверпен :D,и ми  дадоха веднага час за др седмица,понеже съм познат пациент :D
То след всичките лоши новини,пак се оказа,че съм късметлийка :D(да не викам дявола)
Навремето имах един такъв ден - каръшки(прибирах се от БГ за Белгия-вяха ми объкали датата на автоб.билет,дадох си последните пари за нов,нямаше как да стигна до айрогарата и щях да си изтръва полета)ама всичко наопъки вървеше и в крайна сметка с моно зор успях да се прибера,та после като се замислих ако не беше пустия късмет,щях да си изпусна полета...
И по организацията за сватбата 1000 спънки и пак си казваш - къръщина,прибираме се две седмици преди датата - ресторанта в ремонт!не искат да връщт капарото,гостите поканени,нама свободни стаи за тези от др градове по хотелите,всички др ресторанти вече заети,агенциите по украсата - вече ангажирани,без фотограф!!!Кошмар!!!Родителите се хванаха за гушите - кой кво щял да яде!!!И пак тоя късмет - всичко се нареди отлично,направо да не повярваш,ако ти ги разкажа тия истории с подробности,вярвай ми - ще се хванеш за главата,и накрая като на филм всичко завъшва с хепи енд :D
Е как да не вярваш в Късмета,кажи ми!!!
Не знам кой е тоя Ангел дето ме пази,ама мноооого му благодаря :D
Дълго стана....ама искаше ми се да ви вдъхна малко кураж :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #208 -: Януари 23, 2009, 13:10:21 pm »
Само така те искам  :hug2:!!!!
Вижда6 ли как вси4ко сенарежда добре накрая  :lol:.
6те види6 как скоро не6тата 6те се оправят и 6те си имате едно прекрасно беб4е (а може и пове4е, кой знае :wink:)!!!!!!!!!!!!
Проблемът е, 4 при всяко семейство е разли4но. Едни се пробват само месец и веднага става  :babyflips:, а други трябва да се поизпотят малко пове4ко, но в крайна сментка отново успяват.
Да благодарим на медицината, която толкова е напреднала в това отно6ение и прави 4удеса!!!
А и не забравяй, 4е ти си мноооооооого млада и сте запо4нали наврене с бебеправенето.
Много  :bighug:от мен и 6те 4акам да разкаже6 какво е казал докито. :D


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #209 -: Януари 23, 2009, 13:59:41 pm »
Цитат
Не знам кой е тоя Ангел дето ме пази,ама мноооого му благодаря

Фибчо,пожелавам ти в най-скоро време този ангела да ти донесе най-хубавия ангел!!!  :babyflips: :bighug: :bighug: :bighug:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #210 -: Януари 23, 2009, 14:19:27 pm »
Ами да ви кажа,ДАНО тоя ангел дето ще ми носи нещо да се казва др Де Лукър :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #211 -: Януари 23, 2009, 14:22:50 pm »
 :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :goodluck: Дано Фибчо
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #212 -: Януари 23, 2009, 14:52:45 pm »
Фибчо,
От все съце ти пожелавам ето такъв ангел!!! :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #213 -: Януари 23, 2009, 15:27:59 pm »
Фибчо,на финала ще видиш,че всяка една от нас ще гушка по едно бебче....само живот и здраве да има....а другото ще се нареди от самосебе си :D.. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #214 -: Януари 26, 2009, 11:47:12 am »
Как си, Фиб4о  :D?
Стискам палци за сряда. 6те 4акам да пи6е6.
 yahoo_17 :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #215 -: Януари 26, 2009, 12:00:02 pm »
Луцка,в четвъртак съм аз при докито,ох ами дано да са наред нещата,макар че стая графика си е ясно,че не е всичко съвсем както трябва... :x
ама с това ин-витро нещо не мога да се примиря...без бой не ми се дава,мислия да направим операцията и да се пробваме няколко месеца и ако нищо не стане - на зима да направим ин витрото,ама мъжо не му се чака...иска още сега с ивф....не знам и аз какво ще решим....
Ти как си душицо?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #216 -: Януари 26, 2009, 12:38:50 pm »
Писала съм ти на ли4ния  :wink:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #217 -: Януари 27, 2009, 12:23:20 pm »
Фибчо,как си мила?Нещо се губиш последните дни..,тази седмица май ще ходиш на доки,нали?не се депресирвай,мила....и нас ще огрее слънцето...ще видиш и то много по-скоро отколкото си мислиш.... :bighug:  :balk_21:
« Последна редакция: Януари 27, 2009, 12:24:57 pm от violeta1974 »
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #218 -: Януари 27, 2009, 12:32:48 pm »
Миличка Фибчо,ще чакаме хубави новини!Стискам многооооо силно пръстчета всичко да е наред в четвъртък!Многооооооо силно те гушкам и целувам!!!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #219 -: Януари 27, 2009, 13:04:27 pm »
ООххх,душички,ами то не ми е и до писане тоя дни.... :balk_144:
не можем да се разберем с мъжото за това ивф....пфуу и на работа нерви,и у дома нерви,ей сега званих на доктора....да разясни на мъжлето работата,че на него шега му се струва това ин-витро...нека го чуе сам от докито,та дано слезе на земята :x
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!