0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Вили, Песни4ке, Фиб4о, Плами и вси4ки останали, които ме "следите"  :bighug: :bighug: :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    birzia

CECI6CECI Много ти е хубава графиката :balk_87: :balk_103: и дано Т до декември да е така!!успех osi_9 osi_9 yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Супер графика и от мен  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Мила много хубава графика имаш... :)Успех и дано за 9 месеца забравиш за  лелището   :wink:
Ох още веднъж ще го кажа - много хубава графика :D  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Луци...направо си трепач,с такава графика просто трябва да е станало... :crossfingers: yahoo_17 stork-boy yahoo_17 ylinfant :crossfingers: :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Луци,милоооо,аз сигурно няма да се похваля,ама ти.... :wink: хи хи
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Луци,милоооо,аз сигурно няма да се похваля,ама ти.... :wink: хи хи

Как така няма да се похвали6???????
 osi_6 6те има, ако продължава6 да мисли6 така.
Това зацапване трябва да го взима6 като признак за бременност, а не за не6то друго. 6те види6, 4е вси4ко 6те е ОК  :wink:

Ина4е, моята БТ този месец е доста висока...
Запу6ен ми е носът, но ина4е не съм болна. Може би това оказва влияние  :ask:

Едно въпрос4е: Безсънието може ли да е признък за бременност. Знам 4е не трябва сама да си ги търся, ама аз по принцип си спя като бебенце  :D и няма на4ин да се измъкна от леглото, освен ако не ме изритат  :lol:, но от неделя, се събуждам много рано сутрин и не мога да заспя отново. В на4алото си мислих, 4е е от смяната на времето, но няма логика, за6тото трябва ефектът да е противоположен. Трябва да ми се спи о6те пове4е, за6тото, де факто, ставаме един 4ас по рано....

Аз само да попитам, де........


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Едно въпрос4е: Безсънието може ли да е признък за бременност.
Луци,според мен може и да е,моя приятелка не можеше да спи през цялата си бременност...късно ляга,рано става една такава беше 8O
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
 :D Луцка при мен беше така последните дни от цикъла (тоест преди датата на менструацията) събуждах се много рано и не можех да заспя. Ставах до тоалетна, въртях се в леглото като луда :lol: Дано твоето бодърстване да е от бременните.  osi_9 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Графиката ти е страхотна - стискам палците това да е твоят месец  :D
Мила,аз от 2 седмици не мога да спя повече от 3 часа на денонощие!Дано и при теб това да е съшия признак за които всички си мислим!Графиката ти е чудесна,дано  :bfp: :crossfingers: :bighug: :goodluck:
Луци...стискам палци,мила... :D...
*
Мила,аз от 2 седмици не мога да спя повече от 3 часа на денонощие!Дано и при теб това да е съшия признак за които всички си мислим!Графиката ти е чудесна,дано  :bfp: :crossfingers: :bighug: :goodluck:

Дано, мила, за6тото направо съм като парцал  :?. Днес съм будна от 5,30 4аса и се въртях в леглото до 8,30, а в4ера директно станах, за да уползотворя времето  :D

Малко остана и вси4ко 6те стане ясно.........


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Луцка,браво на теб :DБТ пак се е повишила.Стискам сииилно да знаеш :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Ха,дано!  :babyflips:
Мдам...съвсем малко остана... :D...дано тестчето е  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Лелее...сърчицето ми трепери,да знайш :D Дано,мила бъдеш възнаградена най-накрая :cuddle:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    birzata

  • ***
  • 225
  • След лошото винаги идва хубавото !!
Момичета какво ще кажете за моята графика??да ли има ову този месец  :00001754: :balk_113:то майче е рано ама да питам аз...още 10 дена до М
*
Мила, може и да е имало, но нека да изчакаме давидим и утре дали ще е висока за да сме сигурни  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Луцка, муцка :wink: май този месец ще е твоя - страхотна графика миличка.
Моля се за теб дано да е станало твоето бебче този месец.  :sucky: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2: