0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
магазини за чаши и чинии във Варна
« -: Ноември 23, 2008, 10:40:44 am »
Моля ви помогнете ми с информация къде освен в Метро има чаши.Досега не съм купувала, но трябва да го направя в близките седмици.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: магазини за чаши и чинии във Варна
« Отговор #1 -: Ноември 23, 2008, 19:53:56 pm »
В Кауфланд също има чаши и в домашни потреби ,на пазара знам едно магазинче-тия които са с лице към Пискюлиев,като отиваш от пазара към центъра.И на мен никога не ми се е налагало да купувам чаши и само за това се сещам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: магазини за чаши и чинии във Варна
« Отговор #2 -: Ноември 23, 2008, 22:40:40 pm »
По магазините от Тракия на долу, до центъра има няколко магазина в които може да намериш хубави чаши. :)
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: магазини за чаши и чинии във Варна
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2008, 09:53:08 am »
Моля ви помогнете ми с информация къде освен в Метро има чаши.Досега не съм купувала, но трябва да го направя в близките седмици.
А ако ти трябва нещо по-луксозно или скъпарско в магазин домашен рай, намира се като тръгнеш от общината към червения площад в дясно на самоя булевард.
*
Re: магазини за чаши и чинии във Варна
« Отговор #4 -: Ноември 24, 2008, 12:18:59 pm »
В почти всички магазини "Всичко за 1 лев" има чаши.
*
Re: магазини за чаши и чинии във Варна
« Отговор #5 -: Ноември 24, 2008, 13:24:53 pm »
В МОЛ ( близост до автогара) има чаши.Аз оттам купувах скоро време.И са хубави  :), зависи какви точно търсиш
*
Re: магазини за чаши и чинии във Варна
« Отговор #6 -: Ноември 24, 2008, 13:29:37 pm »
ББлагодаря момичета.Търся за чаши за ракия и халби за бира. Не от еднолевовите магазини, ама не и чак от домашния рай...
Благодаря за ориентирите- ще обиколя
Re: магазини за чаши и чинии във Варна
« Отговор #7 -: Ноември 24, 2008, 13:59:58 pm »

В такъв случай, тук ще намериш нещо....ако все още е това което помня :)
....на пазара знам едно магазинче-тия които са с лице към Пискюлиев,като отиваш от пазара към центъра.И на мен никога не ми се е налагало да купувам чаши и само за това се сещам.
Това са бараките, срещу Вегата (магазина за играчки). Там някъде по средата, преди кръстовището беше тази за домашните стоки. В Бурлекс и Пикадили също има разни неща, макар и да не е голмя избора.
Re: магазини за чаши и чинии във Варна
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2008, 14:29:10 pm »
Ако имаш представа къде са зеленчувите борси малко по надолу от тях в бившата складова база Лазур има два големи магазина ( борси ) за домашни потреби. Има доста голям избор на на стъклария и е по-евтино, различни чаши, чинии, тенджери, тигани, чашите са като в повечето заведения. Иначе се сещам и за един магазин на Ул. Цариброд ( долу до ЖП ) магазин Кристал също има голям избор на чаши на нормални цени.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: магазини за чаши и чинии във Варна
« Отговор #9 -: Ноември 26, 2008, 14:24:54 pm »
Ако имаш представа къде са зеленчувите борси малко по надолу от тях в бившата складова база Лазур има два големи магазина ( борси ) за домашни потреби. Има доста голям избор на на стъклария и е по-евтино, различни чаши, чинии, тенджери, тигани, чашите са като в повечето заведения. Иначе се сещам и за един магазин на Ул. Цариброд ( долу до ЖП ) магазин Кристал също има голям избор на чаши на нормални цени.
Оооо този го бях забравила
Още утре тивам и там.
Блек роуз благодаряти, сетих се за къде става дума.В Пикадилитата бях-не ми допадна нищо там