0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #80 -: Декември 03, 2008, 10:16:58 am »
Добър ден и от мен!
Аз пак си забравих очилата  :x
Уж не съм толкова дърта, що така рано ме зачатка склерозата  :lol: :lol: :lol:

Ели, да са живи и здрави мама и татко!
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #81 -: Декември 03, 2008, 10:36:37 am »
Здравейте! :D
Супер време е навън! Такова слънчице е грейнало,топличко, а от бури и урагани все още няма и следа,.....но никога не е късно! Аз съм си приготвила по някоя и друга тухла за тежест! :lol: :lol: :lol:

Ели, да са ти живи и здрави родителите и още 3 пъти по 30 да празнувате! :wink: И на внуци и правнуци да се радват! :P

Жекич, нали знаеш. че си шеметче! Какво се чудиш, че си си забравила очилата, пак главата ти като е на раменете..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #82 -: Декември 03, 2008, 10:38:19 am »
днес рали най-ранобудна. хайде малко кафенце, че си е наистина рано за работа още :)

Тя Рали по принцип е най-ранобудна, ама от леглото скача в ботушките и айде на разходка :lol: :lol: :lol:

Ели - да са ти живи и здрави родителите, диамантена сватба по 2 им пожелавам :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #83 -: Декември 03, 2008, 11:21:27 am »
О, можем да си мерим кой по-ранобуден, ама и аз като Рали, от леглото по задачките, чак по обяд време за кафе имам.
Ели, да са ти живи и здрави родителите и скоро баба и дядо да ги направиш. А неделята вече ти е запълнена, отивай на коледното изложение  :wink:
*
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #84 -: Декември 03, 2008, 12:06:17 pm »
Добър ден и от мен :) Той половината мина, ама остатъка да е лек и ползотворен :)
Нямаше ме пак, ама така е покрай приключване на месеца (на Жекова свеки знае как е)  :lol: :lol: :lol:

blue_sky и mimi26 - мюзик маниак аз си го кръстих, защото е луд за музика. У дома имаме около 1000 диска  всякакви стилове, отделно двд-та с ди-джейски изпълнения :) И вечер като си сложи слушалките и само се вижда как се клатушка  и дивее :lol: :lol: :lol: а аз си гледам тв-то :) :) :)
Значи може спокойно да сформираме клуба на музикалните съпруги  :lol: :lol:

Ели, честито на родителите ти - желая им да се обичат и още три пъти по толкова да празнуват :) Да гледат внуци и правнуци :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #85 -: Декември 03, 2008, 13:01:04 pm »
А добър ден!
И благоденствие да сполети тая тема! :lol:
Ели да са ти живи и здрави мама и татко още мнооого много години. И правнуци да дочакат.
*
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #86 -: Декември 03, 2008, 13:32:36 pm »
Благодаря ви момичета, за хубавите пожелания! :D :bighug:
Надявам се в близко бъдеще да станат баба и дядо  :D, че много им се събра и на тях  :(

Благодаря ви, още веднъж  :bighug:


Мими, неделята май ще я оставя за релакс  :wink:

Мисля и да дооплета шала на майка ми, че много се моткам нещо, а го глася за именния й ден - 9.12.  :D
*
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #87 -: Декември 03, 2008, 15:55:17 pm »
Здравейте!  :lol: Много работа около мен!  :( Нямам време да се изпикая и цял ден се стискам, повредих си бъбреците. :( То, не, че имаме тоалетна, като на нормални хора, ама...все пак...
Всекидневни проверки от РИО, от МОН... много се нервя. Хората им дали 3 дни командировка, а те искат всичко за 1 ден да проверят и останалите - да си почиват някъде на държавна издръжка! :( :( :( А пък искат да пише - командировка от сряда до петък. Представете си само каква хубава почивчица се заформя - от сряда вечерта та чак до понеделник в 9-10 започват работа. :(
Ели, вероятно и при вас е така и ме разбираш добре, за жалост! :(
Аз сега се прибирам и мисля едно 3 в 1 да му цапна. Кво ши кайте, а?  :lol:
Хайде и аз вас по едно малко следобедно кафенце или там, каквото си харесате!
:wink: :lol:

Ели, честита годишнина на родителите ти! Да са живи и здрави и догодина да са баба и дядо! Приятна вечер!

*
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #88 -: Декември 03, 2008, 16:07:01 pm »
Ели, вероятно и при вас е така и ме разбираш добре, за жалост! :(
Ели, честита годишнина на родителите ти! Да са живи и здрави и догодина да са баба и дядо!

