0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
KILOGRAMI
« -: Декември 21, 2004, 11:40:10 am »
Докато да ми се случи неприятния инцидент бях качила около 10 кг.
Вече минаха три месеца и немога да сваля и грам.
не че е толкова важно точно това обаче се изнервям като се гледам така
*
KILOGRAMI
« Отговор #1 -: Декември 21, 2004, 11:54:40 am »
аз качих 5-6 и се опитвам да ги сваля сега. Знаеш, че зимата се свалят по-трудно килограмите?  :(
*
Живка
« Отговор #2 -: Декември 21, 2004, 11:57:11 am »
поне 1 или 2 кг.  да мога да сваля
аз по принцип нигога не съм качвала килограми винаги си стоях на 52/53кг. и сега имам чувството че изглеждам ужасно
*
KILOGRAMI
« Отговор #3 -: Декември 21, 2004, 12:50:14 pm »
И аз ка4их 10 кг,не се чувствам добре ,но има и по-лошо...
Както и да е важното е да сми живи и здрави.Аз мисля ,че не мога да отслабна от нерви :oops:
Подобрявам си настроението с храната :fridge:
*
Живка
« Отговор #4 -: Декември 21, 2004, 13:22:08 pm »
Не ми стига всичко останало
Ама на истина да сме живи и здрави е по-важно
Просто всичко ме дразни
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
KILOGRAMI
« Отговор #5 -: Декември 21, 2004, 14:22:28 pm »
Краси, сложи тагове вместо [image][/image] и ще ти излезе лентичката.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Starlet

KILOGRAMI
« Отговор #6 -: Декември 22, 2004, 17:10:49 pm »
Аз качих 9 кг. Всичко е от нерви и тези лекарства с които постоянно се тъпчем но няма как! Сега съм като футболна топка и съм адски комплексирана от 48 кг. съм 57 и немога да смъкна и грам а съм на диета. :( . Не бива това да ни притеснява обаче. Поне така мисля важното е накрая да има резултат и да си струва, да има поне по едно ревящо мъниче в ръцете на всяка. :)
*

    Starlet

KILOGRAMI
« Отговор #7 -: Декември 22, 2004, 22:01:31 pm »
Като се има и в предвид че съм доста ниска разбира се  :wink:
*
taka mi se iska
« Отговор #8 -: Декември 23, 2004, 11:46:54 am »
taka mi se iska nai setne da se sluchi tova za manicheto
KILOGRAMI
« Отговор #9 -: Януари 07, 2005, 01:56:43 am »
Как мислите,дали излишните килограми може да са причина за незабременяване?Аз качих около 20след спонтанен аборт миналата година и сега не мога да отслабна,не мога и да забременея :(
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
KILOGRAMI
« Отговор #10 -: Януари 07, 2005, 04:14:47 am »
Двадесет килограма са много. Може би трябва да направиш опит да ги намалиш малко. Най-малкото психически ще се почувстваш по добре. Знам, че е трудно, защото и аз съм все на границата и все в борба.
KILOGRAMI
« Отговор #11 -: Януари 07, 2005, 10:51:15 am »
Чела съм че наднорменото тегло пречи на забременяването, пробвай с разделно хранене и никакви драстични диети, най-добре е лекар да ти помогне за свалянето на килограмите.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
KILOGRAMI
« Отговор #12 -: Януари 07, 2005, 11:01:41 am »
Уф,кофти тема и за мен са килцата.Преди 1,5г. качих много бързо 8 кг.,а сега след спирането на една хормонална терапия качих още 5.И сега съм 65кг. :oops:  :x  и не мога да се гледам направо.А сега през зимата се свалят много трудно,пък и съм в сесия и можете да си представите какво чуду е-обездвижване и непрекъснати набези към хладилника :fridge: А затлъстяването определено играе роля за забременяването според мен.
<br />
KILOGRAMI
« Отговор #13 -: Януари 07, 2005, 14:17:26 pm »
Цитат на: morkovche
Как мислите,дали излишните килограми може да са причина за незабременяване?Аз качих около 20след спонтанен аборт миналата година и сега не мога да отслабна,не мога и да забременея :(


Защо не пробваш със някъкв спорт
KILOGRAMI
« Отговор #14 -: Януари 07, 2005, 19:01:54 pm »
и аз се записвам в отбора.
KILOGRAMI
« Отговор #15 -: Януари 09, 2005, 21:28:08 pm »
Понеже виждам, че много се притеснявате за килограмите, а аз имам опит ще ви дам съвет. вие можете да пробвате. По принцип има един много добър начин за отслабване. Навремето когато бях по-малка играех модерен балет и имаше момичета с проблем в теглото. Нашият хореограф забрани на повечето да прекаляват с хляба и сиренето, но аз си имам мой начин и никога не съм била дебела. Много от момичетата послушаха един от съветите на хореографа и успяха да свалят доста кг. Първо сутрин се храниш много добре-обилна закуска-аз изяждам две филии(правя си сандвичи) или няколко палачинки(стигам до 5 броя-с мед). Второ на обяд се храня много малко и трето-на вечеря гледам да не ям много. Ако мога  най-добре е да вечерям до 17, 18 часа и след това нищо не хапвам ,но пак вечерям малко, без значение какво. Резултатът е, че не съм гладна и външния ми вид е почти перфектен(поне беше докато го спазвах този режим, но той леко се наруши като отказах цигарите, защото наблегнах изключително на яденето). Сега не съм чак перфектна, защото вечер се храня повече, но не съм и дебела. Надявам се да съм помогнала с нещо. Успех!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
KILOGRAMI
« Отговор #16 -: Януари 10, 2005, 00:08:54 am »
Tutto ти си си перфектна мила.А за този начин на хранене и аз съм чела на доста места.Повечето хора обаче имат точно обратния начин на хранене-цял ден гладуване и на вечеря тъпчене(и аз съм в тази категория :oops:).Аз сега съм решила да пробвам с ограничаване на сладко и тестено до минимум,защото няма ден без да си хапна нещо такова.Ще спортувам и ще пробвам твоя режим,пък дано стане.
<br />
*
KILOGRAMI
« Отговор #17 -: Януари 10, 2005, 06:52:33 am »
z-че, ами ти за къде ще отслабваш? Просто си си супер !!!
*

    Anonymous

KILOGRAMI
« Отговор #18 -: Януари 10, 2005, 10:02:14 am »
Цитат на: Tutto
Ако мога  най-добре е да вечерям до 17, 18 часа и след това нищо не хапвам ,но пак вечерям малко, без значение какво. Резултатът е, че не съм гладна


мисля, че това е въпрос на индивидуалния график на метаболизма, за съжаление... тази версия с неяденето след 18 часа вечерта е много популярна, но не мисля, че е приложима за всички.
аз например, сутрин не мога да ям - просто не ми се яде. най-много да изям една бисквита. на обяд ям малко, защото иначе ми се доспива. но независимо колко съм яла на обяд, вечер към 6-7 часа зверски огладнявам. и при условие, че си лягам не по-рано от 12 часа през нощта, ако съм яла за последно в 6, това означава да оставя организма си без храна 6 часа.... абсурд е да не усетя глад за този период, който е по-дълъг от нормалния интервал между храненията.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
KILOGRAMI
« Отговор #19 -: Януари 10, 2005, 11:04:06 am »
Цитат на: cygnus
z-че, ами ти за къде ще отслабваш? Просто си си супер !!!

 Ами добре-65кг. съм.Добре че бях с пола,та да не ми се видят бутчетата.Аз няма да правя драстични отслабвания-само искам да сваля последните 5 трупнати килца.
<br />