0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
 :bighug: :bighug: :bighug:
Абе, и аз си мислих пове4е за 16 ден, ама после ре6их да не избързвам, 4е всеки път така правя  :D
Ина4е Фертилити отбеляза 15 ден за Овулация  8O. А този ден тестът за Овулация бе6е спорен. Аз писах отрицателен, ама може6е и положителен да е. Въпреки това, 15 ден ми се вижда мооооооооооого рано.
Времето 6те покаже  :wink:.........


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луци аз мисля, че точно си отбелязала ову  :D А сърчицата са просто бетон  osi_9 Хайде миличка нека това да е твоята бременна графика  :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Луци и аз така като ти гледам графиката си мисля,че О е на 16 ден....пу-пу-пу дано този път да е станало... :D Стискам палци!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Lуци.... :D много хубава графика си завъртяла.... :D...Дано е станало този път!!!Здраво стискам палци тестчето да е ... :bfp:... yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
 :D :D :D Луци миличка - стискам палците  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :goodluck: :hug2:
*
Благодаря ви, момичета  :D
Скоро 6те се разбере...........
Ама  ва6ите графики си ги бива........
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Охоооо :D и на теб броени дни са ти останали,тцтцтц - май не почерпка ами банкет ще даваш :D  Стискам палци мило!!!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Луци стискам палци мила този път твоето чудо да се е случило  :crossfingers: :crossfingers: Ставали сме свидетели на не едно или две чудеса, така че няма да се предаваш нали  :hug2:
Видях,че според babyplan днес ти е 14 ден!!!Ако утре се решиш да направиш тестче дано да ти покаже две ясни,ама много ясни чертички!!!От сърце ти го пожелавам!!! :goodluck: :babyflips: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2:
*
 :D Подкрепям с две ръце Вили !  :wink:  osi_9 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
:D Подкрепям с две ръце Вили !  :wink:  osi_9 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
И аз така  osi_9 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Благодаря ви, душици  :D
Много скоро 6те стане ясно  :wink:
 :bighug: :bighug: :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луцинка,миличка, и аз да се включа в силно стиснатите пръстчета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 Графиката ми намирисва на бременилска и с цялото си сърце ти пожелавам да се присъединиш към бъдещите мамита :balk_21: yahoo_17 Дано Свети Георги ти донесе така заветните две чертички :bfp1: :crossfingers:

*
6те трябва да потърпите о6те малко  :wink:
За сега нямам намерение да правя тест поне до два дни, за6тото не вярвам да е станало. 6те видите как ве6тицата 6те се появи отново.
Много ви благодаря за подкрепата, знаете колко много означава тя за мен  :D
 :bighug: :bighug: :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
 И без тест си ми ясна! preggo
 Дори се очертава трифазност на графиката ти!
 Аз продължавам да стискам палци да се окажа права!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Супер графика.
Стискам палци  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Охооо...гледам Т ти и днес е 37.20...суууууупееееерррр...няма от какво да се притесняваш...този месец със сигурност не е моя,ами твоя.... :D...хайде,мила зарадвай ни с положителното тестче...стиссссскааааам палци и съм с теб!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :ballons:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Луци, страхотна графика...Само надничам час по час да видя какво отразяваш като БТ. Браво, да знаеш, че супер много стиснати палчета има за теб този месец и няма как да не привикаме добрите феи да са с теб !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!