0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #900 -: Април 01, 2009, 19:23:11 pm »
Дживотинче и аз така съм процедирала с хапченцата и хормоните, даже хапчетата ги бях започнала от 3-ия ден. Много ще ти стискам палци, този път ще е последния, сигурна съм!  :D
 Silvi4ka , щом досега си била на хапчета ще ти дойде може би до 4-5 дни. Ще се справиш и с инжекциите, няма нищо страшно, един път като се престрашиш после е лесно.  :D
Едно въпросче - кога трябва да ми дойде МЦ, като свърша с декапептила ли, т.е след 7 дни?

А с декапептила няма да свършиш за 7 дена, той се бие през цялата стимулация, после е зедно с гонала. като ти дойде ще ти пуснат Е2 и ако всичко е наред ще включат и гонала, така като гледам ще си по дълъг птотокол. Успех и на теб!  :D
 Хайде момичета чакаме ви и вас с + тестчета в тази супер положителна тема!  :bighug:
« Последна редакция: Април 01, 2009, 19:25:09 pm от peta »
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #901 -: Април 01, 2009, 22:33:43 pm »
Благодаря за отговорите ви, момичета. Желая на всички успехи и сбъдване на желанията!
Дживотинче и аз така съм процедирала с хапченцата и хормоните, даже хапчетата ги бях започнала от 3-ия ден. Много ще ти стискам палци, този път ще е последния, сигурна съм!  :D
 
Благодаря за пожеланията - Дай Боже този път да стане най-после. А иначе съм решила този път да са близнаци, за компенсация на предишните опити  :D Дано, че в АГ-то вече и кучетата ме знаят  :lol:
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #902 -: Април 02, 2009, 00:21:41 am »
Аз съм на регулон такова ми каза да взема Анито и имам още 11дни до началото ще започвам със синарел вместо декапептил .Притеснено ми е малко защо такива различни лекарства ми изписаха че не мога да обменям инфо с вас понеже особенно синарела никой не го знае.Стартираме на 13 април.Нямам търпение вече.
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #903 -: Април 02, 2009, 14:23:14 pm »
 :D Спокойно daninaa .Не се притеснявай за лекарствата.Не мисля че Synarel е непознат, а и все пак лекаря е този който определя вида на стимулацията.Относно обмяната на инфо няма лошо, но и често не е в полза.Много важно е да не се влияеш кой как реагира и какво му е предписано.Всяка една от нас е индивидуална и няма общовалидно правило. Успех! :crossfingers:

*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #904 -: Април 02, 2009, 15:05:35 pm »
Здравейте момичета  :D
Приемате ли нови членове?  :wink:
Ние засега сме на етап изследвания, най-рано май-юни започваме процедурата  :D

Честито на daniela_hristova, meri-ji и Аltevs!  :D Лека и безпроблемна бременност момичета  :D

Аз пеперудки сякаш имам в корема, толкова се вълнувам за това, което ни предстои :D То сигурно при всички е така де  :P
Имам огромна вяра, че процедурата ни ще е успешна  :D
Вярвам, че всяка една от нас скоро ще види така желаните две чертички  :D
Стискам палци и желая късмет на всички!  :D

П.П. Утре ще правя изследванията - FSH, LH, Prolactin, ПКК+фибриноген - СУЕ, време на кървене и съсирване, Кръвна група, Rh фактор, АСАТ, АЛАТ, урея, кръвна захар.

Искам да попитам, задължително ли е да се правят в лабораторията на АГ и евентуално нещо може ли да мине по здравна каса и да се направи другаде и дали ги признават отдругаде /забравих да питам Ани  :oops::? Вие как постъпихте  :?
Благодаря ви, предварително   :)

« Последна редакция: Април 02, 2009, 15:07:26 pm от Eли :) »
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #905 -: Април 02, 2009, 15:16:22 pm »
Имам огромна вяра, че процедурата ни ще е успешна  :D
  osi_9
 Успех Ели, вярата е много важно нещо!
За изследванията вече държат да са направени в лабораторията на АГ, но тя също работи със ЗК (поне беше така де, да не би пък вече да не работи... :ask: )
 Иначе по ЗК може тези Асат, алат, урея, пкк+фибриоген...-абе кръвната картина така да се каже.
Половите хормони също може по ЗК, но първо трябва направление от личния лекар за гинеколог и после да намериш такъв на който ще му се откъсне от сърцето да ти даде направления за тях.
 Кръвната група мисля се заплащаше, няма направление.
Хайде успех!  :D
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #906 -: Април 02, 2009, 15:35:39 pm »
Благодаря много, peta  :D
Май лабораторията им не работи със ЗК.  :?
А това с направлението, гинеколога и т.н. за половите хормони. ми се струва бая сложно Я стане, я не :?
Абе я да си ги правя в АГ, че да не си сложа таралеж в гащите :?
Утре отивам да ме боднат, а на 10.04. съм на цветна снимка  :(
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #907 -: Април 02, 2009, 16:11:05 pm »
Ели:goodluck:, миличка! Ще успеем всички, и аз вярвам в това. Доколкото до изследванията, моите са правени в Лаборекспрес и ми ги приеха, но са правени миналата година, незнам, най-добре питай Ани.Иначе Лаборекспес работят със ЗК. 
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #908 -: Април 02, 2009, 16:21:12 pm »
и ние ще прави инвитро, днес пуснахме изследванията в аг-то, но понеже на мене не можаха да ми намерят вените отидох в лаборекспрес, от Ани знам, че ги признават там резултатите, защото имали някакъв договор сключен.
Т.с имаме избор или в аг-то или в лаборексперс.
успех на всички, :))


*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #909 -: Април 02, 2009, 17:47:21 pm »
Ох тези лаборантки в АГ-то  :?. И аз имам много лоши спомени от вземането на кръв. Ели, аз си правих изследванията тук, в Стара Загора. Нямаше проблем, приеха ми ги. Това обаче беше миналата есен, сега незнам как е. Ние нова процедура ще започваме евентуално през септември. До тогава ще дадем шанс на ремонтираната ми тръба да си свърши работата  :D.
     
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #910 -: Април 02, 2009, 18:42:10 pm »
Момичета, внимавайте като си получавате исзледванията от лабораториата в АГ-Варна.Гледайте и си четете имената и ако се налага питайте, защото моите изследвания ги бяха разменили с тези на друга пациентка! Желая успешна процедура на всички Ви! :D
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #911 -: Април 02, 2009, 20:56:51 pm »
Добре дошли на всички нови момичета! Стискам палци да ни последвате с положителните тестчета! Каквото и да става - спокойствие и силна храна :lol: и вярвайте, че доктора си знае работата.
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #912 -: Април 02, 2009, 21:00:53 pm »
Успех на всички нововключили се в темата.  :)
Момичета от Бургас, коя най-скоро ще пътува към АГ да й изпратя малко флайъри за ДРЗ да остави в чакалните?
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #913 -: Април 02, 2009, 21:06:16 pm »
Благодарим за топлото посрещане дай боже успех на всички !
*

    klem4e

  • ***
  • 307
  • искам значи мога
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #914 -: Април 02, 2009, 21:22:46 pm »
Добре дошли момичета в най- успешната тема !!! Тук се записваме момичета , а се отписваме мами - така че се стягайте за бременеене ! preggo И да не стискам палци - не е беда , защото нашите доктори са майстори и преди да излязат в заслужена лятна почивка няма да ни разочароват и ще си преизпълнят планът за запланувани бебчета !
Успех милички !
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #915 -: Април 02, 2009, 21:23:46 pm »
На всички нови момичета само ++++++++++++
Чакаме само Миленчето от старата група с ++++++ резултат.
Cygnus аз ще ходя към сряда в АГ-то може да се разберем да взема флайърите.
Успех
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #916 -: Април 02, 2009, 21:24:39 pm »
Момичета, май много се вживявам, ама да питам. Като си бия декапептила , трябва ли иглата да влиза докрай и трябва ли да изкарам инжекцията по-отрано от хладилника да придобие стайна температура, или може директно от хладилника  :ask: Ох, и още нещо имаше, ама ми изкочи от акъла :balk_132: Сори за тъпите въпроси
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #917 -: Април 02, 2009, 21:39:46 pm »
Момичета, май много се вживявам, ама да питам. Като си бия декапептила , трябва ли иглата да влиза докрай и трябва ли да изкарам инжекцията по-отрано от хладилника да придобие стайна температура, или може директно от хладилника  :ask: Ох, и още нещо имаше, ама ми изкочи от акъла :balk_132: Сори за тъпите въпроси

:)Силвичка, иглата е къса и тънка и трябва да я вкараш цялата инъче разтвора излиза:)Аз първия път от страх не посмях до края но ти веднъж като пробиеш кожата и не се усеща вкарването докрай на иглата:)
Да, хубаво е да извадиш инжекцията поне 20 мин преди да си я биеш.Така щипе по малко:)

Успех:)

Елииииии, нали знаеш колко те мисля и колко те обичам.Успех в пътя ви към най-истинската мечта.
Успех на всички момичета:)
« Последна редакция: Април 02, 2009, 22:42:16 pm от Lisko »
*
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #918 -: Април 02, 2009, 22:16:07 pm »
meri_ji ние в събота ще сме след 15:00 в бистро булевард - виж темата в кафето Бургаска среща. Ще нося флайърчета и за Варна.
Re: Инвитро в АГ-Варна - 2
« Отговор #919 -: Април 02, 2009, 23:00:22 pm »
Лиско:thankyousign:  :bighug: