0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

в началото на графиката си, така че е време за :heartbeat: и аз ще стискам силно палци     yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
6те трябва да запо4ваме наистина с лова... :00001754:
Този месец си имаме компания от България и 6те е малко по-сложно, но 6те се опитаме  :D....
А и тази БТ този месец е доста по-всока. За6то ли  :ask:
6те видим. Не искам да мисля за тези не6та сега. Ре6ила съм да го давам много по-спокойно и ако е писано, 6те стане.. :D


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Радвай се на гостите, но и незабравяй кекса. :bed:
Желая ти много късмет.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Успех в ловуването :bed: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Благодаря ти bebo79  :bighug:,
6те по4ваме с лова ве4е. Тази ве4ер запо4вам с тестовете за овулация и 6те видим как 6те се развият не6тата...


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
С тест или без тест - лов му е майката :) :) :)
 Успех !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
С тест или без тест - лов му е майката :) :) :)
 Успех !!!

Напълно си права, garga  :D!!!!!!!!!!!
Само 4е този месец е доста по-сложно при нас.............
А и днес БТ се пови6и доста. За6то ли  :ask:?
Може ли ве4е да е минала овулацията?  Дали сме я изпуснали този месец  ?
Доста по-висока ми е БТ като цяло този цикъл, но и дне6ното пока4ване на БТ ме притесни, в смисъл 4е сме пропуснали момента. Този месец при нас е малко объркан и мислех да действаме, когато тестовете станат +, но дали не сме ги пропуснали. По принцип, най-рано тестовете са ставали + на 14-ти ден от МЦ, за6тото овулацията при мен е около 15-21 ден!!!!!!!!!!!
Банда, как мислите??????????? :lol:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луцинка,сложете едно сърчице днес,колкото да не те е яд,че може да сте изпуснали момента  :oops: Може ову да е днес,но ще разбереш ако БТ се задържи такава :) Дано,дано,дано!!!Айде,стига си чела,а се захващайте с лова  osi_1 osi_9 :bighug: :crossfingers: yahoo_17

*
 :) Луци, Пламито е права може днес да имаш положителен тест - нищо че точно днес имаш повишение. Напълно е възможно затова днес направи ову- тест и сложете едно сърчицe. Стискам палци да не сте изтървали ову-то.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
*
Днес сирцето е задължително.......... :D


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Луци,падна БТ,така че нищо не сте изтървали :D,продължавай с тестовете :wink:
стискам палци :D,как са гостите??Добре ли изкарвате??
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Наистина днес БТ падна и съм много доволна, за6тото е по4ти сигурно 4е овулацията предстои  :D. Продължавам с тестовете и с кекса...
Ина4е с гостите не се спираме. Направо съм скапана, но и много 6тастлива  :lol:.

4естит Свети Валентин на вси4ки!!!!!!!!!!!!
Много любов и дано скоро всяка една от нас се похвали с плода на тази любов!!!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Действайте мила! osi_9 :crossfingers: :00001754: :bighug:
Луцинка,с теб сме!!!Успешен улов и многоооо любов! :crossfingers: :bighug: :heartbeat: :bed:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Луци,кво става бе душицо 8O,ти с късна О ли си???Изчака ми се чакането :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Абе, и аз не зная то4но  :ask:...
Един месец цикълът ми е 33-35 дена, друг път е 28-30  :(. По вси4ко изгежда, 4е този месец 6те е от дългите. То само овулация да има  :D, 6те я издебнем ние нея...

Стискам палци за вторник, нали?
 :goodluck:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Доколкото знам жената овулира всеки месец с различен яйчник, в смисъл единия месец с левия, другия месец с десния. В този смисъл според мен е логично, ако единия яйчник овулира по-късно , то цикъла да се редува един по-къс, един по-дълъг.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Доколкото знам жената овулира всеки месец с различен яйчник, в смисъл единия месец с левия, другия месец с десния. В този смисъл според мен е логично, ако единия яйчник овулира по-късно , то цикъла да се редува един по-къс, един по-дълъг.
[/quote

Благодаря ти, garga  :D
Не съм се сетила затова, но има логика.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луцинка,стискам палци да хванете точния момент!
Това за овуто си е много относително за всяка жена.И аз съм имала овулации даже на 20 ден  8O
Силно те гушкам и многоооо сърчица! yahoo_17 :bed: :crossfingers: :bighug:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Относно О и кой яйчник кога,без да ставам смешна(щото и аз не съм специялист)
мисля че всичко зависи от хормоните,не от яйчника,в крайна сметка с който и от двата да овулира човек FSH и LH са хормоните отговорни за О,ако стях нещо се обърка обърква се и цялата работа,в тоя ред на мисли мисля(ама си говоря на изуст да знайте :oops:),че ако ФСХ е недостатъчно то О ще е късна,т.е. ще  е нужно повече време на фоликулчето да израстне,а след това и ЛХ пик та да се спука,ако пък ЛХ е недостатъчно може би О няма да има,фоликула- няма да се спука и става кистичка,ама пак ви казвам това са само може би не до толкова логични мои съчинения
така че,моля,никой да го взима на сериозно :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!