0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Не зная каква то4но е при4ината един месец цикълът ми да е по-къс, а друг месец- по-дълъг  :ask:
Само зная, 4е този МЦ е разли4ен от предния месец. Ето днес, сервикалната слуз е ве4е кремообразна, а тестовете за О. са все о6те отрицателни  :(. Може този месец да няма овулация...
6те видим как 6те се развият не6тата :wink:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луци,и аз съм така...само,че аз съм забелязала причината...ако сме правили повичко кекс през месеца и МЦ е по-кратък 24-26 дни,а ако сърчицата са по-малко-обратното...става по-дълъг 28-30...а защо се получава така и на мен не ми е ясно  8O...
*
Вили, знае6 ли, 4е може и да си права и да има някаква странна зависимост между сирцат и датата на О  :ask:???
Разгледах преди6ните си графики и колкото и да е странно има не6то вярно в претположението ти...
 :balk_21:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Милички,сега сигурно ще кажа някоя голяма глупост,но съм чувала,че когато се стига до оргазъм при жените се отделяло огромно количство хормон на щастието-серптонин :) все пак си е хормон и може той да влияе на останалите хормони,като или ги подтиска или стимулира  :ask:
Най-важното е да има любов,че то бебчета не стават без  :eggsperm:  :wink:

*
Какво 6те кажете за графиката ми до този момент, моми4ета?  :D
Денис, ако има6 възможност, 6те се радвам да 4уя мненето ти. :P


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луци...според мен О предстои...така,че се стягай за як маратон  :lol:...успех мила... :sperm2: :egg:  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
 :D Луци Вилито е права ову-то е скоро Днес пак направи тестче може пак да е + и поставете едно сърчице  :bed: :crossfingers: :goodluck:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Луцинка,ето най-накрая + тест,сега кекс на екс три дни и мнооого стиснати палци от мен миличка :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Хайде действайте с кекс-маратона  :D.Успшен улов :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
И аз съ6то мисля, 4е овулацията предстои  :D.
В4ера теста го писах положителен, ама не съм много сигурна  :(, за6тото втората 4ерти4ка бе6е еднаква по цвят, но по-тясна от контролната.
Предполагам 4е тази ве4ер 6те е по-наситена...Правя 4естовете в 19-20 4аса испанско време. Така 4е остава малко, за да се види каква е истината :lol:.
Благодаря ви за разбирането и помо6та
 :bighug: :bighug: :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луцинкаааа,правете го с многооооооо любов и не го мисли много,много  :wink:
Силно те гушкам и аз и успешен улов,миличка!!!  yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

*
Днес БТ запо4на да се пови6ава...
Дали е минала овулацията или предстои :ask:
Теста тонзи ден го писах отрицателн, за6тото сно6ният бе6е категори4но положителен и много по наситен от предния ден  :D
¿Какво мислите?


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луцинка,овуто може да е и 36ч. след положителното тестче :) Задължително и днес сърчице.Наистина е много хубаво,че БТ се покачва :) Дано това е твоят месец,сладур!!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

Днес БТ запо4на да се пови6ава...
Дали е минала овулацията или предстои :ask:
Теста тонзи ден го писах отрицателн, за6тото сно6ният бе6е категори4но положителен и много по наситен от предния ден  :D
¿Какво мислите?
пламито добре те е посъветвала  :D...ако можете и днес да сложите едно  :heartbeat:ще е много хубаво,а за О ще трябва през следващите 2 дни Т да продължи да се повишава...дано да уцелите момента...успех,мила!!! :D...Стискам палци!!! :)
*
 :) Луци ти за всеки случай сложи и днес едно сърчице и направи едно тестче (нали знаеш че тестове се правят докато видиш отрицателен след положителния). Стискам палци този месец да е твоят.  :bighug: :crossfingers:
*
¿А за6то се правят от отрицателен до отрицателен?
Знам 4е е така, ама за6то? :oops:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луцинка,по принцип е за точно определяне на ЛХ-то.Като имаш два отрицателни е по-лесно да определиш пика на хормона и Ову :)Цункиииииии!  osi_9 :crossfingers: :balk_21:

*
Какво мислите, моми4ета, за графиката ми до този момент?
Фертилити отбеляза като ден на овулацията 20-тия ден!!!
Вие как мислите? Може би е о6е е много рано за коментар...


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Какво мислите, моми4ета, за графиката ми до този момент?
Фертилити отбеляза като ден на овулацията 20-тия ден!!!
Вие как мислите? Може би е о6е е много рано за коментар...


Мила мисля че трябва да изчакаш няколко дни..БТ се вдигна но изчакай малко още..По принцип си с редовна О. нали? просто този месец беше по-късна.. спокойно.. :)
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Луцка,еее,издебна я тая О бее,ама сега си мисля,ти защо не си пуснеш един тестостерон,да видиш как са работите и другите хормони на 7ми ден след О??
само идея,де :oops:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!