Благодаря, Душе!  :bighug:

И при нас е така  :(  В понеделник чакаме проверка от МОН  :x. Бактън вече  :x.
И справки, справки ... Пращат писмото в 17-18 часа, когато аз вече не съм на работното си място, и искат справката до обяд на следващия ден. Аз идвам в 8 сутринта, я имам нет, я нямам :?, трябва да разпечатам, да я предам на директора /я е тук, я не  :lol:/, той да сложи параф кой да я изготви и ехееее - абе луда работа. Мъж искам, сега го искам тяхната работа  :lol:. Ама и ние вече не си даваме такъв зор. Чат-пат просрочваме, и те почват да ни търсят по телефона  :lol:
*
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #89 -: Декември 03, 2008, 16:15:34 pm »
Ели, вероятно и при вас е така и ме разбираш добре, за жалост! :(
Ели, честита годишнина на родителите ти! Да са живи и здрави и догодина да са баба и дядо!
И при нас е така  :(  В понеделник чакаме проверка от МОН  :x. Бактън вече  :x.
И справки, справки ... Пращат писмото в 17-18 часа, когато аз вече не съм на работното си място, и искат справката до обяд на следващия ден. Аз идвам в 8 сутринта, я имам нет, я нямам :?, трябва да разпечатам, да я предам на директора /я е тук, я не  :lol:/, той да сложи параф кой да я изготви и ехееее - абе луда работа. Мъж искам, сега го искам тяхната работа  :lol:. Ама и ние вече не си даваме такъв зор. Чат-пат просрочваме, и те почват да ни търсят по телефона  :lol:
Поне знаете кога ще имате проверка! :( Миналата година бях класна на ХІІІ клас, ужас - всяка седмица имаше по 1 проверка, тел. ми сметки бяха около 100 лв.... :(
Просрочвате ли???? Нашата секретарка чак от днес има нет и вече вероятно тя ще се грижи за пощата. До сега тези ангажименти бяха мои, а в моя кабинет нета беше от бтк, сега от друга фирма и е отврат - кога има, кога не. Та, така - бях закъсняла с едно писмо и не прочела за едно съвещание - щеше да ме УБИЕ!!! Директорът ни е звяр! А днес започнахме да сменяме и дограмата...леле сега се сетих да бягам да си купя найлон да си завия утре компютрите...
Хайде, лека вечер на всички!

Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #90 -: Декември 03, 2008, 18:51:05 pm »
Здравийте и от мен!
Прибирам се аз снощи,включвам компа и ............. няма нет  :x побеснях и тъкмо тръгнах да търся телефона на авариите и ........ сетих се,че вече е новия месец и просто е трябвало да си платя таксата  :oops:
Ама много съм разсеяна и заблята бееееееее,ужЪс  :? май-май ме гони критическата от ся  :lol:

Ели да са ти живи и здрави родителите и още дълги години да си посрещат този ден с внуци около тях!А недей се преуморява толкоз деееее,в Неделя ко питаш мен удари му една мързелива релаксация - цял ден мърдосване в леглото /ех как ми се щеееее /

Абе Душе и Ели,аз пък си мислих,че даскалската работа е рай,отиваш сутрин,караш някой друг час с учениците и до 13,00 часа си се изнесъл ............. ама кат ви чета,май съм яко в заблуда ?!?!? :? Направо ви съжелявам!То си е стрес да те дебнат нон стоп някви проверки,дори всичко да ти е перфектно..........
*
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #91 -: Декември 03, 2008, 19:02:14 pm »
Абе Душе и Ели,аз пък си мислих,че даскалската работа е рай,отиваш сутрин,караш някой друг час с учениците и до 13,00 часа си се изнесъл ............. ама кат ви чета,май съм яко в заблуда ?!?!? :? Направо ви съжелявам!То си е стрес да те дебнат нон стоп някви проверки,дори всичко да ти е перфектно..........
Нинче, много хора са в заблуда и там е бедата. Едно време беше хубаво да си учителка, малко часове, големи ваканции, добри деца-ученици. Сега, за съжаление нещата са много различни. Няма да се жалвам, че сме на 8-часов работен ден, защото много хора в България са така, само, че на мен, като ми свърши 8-часовия работен ден от 7:15 до 15:15 часа, след това оставам да работя по разни проекти, матури, програми, да чистим и т.н. После се прибирам с една торба с тетрадки и листове за проверка и чак след това започвам да се готвя за следващия учебен ден. А, забравих - следват разговори с родители по телефона и после, ако мъжът ми не е заспал, тръгваме да ги търсим по улиците и по барчета и да им се молим на другия ден да дойдат на училище. Да не говорим, че за миналата година съм ползвала само 7 дни платен отпуск и имам да ползвам още около 100-тина от години наред...
П.П. Елито е секретар, а не даскал!  :wink: :lol:

Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #92 -: Декември 03, 2008, 19:08:58 pm »
Нинче, много хора са в заблуда и там е бедата. Едно време беше хубаво да си учителка, малко часове, големи ваканции, добри деца-ученици. Сега, за съжаление нещата са много различни. Няма да се жалвам, че сме на 8-часов работен ден, защото много хора в България са така, само, че на мен, като ми свърши 8-часовия работен ден от 7:15 до 15:15 часа, след това оставам да работя по разни проекти, матури, програми, да чистим и т.н. После се прибирам с една торба с тетрадки и листове за проверка и чак след това започвам да се готвя за следващия учебен ден. А, забравих - следват разговори с родители по телефона и после, ако мъжът ми не е заспал, тръгваме да ги търсим по улиците и по барчета и да им се молим на другия ден да дойдат на училище. Да не говорим, че за миналата година съм ползвала само 7 дни платен отпуск и имам да ползвам още около 100-тина от години наред...
П.П. Елито е секретар, а не даскал!  :wink: :lol:

Ай стига бееее  8O Неам думи ......... ама едно време не беше така  :? и наистина това поколение ученницииии ....... е срашно!А най-интересното е,че за тия пари които ви плащат по принцип хората си намират по-лека работа и то без диплома,и после що стачкувате!

Ели  :oops: сорррииииии  :oops: казах ви,че нещо не съм в час тия дни :oops:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #93 -: Декември 03, 2008, 19:10:10 pm »
 :D Ели,честита годишнина на родителите ти!Да са здрави и да станат скоро баба и дядо! :balk_15:
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #94 -: Декември 03, 2008, 21:56:20 pm »
Охх, айде да не си говорим за даскали, че мам е още на съвет - тя нали е в 7мо - та днес ще гонят оня ученик от новините... И забележете - НЕ заради това, че не си е прибирал косата, а за уронване престижа на училището - иначе казано заради публикациите във вестник Телеграф...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #95 -: Декември 04, 2008, 08:37:45 am »
Добро утро!  :D

Айде по едно кафенце с кексче и сладки  :D



Първо да благодаря за пожеланията на всички  :bighug:

Относно положението в училищата - мога да кажа само - традициите не са това, което бяха, за съжаление  :(.

Как ми се спи, не е истина  :lol: Легнах в 1 часа, станах в 6. Утре трябва да стана в 5, а кога ще си легна довечера е въпрос с повишена трудност  :lol:
Сутринта викам на мъжо още 3 дни и ще се наспим  :lol: :lol: :lol:

Хубав и успешен ден на всички!  :D
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #96 -: Декември 04, 2008, 08:41:58 am »
ха, няма никой  :lol:
всички спят, аз ли съм най-ранобудна беееееее  :lol: :lol: :lol:
ха добро утро

малко кафенце? кой ще пие с мен?



Охх, айде да не си говорим за даскали, че мам е още на съвет - тя нали е в 7мо - та днес ще гонят оня ученик от новините... И забележете - НЕ заради това, че не си е прибирал косата, а за уронване престижа на училището - иначе казано заради публикациите във вестник Телеграф...

рали к'в е тоя, че съм го пропуснала?

хайде, лек ден от мен

P.s. ели се появи докато пиша, значи ставаме 2 ранобудници  :lol: :lol: :lol:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #97 -: Декември 04, 2008, 09:16:55 am »
P.s. ели се появи докато пиша, значи ставаме 2 ранобудници  :lol: :lol: :lol:

Тъкмо щях да ти оспоря твърдението, че си най-ранобудна :wink: :lol:
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #98 -: Декември 04, 2008, 09:18:47 am »
Ох,ранобудни сме ние,ама много работа че не остава време да драснем 2-3реда,кафето е страхотно :thankyousign:
Даваха ги по ТВ момиче и момче с дълги косици,че ще ги изключват,не се ли сещаш,хайде Рали разкажи повече :)
Мъжу ми уж рибар,ама ей на,аз за Никулден ша купувам риба :lol:У фризера нема никой.
И ваще ли са така? :lol:
Лека работа и приятна почивка на мързелуващите :D
*
Re: Първа декемврийска седмичка 01.12-07.12
« Отговор #99 -: Декември 04, 2008, 09:29:12 am »
Мъжу ми уж рибар,ама ей на,аз за Никулден ша купувам риба :lol:У фризера нема никой.
И ваще ли са така? :lol:

 :lol: И моя, и моя  :lol: