0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Луци,кво стана със докито???Ходихте ли на косултация???
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Луци,кво стана със докито???Ходихте ли на косултация???
Здравей, мила  :P!
О6те не сме ходили на урулог. Сега в сряда имаме 4ас при него и 6те видим какво 6те ни посъветва. :D


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
стискам зддраво палци,и да пишеш като се прибереш 8)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Моята графика в babyplan.ru :
http://www.babyplan.ru/diary/2009-01-14
Дано скоро графиките в zachatie.org станат видими. Този календар е най-добрият!!! :D


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
 :D Здравей мила,
За съжаление графиката ти не се отваря. Като натисна на линка се отваря моята графика. :?
*
:D Здравей мила,
За съжаление графиката ти не се отваря. Като натисна на линка се отваря моята графика. :?
Колко странно... Ами какво да направя за да я направя видима  :ask:?
6те се пробвам отново, дано стане, ако не, 6те 4акаме календара на zachatie
Благодаря ти много Melody
 :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Сега отваря ли се:
http://www.babyplan.ru/index.php    :balk_113:

Не се отваря.  :oops:
Опитах се да прика4а един документ на word, но сайтът не ме оставя. 6те трябва да из4акаме календара. Дано скоро възстановят сайта  :D Сега е много трудно.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Не мила не се отваря. Вижда се само началната страница на сайта. Не се притеснявай четох тук във форума че следобед по някое време ще пуснат календара на зачатие.  :)
над самата графика е ето това изречение Ссылка на Вашу персональную страничку на этом сайте, включая все графики: ..........ето тук е твоят линк..........него трябва да копираш
*
над самата графика е ето това изречение Ссылка на Вашу персональную страничку на этом сайте, включая все графики: ..........ето тук е твоят линк..........него трябва да копираш
Благодаря ти prinston  :hug2:
Пробвам се за последно: http://www.babyplan.ru/profile/30850
Дано съм успяла. Макар 4е ве4е въпросът е пове4е принципен... :oops:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Тези babyplan са много грознииииииии :( Не са така изчерпателни и нагледни като нашите календарчета,но ще си ги чакаме :)  :bighug:

*
Ето 4е отново са видими графиките!!!! :P
Моми4ета, може ли някой да ми каже, кога то4но е вероятната овулациа, ако два поредни дни има6 положителни тестове? :oops:
В4вера в 16 4аса бе6е положителен, днес по са6тото време пак е положителен. Овулациата предстои ли, или ве4е е минала  :ask:????
Погледнете графиката ми и ми дайте мнението си.
Благодаря ви  :hug2:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Според мен О.предстои в следващите няколко дни.Аз не съм много на ясно дано и другите момичета се включат Успех
Луци, и според мен овуто ти предстпи в следващите 24-48ч.До два ни предполагам,че БТ ще се покачи,така,че слагайте  :heartbeat: :bed: днес и утре,а ако имате сили и следващия ден  :bighug: Успех!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Благодаря ви plamitoto и denisa12251  :bighug:
6те продължаваме тогава с ловуването  :D


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Стефче,какво стана с уролога???Ходихте ли???
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Стефче,какво стана с уролога???Ходихте ли???
Здрасти Фиб4о  :D!!!
Да ходихме в сряда късно следобяд. Ами, какво да ти кажа. Урологът за екографията каза, е вси4ко е ОК. И доста му харесаха резултатие от вората спермограма. Каза 4е с малко помо6т, не6тата 6те се оправят напълно. Аз го попитах дали не може да има някаква гре6ка и да не са верни, а той ми отговори,4е разликата е огромна и особено за броя на сперматозоидите е трудно да се сгре6и по този фрапира6т на4ин...А съ6то каза, 4е преди да се даде някаква диагноза, винаи се правят поне две спермограми, за6тото е твърде вероятно разли4ни фактори да повлияят на резултатите. В на6ия слу4ай например мъжът ми бе6е пил предните дни преди спермограмата. Никой не ни бе6е предупредил, 4е освен сексуално въздържание, трябва да се спазват ред други правила.
Урологът преписа едно лекарство ANDROFERTI.Не знам дали го има в Белгия, но тук е много скъпо. О6те не съм питала ли4но, днес 6те го направя, но ми казаха 4е струва около 100? на месец, а поне 6 месеца трябва да се пие. Съпругът ми трябва да го пие два месеца и след 15-ти март 6те правим контролна спермограма.
Ако влези6 в сайта на ANDROFERTI, 6те види6 4е съставките са познатите ни витамини и хранителни добавки, които на6те мъже ве4е взимат: L-carnitina, Vitamina C, Coenzima Q10; Vitamina E, Zinc, Selenio, Acido Folico.
Поради тази при4ина не сме ре6или дали 6те го купим или 6те продължаваме както досега. Поръ4ала съм от България да ми донесат чай от магарешки бодил и бабини зъби, така 4е мъжа ми 6те по4ва да пие и него. Ве4е сме се договорили  :D
Дано утре при вас вси4ко мине добре. Пожелавам ви втората спермограма да е отли4на  :wink:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
 :D Браво на вас - вие сте отличници. :D МНого се радвам ти се беше отчаяла нещо ама виждаш ли че нещата не са толкова зле. Напротив за всичко си има лек миличка. Аз като гледам съставките на това лек-во съм на твоето мнение няма смисъл да го купуваш щом съд-жа същите неща каквито мъжът ти приема. А за чая от бабини зъби съм чувала много хубави неща.  :D Дано да си вече бременна докато дойде ред на другата спермограма - искрено и от сърце ти го желая мила  :D
*
..Дано да си вече бременна докато дойде ред на другата спермограма - искрено и от сърце ти го желая мила  :D
:bighug: :bighug: :bighug:
Дано вси4ки сме  preggo  :D


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!