0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Луцка,еее,издебна я тая О бее,ама сега си мисля,ти защо не си пуснеш един тестостерон,да видиш как са работите и другите хормони на 7ми ден след О??
само идея,де :oops:
Не зная и аз ве4е какво да правя...
За изследванията на тестостерона, мисля 4е съм 4увала, 4е трябва да знае6 със сигурност кога ти е била О, а аз само мога да предполагам.
Засега, Фиб4о, 6те се трудим сами  :wink: и 6те подобряваме ка4еството на мъжкия материал  :lol:. Ако до края на май месец не сме разре6или проблема  :D, 6те запрятаме ръкавите и тръгваме сериозно по лекари. Тук в Испания се 4ака много за Инвитро от здравната каса (записали сме се ноември 2008,но 6те ни се обадят след година/две  :(). Имаме 4астно осигуряване и 6те използваме него. И като запо4нем сериозно, тогава 6те пускам вси4ки изследвания, които о6те не съм си правила.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Луци,абе аз се бъркам :oops:,то прогестерона се дава на 7ми ден,за тестостерона няма значение кога.То не да те плаша или нещо,ама ми се струва малко загуба на време ако и при теб нещо не е съвсем ок,да продължавате,те резултатите на мъжо ти
не са вече  зле,даже е почти в норма така че... :wink:
цунки и стискам палци
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Ти къде се изгуби бе??Виж как хубаво се е повишила БТ :wink:
аз такива високи Т нямам никога :(
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Несъм се изгубила  :D
Ето ме  :wink:...
Ве4е изпратх гостите и съм на линия, но не съм спряла да ви наглеждам.
Наистина БТ се пожи6и, но трябва о6те малко да се вдигне. А и не знам дали правилно съм определила деня на О, но 6те се разбере  :lol:.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луцинка,според мен много точно си си определила на календарчето ;)
Сега се въоръжи с търпение,мисли позитивно,усмихвай се повечко и късметът ще дойде  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: силно те гушкам и ти стискам многоооооо силно пръстчета! :crossfingers: :bighug:

*
Плами, мила, надявам се да сте ОК ти и беб4о  :D
Аз ве4е съм с друга философия и съм по спокойна, но 6те те излъжа, ако ти кажа, 4е не се надявам....
 :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Миличка,надеждата ни крепи все пак!Представи си да я нямаше-щяхме да го ударим на едноооо отчаяниееее...  :wink:  :crossfingers: :bighug:

Ние сме добре и утре съм на доки да видим колко сме пораснали :crossfingers: yahoo_17
Обещавам да се отчета  :cuddle: yahoo_17
И силноооооо стискам палчета ти,Песничката,Виленцето и Фибчо да се присъедините към отбора  yahoo_17 :blowingdust:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Лелеее,Луцинка,страхотна Т,браво мила,стискам палци до посиняване 8O :lol:
че ние вървим заедно :D,не бях забелязала до сега,айде мила,даноооо
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
 :D Луци, Фибчо и двете са ги заформели страхотни графики ще ви стискам палците и на ръцете и на краката това да са ви последните графики и да са много дългииииии - цели девет месеца  :cloud9: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Благодаря ви от сърце за пожеланията.
Наистина БТ се пови6и и съм много доволна  :D, но това ни6то не озна4ава, освен 4е е имало О, което не е малко....
Но дали сме постигнали търсеният резултат, е о6те много рано да се каже. Макар 4е надеждата е винаги с мен  :lol:

Фиб4о, мили4ка, графиката ти е много готина.  :crossfingers: да не с наложи Инвитро  :wink:

Песни4ке, с най голямо удоволствие Фиб4о и аз 6те се присъединим към теб и Пламито, ако е рекъл Господ. :lol:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Леле,душици,още много се вълнувам от новината и Луци,права си,с най-голяма радост
бих се присъединила,дано Боже....много ще ни липсвате тук Песничке и Пламито,ама то е за хубаво :D...стискам палци,всичко да е наред и без проблеми един пухкав бебок да ни отгледаш :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Ей,бонбониииииии,кой липсва!Ще ви бия  :bonk: Аз съм тук и много Ви се радвам :) :bighug: Луцинкааа,нямам думички!Единствено Ви стискам здравоооооооо палците на краката и ръчичките и даже няма да ставам от стола  :wink:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17

*
Ще се радвам да споделите мнението си и за моята графика,мисля че върви добре.Искам да ви попитам дали ако е станало нещо трябва да имам някакви симптоми.От снощи имам напрежение в гърдите,но то е като ПМС,а по раничко не съм имала никакъв симптом освен болка в десния яйчник по време на овулацията.Мислех си,че ако е станало нещо трябва да имам по ранен симптом,защото работата ми е доста тежка физически(и вредна,работя с химикали,лак за дърво),че ме е страх като ходя на работа да не си навредя с нещо.Въпреки че наи вероятно да не съм бременна.Но всеки месец ли ще ме е страх от работата. :ask: :balk_104:
   
*
 :D Ние с Пламито ще сме тук - никъде няма да ходим. yahoo_33
Ще ви наглеждаме и помагаме кой с каквото може. Никой няма да се цепи от отбора, амммааа ха  :wink: :lol: :grouphug2:
Фибчо, Луци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
slavi_niq сега погледнах графиката ти - много е хубава. Овуто е било към 16- ти ден.
Температурата се движи много добре, нo все още е рано да се каже дали е станало. Ще стискаме палци миличка  :crossfingers:
« Последна редакция: Февруари 27, 2009, 13:42:48 pm от Melody01 »
*
Ще се радвам да споделите мнението си и за моята графика,.........
Споделям изцяло мнението на Пасни4к и няма да се повтаряме  :D
 :crossfingers:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Добро утро, поспаланки  :D,
Какво мислите за този спад в БТ днес?  :ask:
Сега 6те ви оставям, 4е днес програмата ми е доста натоварена.
 :grouphug2:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
 :D хи хи,(много хитро съм се ухилила)та тоя спад,че е доста голям и ми прилича
на едно друго нещо,ами ми намирисва на памперси,и май ще си остана последна от групичката :(
 :lol: :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
 :D Луци на мен лично този спад страшно много ми харесва, напомня ми на нещо което и на мен ми се случи но на пети ден от ову-то  :wink:
Стискаме палцитееееее  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Дали????????
Не смея дори да си го помисля. Не искам да се разо4еровам след това...
Има о6те една седмица до истината..........Не зная как 6те издържа


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Цитат
Луци на мен лично този спад страшно много ми харесва, напомня ми на нещо което и на мен ми се случи, но на пети ден от ову-то
Стискаме палцитееееее
Луцинка,наистина не го мисли толкова,но подкрепям Песничката с две ръце.Аз лично и на нея и го казах,като този спад може да бъде между 5 и 10 ден  :crossfingers: :bighug:
Ако утре се покачи температурката наистина ще донесе многоооо надежди и дано да е така!И аз силно стискам палчетата!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: