0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

KILOGRAMI
« Отговор #20 -: Януари 10, 2005, 11:35:32 am »
И аз искам да отслабна, защото много качих през последните две години. Страх ме е да се кача на кантара. Една приятелка ми каза за тия "БиоКорект Плюс". Една опаковка е за две седмици. Някой ползвал ли е?
KILOGRAMI
« Отговор #21 -: Януари 10, 2005, 12:30:58 pm »
Моля те недей да пиеш такива неща ако в момента правиш опити.Макар че има техен продукт за жени с проблемно забременяване, на които трабите са проходими.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
KILOGRAMI
« Отговор #22 -: Януари 10, 2005, 14:43:53 pm »
Тъй като си мисля,че освен хранителен режим,за да поотслабна трябва да включа и малко спорт,съм решила да си купя някакъв уред за вкъщи.Въпроса ми е обаче какъв?Чудя се между колело и степер-един казва едното,друг другото.Чувала съм,че степера повече натоварва коленете.Вие какво ще ме посъветвате?Имате ли нещо токова в къщите си?
<br />
KILOGRAMI
« Отговор #23 -: Януари 10, 2005, 14:46:16 pm »
Аз бих предпочела колело. Там потенето е доста а на степа -не.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
KILOGRAMI
« Отговор #24 -: Януари 19, 2005, 01:49:59 am »
Степера е хубав,аз го имам.А също имам и 1но/забравих как се казваше/,с което си натискаш корема,но то се използва само,ако си сигурна,че не си бременна.АБ-тонер,май беше.Аз го ползвам само няколко дни след цикъл,но има ефект.
KILOGRAMI
« Отговор #25 -: Януари 19, 2005, 09:52:05 am »
Цитат на: z22
Тъй като си мисля,че освен хранителен режим,за да поотслабна трябва да включа и малко спорт,съм решила да си купя някакъв уред за вкъщи.Въпроса ми е обаче какъв?Чудя се между колело и степер-един казва едното,друг другото.Чувала съм,че степера повече натоварва коленете.Вие какво ще ме посъветвате?Имате ли нещо токова в къщите си?


Аз имам велоергометър, и навремето като бях слаба с него се поддържах идеално. Сега служи за закчалка :oops:  Обаче от вчера пак започнах да го карам. Имам впечатления, че стяга страхотно задника! Аз съм качила около 20 кила също, но Д-то ми си остава стегнато (и голямо!).
*
KILOGRAMI
« Отговор #26 -: Януари 19, 2005, 09:59:10 am »
От днес и аз ще започвам да карам !
Поне по час на ден .......
KILOGRAMI
« Отговор #27 -: Януари 19, 2005, 10:23:02 am »
Хайде! Дай да се подържаме взаимно, че никаква мотивация нямам нещо :sleepy:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
KILOGRAMI
« Отговор #28 -: Януари 19, 2005, 10:33:10 am »
Айде от Петък и аз съм с вас,че и мойта мотивация по принципне е  от най-големите,но да ви кажа като съм в сесия всичко ми е интересно.
<br />
........
« Отговор #29 -: Януари 21, 2005, 15:53:36 pm »
Аз от 1.1.2005 се потя по 1 час на ден на кростренажор и велоергонометъра , включила съм и уреди за различните мускули . Пия L-carnitin за по-лесното изгаряне на мазнините . На диета съм , много моркови и разни други зарзавати , спрях цигарите и алкохола и тлъстото месо - остана само бяло пилешко и бяла риба .
Половинката и тя е на същото дередже и се отразяват всички тези движения  на плътското желание и на двама ни .
http://www.musashibg.com/home.htm
KILOGRAMI
« Отговор #30 -: Февруари 06, 2005, 19:35:03 pm »
Ей,да не прекалявате с морковите.Аз пък обичам да си похапвам мръвки :balk_170: .Казвайте кой докъде е стигнал с отслабването?Аз- доникъде още,вечно съм гладна :hungry: .А най-лошото е,че ако успея да се въздържа през деня,през нощта си похапвам :fridge: .А за спорта,ако има навити да ходим на фитнес,защото сама не ми се ходи. :balk_186:  :balk_185:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
KILOGRAMI
« Отговор #31 -: Февруари 06, 2005, 22:30:58 pm »
Ох и аз съм до никъде.Колелото си го въртя почти всеки ден,но без лишения откъм храна нищо не става.А нещо ми е яко нервно и не мога да се спра да ям.
<br />
KILOGRAMI
« Отговор #32 -: Февруари 09, 2005, 11:03:46 am »
Айде и аз да си кажа - за 1година качих 10кг, но без никакви лекарства и други такива, с които мога да се оправдая. Единствената промяна беше, че се омъжих и вече година и половина след като ги качих не мога да ги сваля! Сега съм 70кг., а съм висока 160см. Представяте ли си за какво става въпрос...? УЖАС! Пък и сега като се опитваме и да забременеем, ако успеем - ще стана и аз не знам колко...и ще започна да се търкалям вече.
Лошото е, че според мен в момента аз не ям много, но и не спортувам нищо (само преди 1 месец ходихме на фитнес с мъжа ми, след това се разболях от грип и тя работата се разводни...) и по този начин, нито свалям, даже и качвам по празници по 1-2 кг. още! Бях на лунна диета, на лечебен глад (7 дни+7 дни захранванеІ)-свалих 5кг., но пак си ги върнах и това е! Иначе все си казвам - айде от утре на диета - и какво - на закусвам, не обядвам и вечер елате да видите...!
Борбата с килограмите е много тежка (както и аз съм много тежка :)!
Нещо май много дълго стана, извинявам се!
Та, исках да попитам: Какъв спорт може да се практикува според вас, ако се борим и за забременяване, т.е. в лутеалната фаза какво е безопасно да се спортува, ако имаме съмнение за бременност? Аз обичам да ходя на фитнес. Ако може някой да ми даде съвет кои от уредите в залата са безопасни за този период.
Благодаря ви предварително!
KILOGRAMI
« Отговор #33 -: Февруари 09, 2005, 11:09:39 am »
На мен хормоналната терапия, не ми оказва никога никакво влияние. От как се помня все си стоя между 45 и 48 килограма, а съм 170 см. Сигурно затова не мога да забременея, малко са ми килцата. Въобще всеки с проблемите си :roll:
*
KILOGRAMI
« Отговор #34 -: Февруари 16, 2005, 06:42:14 am »
Момичета като ви слушам жал ми става докато не посетих този сайт не знаех какви проблеми имат някои.Аз също имах голям проблем с кг обаче откакто съм извън БГ  започнах да ходя на точков масаж и спазвах една диета и така свалих 8 кг и сега се чувствам добре не знам в БГ дали има такъв салон но съм чувала за Борекс и били много добри посетете сайта им и вижте дали няма да ви свърши работа.

Поздрави от мен и успехи с отслабването.
KILOGRAMI
« Отговор #35 -: Април 17, 2005, 20:56:09 pm »
Цитат на: nelkata
Какъв спорт може да се практикува според вас, ако се борим и за забременяване, т.е. в лутеалната фаза какво е безопасно да се спортува, ако имаме съмнение за бременност?
  Аз през зимата си ка4вам по 4-5 килца задължително,но тази зима
 ги изхитрих и не трупнах нищо допълнително.За 34годишна ,174см и 61 килограма мисля ,че са добре.Ще ви кажа тайната,но се надаявам,да не ми се смеете.
 1.Обилна закуска в 9ч.
 2.Една ябълка в 11,30ч.
 3.в 12 ч. си пускам касетофона и 30 минути си играя български хора.
 4.В 13,30 обяд
 5.В 16ч ябълка отново
 6.18ч лека вечеря
 7.19ч -20 минути кючек и след това правете каквото пожелаете.Ако огладнеете ,хапнете си солети(бързо засищат,но не яжте повече от 1 пакетче дневно)
  8.Задължително консумация на 2 литра вода дневно.
Аз мисля ,4е тези 2 танца са най-добрият спорт- за лутеалната фаза,за сваляне на зимните тлъстинки, за следродов период и за първите 2 месеца на бремнността.
Отгоре на това сте си у дома и като пожелаете си вземате душ ,без да се притеснявате и да излизате с мокра коса навън през хладните зимни месеци(както често се полу4ава във фитнессалоните). А ако се съберете 2 жени  няма да усещатате как ще минава времето и може би ще танцувате по-дълго и по-бързо ще влезнете във форма. А кючека можете да го броите и като упражнение подпомагащо овулацията.
Така ,че напред и не се предавайте.Успех в борбата с килцата.