0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #180 -: Януари 17, 2009, 21:27:12 pm »
Мила Фибо  :bighug: :hug2:
Стра6но съжалявам за резултатите на съпруга ти.
От опит знам 4е 6те ви трябва малко време, за да свикнете с мисълта за тази диагноза, но повярвай ми, времето помага. Най-важното е да се успокоите и да вземете някакво ре6ение. После не6тата тръгват от самосебе си. Не знам на колко години е мъжа ти, но ти си толкова млада. Доколкото съм 4ела за варикоцелето, след операцията резултатите много се подобряват и настъпва бременност по естествен на4ин и тук има много теми, където може6 да се увери6 и сама. Вярно е,4е няма гаранция, но никога няма сигурни не6та. Остава ни само да се надяваме и вярваме, 4е не6тата 6те се наредят по най-добрия за нас на4ин.
Силно те  :bighug: и горе гавата!!! Вси4ки сме с теб в този труден момент. :balk_21:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #181 -: Януари 17, 2009, 21:39:58 pm »
фибо  :bighug: нали знаеш,че каквото и да решите ние сме с теб. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Бъди силна всичко ще се подреди.
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #182 -: Януари 17, 2009, 22:46:47 pm »
фибчо,мила много съжалявам за резултатите на мъжо ти... :(...но ти не се отчайвай,ако първото ви дете му е писано да се появи на бял свят с малка помощ,това не означва,че например,че и с второто ще е така...има време за всичко... :)прегръщам те силно...и не си сама...докато го има този форум винаги ще има кой да те подкрепи!!!много целувки!!!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #183 -: Януари 18, 2009, 15:11:28 pm »
БЛАГОДАРЯ ВИ,на Всички,за подкрепата и куража,вдъхвате ми много сили и желание за борба,и някак си нещата не ми се струват чак толкова трудни.....
 :bighug: ви много силно
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #184 -: Януари 18, 2009, 18:01:04 pm »
Ние сме с теб!!! Нали ще си дудндуркаме бебчетата заедно  :bighug: Помниш ли какво ти казах веднъж-ще бъдат на-хубавите и най-добричките,защото ще са много желани и обичани :) А ти май от много  :heartbeat: :bed: изпуснахте моментът  :bonk: Днес имаш повишение,което означава,че овуто е била вчера,а аз сърчице не виждам,аааааа....Я спретнете едно любуване,че ще има бой! Фибчо,нали знаеш,че стават чудеса,стига да вярваш в тях и да го искаш много силноооо! :bighug: :crossfingers:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #185 -: Януари 18, 2009, 18:07:00 pm »
Пламчо,миличка,аз се съмнявам дали е имало О тоя месец изобщо.... :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #186 -: Януари 18, 2009, 18:22:36 pm »
Гледай сега и си мисли положително!Няма как да не е така като ги погледнеш :)







Всички нас това ни чака!

Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #187 -: Януари 19, 2009, 19:51:31 pm »
Миличка,да не би нещо с термометъра ти да не е в ред?Какъв ползваш - дигитален или живачен?Ако е диги,смени му батерията...може да е похабена и затова да отчита такива Т... :?
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #188 -: Януари 19, 2009, 23:35:00 pm »
Ами,не знам да ти кажа,Виле,дигитален ползвам,той наистина падна едната ве4ер под леглото докато кесихме :lol:,ама мямам друг да го засека,дали мери правилно :(
6те пробвам да му смена батерията :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #189 -: Януари 20, 2009, 10:51:12 am »
И аз меря с дигитален и за нищо на света не бих го сменила :lol: Специално ходих да си търся най-хубавия и най-скъпия,който отчита на 3 секунда.Мерила съм така и съм го оставяла и 5 мин. да видя дали няма промяна,но винаги температурата си една и съща  :D Единствено наистина батериите трябва да се проверяват :)
Фибчо,провери да не се е повредил при падането :ask: Но изкарай този цикъл с този и чак тогава го сменяй ако решиш.Гушкам те много,много!!!   :bighug: :bighug: :bighug:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #190 -: Януари 20, 2009, 12:09:06 pm »
Милички,така и ще направя,др месец ще си купя нов!
Междувременно си запазих час при стария си гинеколог - който съвсем случайно се оказа и специялист по ин витро и то от най-добрите в Анверпен :D
да се оплача - то лошите работи,казват,винаги по три идвали та - сега пък се разболях,от два дни съм със настинка :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #191 -: Януари 20, 2009, 12:19:03 pm »
 Фибчо ако настинката е все още в началото вземи си осцилококцинум (хомеопатично лек-во) взема се в съвсем начална фаза на разболяване. За мен то евълшебно винаги ми помага :) пий чайчета, яж плодове - портокали,  мандарини, киви. Ударна доза вит.С. Вечерта топла супичка. Пази се миличка :bighug:
Много хубаво си направила че си запазила час при твоя гинеколог ( и при това е специалист по ин-витро) супер. Стискам палци да разсее малко съмненията ти и да те зареди с много позитивна енергия. :)
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #192 -: Януари 20, 2009, 12:30:02 pm »
Билков чай с лимон и мед и ще си стъпиш бързо на крака :P...,може и с 2 парацетамола(вечер преди лягане) и повичко витамини по възможност натурални - портокали,лимони...аз така се оправям...само дано не е някой тежък грип,че тогава е гадно... :)Аз докато пишех melody ме изпревари с отговора... :lol:,това лекарство го хвалят доста... дано се оправиш бързо!!! :)
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #193 -: Януари 20, 2009, 13:22:28 pm »
Фибчо,Осцилококциума и на мен ми помогна много!Аз директно си отидох в аптеката и казах,че правим опити за бебче и ако се съм бременна няма да се тъпча с лекарства  :lol: Стой на топличко и мажо да те гледка много и да слуша!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #194 -: Януари 20, 2009, 21:57:46 pm »
Така и ще направя,утре право в аптеката и осцилококциум! :D
пък витамини си набавям достатъчно :D,на ден по кило мандарини опатквам и банани и киви....въобще колегите се маитапят,че скоро заешки уши ще ми поникнат :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #195 -: Януари 21, 2009, 14:18:50 pm »
Така и ще направя,утре право в аптеката и осцилококциум! :D
пък витамини си набавям достатъчно :D,на ден по кило мандарини опатквам и банани и киви....въобще колегите се маитапят,че скоро заешки уши ще ми поникнат :lol:
такива като на лентичката от графиката ти ли??? :lol: :lol: :lol:Е,това е кръга на майтапа...а днес как се чувстваш?
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #196 -: Януари 21, 2009, 14:31:14 pm »
Фибчо,чак сега разбрах защо си си сложила зайче на графиката-защото ти си зайче  :bighug: :balk_47:

Ти си толкова милоловидно и сладичко,добричко и весело-също като тях  :bighug:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #197 -: Януари 21, 2009, 14:58:45 pm »
 :lol: хи хи ,ама всъщност Фибо е рибка :D,ама и някак заешки звучи и за това зайче си сложих на лентичката :D
Иначе днес ми е доста кофти,ама ще се бачка няма как,мн ми се насабра болничния...
Добре поне,че нямам температура....само неразположение и запушен нос :x
Мн странна ми е графиката,моля ви погледнете ми последните две графики,мислите ли че е имало О на 19ти? оффф....ако е имало,маратона отиде по дяволите....еххх ама не ни беше лошо де,не се оплаквам 8)....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #198 -: Януари 21, 2009, 15:20:50 pm »
Според мен наистина може да си имала ову на 19 ден и не разбирам какви са тези огроооооомни пропуски от 6 дни без  :heartbeat: :bed:  8O Другото,което си мисля аз,че може да е имало ову на предното повишение,а спадът да се дължи на имплантиране ;) Ако съдим по този начин,аз знам,че е възможен спад на 4-8 ден след ову ;)Нали все пак и аз съм в тази графа  :lol: Лошото е,че и там не виждам  :heartbeat: :bonk: :(
Другото,което ме радва е,че не си загубила дух и надежда и ще видиш,че нещата ще се наредят :) Гушкам те многооооооооо! :bighug:

Re: Моля,погледнете графиката ми
« Отговор #199 -: Януари 21, 2009, 19:37:07 pm »
Аз не съм експерт,но мисля,че Ову тестовете са по-достоверни от графиката,защото все пак БТ може да се повлияе от много фактори...като настинка или неспокоен сън и т.н.,а тестовете си показват пика на хормона...така,че според мен маратона все пак си е съвсем на мястото :lol:.Но,това е мое мнение... :D