0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Днес БТ запо4на да се понижава  :(..........
Вси4ки знаем какво 6те последва..........


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Ех,момичета как искам тази точица да беше мояяя.Но я пожелавам на всички в най-скоро време!Дано това недоразумение да е за късмет!Луци,стискам ти сииилно палците да не идва гадината :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Здравейте, моми4ета  :D
И този месец не е бил моят, но няма да се от4айваме ,а....Продължаваме напред, до постигането на целта  :D.
Само искам ва6ето мнение по следния въпрос, ако на някоя от вас и се е слу4вало преди.
Тази сутрин, 3-ти ден от МЦ,докато си лежах в леглото, ми нямя6е ни6то, но само 6том се изправих, все о6те в леглото, стра6но ми се зави свят и трябв6е отново да легна  :(. Едва станах от леглото. После запо4на да ми се гади и повърнах (макар 4е няма6е какво, за6тото току-6то бях станала и не бях хапнала ни6то).
Едвам успях да си премеря кръвното: 104/78. Доста е ниско, нали? Макар 4е винаги ми е ниско....
Изпих едно кафе и хапнах няколко бисквиtи и ве4е не ми се повдига, но о6те ми е малко замаяно.
Никога досега не ми се е слу4вало. Какво може да е  :ask:. За бременност не можа да е, за6тото съм в цикъл, а и БТ падна...
Моля кажете си мнението  :D


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Луцка,душа,защо пък другият месец да не е твоя  :wink:,стискам палци...
за другото,не знам,защо не идеш на доктор?Да не се разболяяваш,има мн лош грип
и по -добре навреме да се излекуваш,че ще ти обърка графиката!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Тази температура направо ме побърква този месец  :(...........
Имате ли идея какво може да е?


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Луцка,здравей,мило :D
Не знам какво става с БТ,дано Денис да се включи...
ама не ми харесва мн,по принцип,знайш ли,то е още рано!
И тия скокове може от мн неща да са!Зъб,време,лека настинка,някоя вътрешна инфекция за която и ти даже не си разбрала,е може и др да е - нещо с хормоните ама
то няма смисал да си гадаем :D
Споко,още си съвсем в началото на графиката :wink: има време нещата да се наредят!
Ти кога почваш с тестовете?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Благодаря ти, Фиб4о  :D
С тестовете 4е по4на около 14/15 ден. По принцип МЦ ми е с дължина 30/35 дена. Но, ако забележа разтеглива ЦС, запо4вам по рано.
6те видим....
Стискам палци при теб вси4ко да мине ОК  :D.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Дано всичко да е наред при теб мила,пожелавам ти успех в  :00001754:!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Мила започна да пада БТ и май наближава О. :) радвам се за теб.. цунки
*
Благодааря ти, Сиси  :D
Тази ве4ер тестът за О бе6е по4ти положителен, но само по4ти. Няма да збързваме с кекса, за6тот е много важно при нас ка4еството на спермата :lol:. Дано да не гре6а с теорията си, но скоро 6те стане ясно...
И вие скоро 6те лолувате  :wink:.
Стискам палци да е успе6ен ловът


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луци...успех мила в лова...дано уцелите най-подходящият момент и чудото стане!!! :D Стискам плаци!!! :00001754: yahoo_17 :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Аз като гледам БТто май О вече мина,и дано е станало :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
 :D Луци успех миличка - дано сте уцелили момента
Много цунки от мен  :hug2: :balk_21:
*
Благодаря ви, моми4ета  :D
Аз съ6то си мисля и се надявам, 4е Ов. мина в4ера,за6тото при нас е важно мъжкият материал да е ка4ествен, така 4е тази ве4ер и да кексаме  :lol:, ка4ествата на спермата няма да са съ6тите, както в4ера сутринта.
В събота правих теста в 17,30 и бе6е по4ти положителен, но го приех за отрицателен. Но поради тази при4ина, ре6их да направя теста в неделя сутринта, освен това 6тяхме да ходим на пикник с приятели и няма6е да мога да го направя по късно, а и си помислих, 4е по късно може да е ве4е много късно. Тестът в неделя сутринта бе6е положителен и не губихме време  :wink:, ами направо кексахме. После ве4ерта пак кекс за всеки слу4ай  :D. Имах леки пробождания ниско долу в4ера към 18/19 4аса и мисля, 4е тогава е била Ов. А и това пови6ение на БТ тази сутрин дано да озна4ава, 4е Ов. е минала.
Вие как мислите?


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луци,според мен О е било между 16-17-я ден... :D,а  и сърчицата,са си точно на мястото... :lol:...дано това е твоя месец!!! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 preggo :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Благодаря ти, Вили  :D! Дано да е станало, ама нали знае6, трябва да се по4ака малко....Желая и на теб, както и на вси4ки останали моми4ета, скоро да видим желаните две 4ерти4ки...

Нека се похваля: днес ходих на гинеколог. Ре6их да отида при друг, не при моя, за да видя какво 6те ми каже той. Останах много доволна от новия доктор. Та, прегледа ме, взе ми цитонамазка, пусна ми изследвания на урина, кръв и про4ие
и ми назна4и екография на гърдите и друга някаква, ама аз нали съм много невежа, не знам то4но  :oops:. Предполагам 4е е вагинална. Трябва да отида като преди това съм пила много вода (1.5 л. вода) и не съм пи6кала поне два 4аса. Ако някой знае за какво става въпрос, моля да ме светне....

Едно друго въпрос4е: Кога най-рано може да се прави кръвен тест за бременност? За6тото мога да отида да си пусна един, когато отивам да пускам изследванията. Те там 6те ме попитат (поне ме питаьа предния път), когато ми взимат кръв и понеже мога да из4акам, ре6их да съ4етая не6тата.

Цунки от мен....


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Забравих да споделя, 4е докито каза, 4е 6те ми назна4и и някакви изследвания за проходимостта на тръбите. Май се казва цветна снимка  :oops:.Ама 4ак като види останалите резултати. Попита за спермограмата на мъжа ми, ама аз казах, 4е е ОК, за6тото исках да се съсредото4и в моите изседвания, а не , веднага след като разбере 4е имаме проблеми при него, да каже, ти си ОК. Аз може и да съм ОК, ама само едни хормонални на 3 тия денот МЦ съм си пускала и кръв и Урина. Ни6то друго. Така 4е, ре6их да взема не6тата в свои ръце...


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Според мен е редно да се започне със спермограма и то в клиника по стерилитет.
Там поне нещата са ясни - или има проблем или всичко е ОК, докато при жената може всичко да е ОК, но пак да не се получава.
Просто спермограмата като изследване трябва да се отхвърли и тогава да се продължи с изследвания при жената.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Права си, Денис, но ние, от друга страна, и спермограма правим. Дори сега, в на4алото на април, съпругът ми 6те прави контролна спермограма в специализирана клиника.
Това, което имах предвид е, 4е когато моят гинеколог видя спермограмата на мъжа ми, веднага каза, 4е там е проблемът. Съгласна съм, 4е имаме проблем тук, но ми се иска6е да ми направи вси4ки необходими изследвания и на мен, за да сме сигурни, 4е проблемът е само със спермограмата. Последната спермограма бе6е много по добра, но бебето продължава да не идва...
Заради това ре6их да запо4на и с моите изследвания...


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Така става  :D
Успех и дано докато търсите проблема чудото да стане

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум