0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Мили4ки,
БТ запо4на да се понижава  :(........
Историята се повтаря отново. Прекрасна графика, ама на финала ни6то не се е полу4ило  :lol:
Само 4е, аз ве4е съм свикнала и по4ти ми е все тая. Ама само по4ти..........


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Пак си е добре Т,поне е над 37.Дано да не ти дойде yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Има все още надежда миличко,
Докато не дойде лелката няма да се отчайваш.
Температурата ти не е чак толкова ниска  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Не се отчайвай,Т ти е над 37,докато не ти дойде-надежда има! :crossfingers: osi_9 :crossfingers: :bighug:
*
Благодаря ви, мили4ки, но днес БТ падна о6те малко, а и имам малко зацапване, така 4е всеки момент 6те запо4не да ми върви както обикновено.

Друг месец 6те е....

Утре мъжът ми 6те прави контролна спермограма. Стискайте палци, резултатите да са ОК, за6тото без добри плувци, малко трудно 6те стане  :wink:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луцинка дано да си остане само и зацапване... :D...но,ако проклетницата те навести...горе брадичката,няма място за отчаяния...от сърце ти пожелавам следващият месец да е твоят  :) :blowingdust: :blowingdust2:... Стискам палци спермограмата да е ок... :D  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
 :? Луци, виждам че имаш неканена гостенка, но горе главата ще се случи и нашето чудо мила!!!
Стискам много силно палци за хубави резултати с много силни борци  :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Време е да узнаете истината  :? Когято бяхте на пет,майките ви казваха,че бебетата ги носи щъркела,е...лъжа е :D Бебетата ги носи любовта и е гледам време ловнят сезон при нас да започне  8) 8) 8)Давайте мацки :D разкажете играта на мита щъркелите :D
Бебетата стават с кекс...в леглото му е майката :wink:
Обявявам любовният маратон за започнал
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Трябва да разбирам, 4е стартът е даден, нали, Фиб4о???????? :lol:
Няма проблем. 6те се постараем да не разо4ероваме отбора  :wink:.
Само дето тези дни правим контролни спермограми (една правихме миналия вторник и друга 6те правим сега в 4етвъртък. Тази от вторник е в спец. клиника, а другата е в на6ата клиника.Но понеже не пла6таме ни6то, ре6ихме да направим и нея, за да видим каква 6те е разликата м/у дветв спермограми) и трябва малко да се въздържаме, ама след 4етвъртък сме на линия.  :lol:
Дано не изпуснем момента, но при мен Ов. е малко късно (15/20 ден от МЦ), така 4е се надявам Ов. да е след събота/неделя  :P
6те ви държа в те4ение за резултатите от спермограмите. О6те в 4етвъртък 6те ми дадат резултатите от втората спермограма, но от първата, 6те са готови 4ак в понеделник, а и мъжа ми трябва да си ги вземе или да ми прави пълномо6тно  :( .
Търпениеееееееееее. Ама ние сме 6ампиони по този спорт  :wink:......


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Успех,мило,сигурна съм - всичко ще е наред :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Току 6то взех резултатите от спермограмата на мъжа ми. Тази спермограма е правена в на6ата клиника. По важни 6те са резултатите от специализираната клиника, но те 6те са готови 4ак в понеделник.
Ина4е резултатите от новата спермограма, след 3 дена въздържание (преди6ната бе6е след 4 дена възд.), са следните:
                                     Стойност                   Рефернция   
Проу4ване макроскопико:
Обем/Коли4ество:            2,8 Cc.(преди 2,3)             > 2 Сс.
Визкозост:                     нормална                   
PH:                             7,7                        7,2-7,8
Останалите показатели като цвят, мириз са нормални.

Проу4ване микроскопико:
Концентрация:                  39.000.000 (преди 53.000.000)   > 20.000.000
Об6т брой на сперматозоиди:   109.000.000                 > 40.000.000
Левкоцити:                      4                         < 10
Аглутинация:                     Нямя
Белене/Лющене:                   Нямя

Подвижност:
Тип "а" (в права линия):          20% (преди 15%)            > 25%
Тип "б"(бавно):                   15% (преди 10%)          > 50% ("а"+"б")
Тип "с"(без прогресия):           20% (преди 10%)
Тип "д"(Неподвижни):              45% (преди 65%)          < 50%

Морфология
Нормални:                      12% (преди 27%)           > 15% Анормални:                     88% (преди 73%)           < 85%

Диагнозата е отножо е Астенозоосермия

Струва ми се, 4е има малко подобрение в подвижността, но морфологията е по зле  :(.
Това е положението....
6те из4акаме спермограмата от специализираната клиника и 6те видим какво 6те покажа тя.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Luci миличка  :bighug: :bighug: Пожелавам ти от сърце другата спермограма покаже по-добри резултати  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Луции,на мен ми изглеждат чудесно нещата,вярно че морфологията е по-слабичка ама ми изглежда в рамките на нормалното.Пък и въздържанието ви е ден по-малко :D
Най-вероятно в др СГ цифрите ще имат малки разминавания,никога не може да са абсолютно еднакви,въпросът разликите да са в рамките на допустимото :D
Успех,миличка - вече имате реални шансове :hug2:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Благодаря ви за подкрепата, мили4ки.
 :bighug: :bighug: :bighug:
Не зная какво да мисля и предприемаме ве4е.
6те продължаваме с витамините и Мака Андина, пък в края на май месец отиваме в специализираната клиника и се захва6таме сериозно с проблема.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луци..не мислиш ли да почваш с Ову тестовете... :D...успешен лов ти пожелавам  :eggsperm:,и дано резултатите от другата спермограма са още по-добри!!! :D :hug2:
*
Луци..не мислиш ли да почваш с Ову тестовете... :D...успешен лов ти пожелавам  :eggsperm:,и дано резултатите от другата спермограма са още по-добри!!! :D :hug2:
Вили, тестовети ги запо4вам когато забележа 4е ЦС запо4ва да става разтеглва. Засега все о6те е кремообразна. А при мен Овуто е след 15 ден от МЦ. Може 4ак на 20 ден да е.
Това са моите наблюдения  :). 6те видим какво 6те стане  :wink:. Този месец съм го дала малко по спокойно. Дори БТ я меря под ми6ницата, затова е по ниска и толкова варира. Но исках да сравня. Пък 6те видим.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
 :) Луци и според мен нещата не са зле. Имате реален шанс да станат нещата спонтанно при вас! Искрено се надявам другата спермограма да е по-добра .
*
Моми4ета,
Как ви се струва?
Правилно ли съм отбелязала деня на вулацията?


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Муцка,тъй като гледам -даааа :D
айде успех,мило и дано тоя месец ти е първия от девет :wink:
Ей така,на пук на всичко :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
луци аз си мисля за 16 срещу 17 ден. но пък така са подредени сърчицата , че както е казала фибчо това да е първия от 9-те месеца
:bighug: