0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Честито мила!Пожелавам ти безпроблемни и успешни 9 месеца! :bighug: :goodluck: :ballons: :grouphug2: :wave:
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Луци, честито още веднъж от мен. Успех днес на прегледа. Ще чакаме само хубави новини.  :lovedock:
*
Благодаря ви отново  :D
Току що се връщам от Др. Венелинова, която подтвърди бременността. Имаме си точица в матката, която отговаря на 6 сед. и 4 дена!!!!!!!!
Аз си мислех, 4е съм в 5 с. 4 д., ама щом тя така казва........или е много голямо  :D
Невероятно усещане. Дано всички вие скоро го почувствате.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Да ти е честита "точицата"... :D :D :D...Много се радвам за теб!Преставям си какво е било усещането като я зърна на монитора...Много цунки...
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!


Искам да замълча и да усетя щастието ти :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
 :D Луцка, много се радвам за теб мило  :cheerleader: :dance2: Лека и безпроблемна бременност  :bighug:
Луци честита точица миличка  :bighug: :party: Пожелавам ти само такива хубави емоции през цялата бременност  :sunshine: :sunshine: yahoo_17
*
Благодаря ви с цялата си ду6а
 :bighug: :bighug: :bighug:
Дано скоро и вие се похвалите


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Вече и официално честито за точицата! :cheerleader: :ballons:
Лека и безпроблемна бременност ти желая и най-сладкото бебче на финала,а те всички са сладки.Пускай ни вирусчета от време на време.
  <br />
Честита точица,Луци!Много силно стиснати палци,за една лека и безпроблемна бременност. А на финала така чаканата рожба!:bori_012:
 :bighug:
Честита точица Луциии :)
Лека бременост и сладко  :babyflips: на финала :)
[/url][/url]
*
Миличка, честита ти точица! Лека и безпроблемна бременност и най-желаното бебче да гушнеш!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Мили, приятелки  :D
Току що се връщам от гинеколога и искам да споделя с вас. Сега съм в командировка в България, София и се възползвах, за да видя отново как е бебо.
Всичко е просто перфектно. Сърцето бие ритмично, има си две камари. Бебчо си има, както си му е реда, две ръчички, две крачета и очички. Отговаря точно на 9 седмици и 2 дена. Цели 25 милиметра е. Термина ми е на 10 януари, ама кой знае дали по Нова година няма да се появи...........


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Луци това са прекрасни новини миличка  :D Браво на теб и бебчо- нека да си расте все така хубаво и здравичко детенцето  :D :D
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Браво!Какво по-хубаво от това?Наслаждавай се на този така красив период от живота.
Дай Боже всички ние тук да тръпнем от тези преживявания един ден.
  <br />
*
Браво Луцка :)

Стискам ти палци и много здраве :)


*
 :D Луци много хубави новини!!! Много се радвам за вас!  :hug2: :sucky: :stroller: Нека бебчо да расте все така бързо и скоро да разберем момченце ли е или момиченце . stork-boy stork-girl
Луциии супер новина :)Ще бъде супер да имате едно бебче за Нова Година :)
Може да се класирате за БЕБЕ 2010:)
[/url][/url]
*
Много ви благодаря!
Пожелавам на всички скоро да изпитате това щастие......
:blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!