0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря ти, Вили  :D...
Едно друго въпрос4е: Кога най-рано може да се прави кръвен тест за бременност?...
Най-рано за кръвен тест знам 11 ден,има и случай още на 10 ден след ову показва...и аз да ти пожелая късмет с изследванията,а пък то сюрпризи стават искаме-не искаме...дано твоят да е от хубавите.... :D ..успех!!! :D
*
Благодаря ти, Вили  :D...
Едно друго въпрос4е: Кога най-рано може да се прави кръвен тест за бременност?...
Най-рано за кръвен тест знам 11 ден,има и случай още на 10 ден след ову показва...и аз да ти пожелая късмет с изследванията,а пък то сюрпризи стават искаме-не искаме...дано твоят да е от хубавите.... :D ..успех!!! :D
:bighug: :bighug: :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луцинка,погледнах ти графика и е супер!Пу,пу,пу  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Виленцето е права,че кръвния тест се прави на 11 ден най-рано и с цялото си сърце ти пожелавам да се впишеш в месеца на мамитата  :crossfingers: :crossfingers: :bighug: yahoo_17

*
Мерси, Пламе  :D.
Аз ве4е съм в групата на 4ака6тите, както казвате в другата тема.  :wink:
6те видим как 6те се развият не6тата...


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Успех мила!Дано,дано е станало! :bighug: osi_9 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Пу-пу-пу... :D чудесна БТ... yahoo_17 preggo :crossfingers:  :D
*
 :D Стискам палците мила температурата да се задържи така висока и да имаш една хубава бремелинска графика  :wink: :goodluck:
*
Моми4ета,
тази сутрин като видях колко показва  :bbt:  osi_12
Понислих си, 4е се  :balk_137:. Но засега ни6то ми няма  :lol:. Сигурно просто се е пови6ила БТ. Но този МЦ стана много висока и то за много бързо. Все пак съм доволна, за6тото озна4ава 4е е имало Ов. (макар 4е о6те е рано да се твърди  :wink:)
А дали е станало 4удото, трябва да се по4ака...
Благодаря за  :crossfingers:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Мале,мале пу-пу-пу супер ти е графиката дай боже да е станало чудото  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Ти кво направи бе,изтрепа рибата и пресуши морето  8O
Супер БТ,лелееее...хихи данооооо
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Наистина много хубава температурка!!! :D ...дано,дано,дано!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Луцинка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: Следим те изкъсо и ти се радваме :)

*
Много ви оби4ам вси4ките........
 :bighug: :bighug: :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Дано мила :crossfingers: :goodluck: :crossfingers: :blowingdust: :blowingdust2: :bighug:
*
Благодаря ти, Миме, за бременелските вирус4ита, които си ми пуснала в теми4ката. Дано "тежко" се разболея от тях, както и останалите моми4ета  :D


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Луци графиката ти е много добре мила. Дано скоро се случи твоето Чудо  :hug2: :sucky:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Милоо,гледам как ти е хубава,висока температурката  :D
Дано матеряла да е бил добър и де се е заформило някое латино бебче :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
lucrecia наистина много хубава температурка, както е казала и Фибчо . Ако не бъркам този месец май е по-различна графиката ти от предните месеци :oops: но изглежда много, много хубава :D . Стискам палци yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Луци...Т ти е много хубава... :D...дано си и остане така висока докрая... :D...с теб съм миличка...имаш моите силно стиснати палци...на крака и ръце   :P!!! :crossfingers: :babyflips: :goodluck: yahoo_17
Луцинка,много хубава Т подържаш... :D...хайде,мила още малко остана!!! :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: