0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Аз не издържах и правих тест тази сутрин - много бледа чертичка, но пък ми е 3 дена преди датата на М. Ходя насам-натам и си прося стиснати палци, защото ме е страх да не се случи нещо като предния път. Дайте малко позитивна енергия...

:D имаш я
стискаме силно палци, чудото да е станало и при вас!
Дано!
« Последна редакция: Ноември 21, 2008, 10:21:40 am от zayana »
*
Добро утро мили момичета.
Роузи, много ми е приятно да те видя в отбора отново.Сборихте ли гадините най-после.Хайде, успех с Коледното чудо.
Соф,дано да изгърмим всички от групичката , която сформира.
Bagneto,тииихичко честито, мила.Стиснати палци щом са ти енеобходими, търсиш ги на правилното място.Всички ще се отзоват, само гледай.Успех миличка и да се пазиш.
Хубав ден момичета ви желая.
Какъв сняг ще вали утре при нас е толкова пухкаво и слънчево времето?
*
Bagneto тихичко честито.Желая ти много спокойствие,положително мислене и всичко да бъде наред :)

*

    Bagneto

  • *
  • 12
  • крейзи вомън
Благодаря ви много. И дано...
Благодаря ви много. И дано...

Тихичко честито мила. Ех, направила си тест в Деня на християнското семейство. Това е добър знак. :P
оХ , МОМИЧЕТА ВЕЧЕ ОТ ЕДНА СЕДМИЦА СЕ ЧУДЯ КАКВО СТАВА С МЕН. появила ми се една странна и много лека болка- повече е изтръпване ниско долу. Все едно нещо се е настанило там и се подпира.Много съм проста, май пак си вкарвам филми. :(
*
Bagneto стискам силно палци за теб  :crossfingers:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Bagneto - имаш много  :crossfingers: от нас!!!
Любенце, много ми харесва настроението ти - и се надявам това с боцкането да не е за дълго. Гушкам те силно, а ти си лежи и си почивай - пък докато почиваш може дасе научиш как да правиш ето такива сладки нещица примерно щото ще ти трябват  :lol:
*
Лелеее че са сладки тия тeрлички  :lol:
« Последна редакция: Ноември 21, 2008, 13:21:23 pm от Kylie »
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Аз не издържах и правих тест тази сутрин - много бледа чертичка, но пък ми е 3 дена преди датата на М. Ходя насам-натам и си прося стиснати палци, защото ме е страх да не се случи нещо като предния път. Дайте малко позитивна енергия...
Успех, успех  :P Имаш нашата подкрепа :D :grouphug:
Девойки, аз не че нещо, ама седя тук и се чудя на репликата "тихичко честито", като акцента пада върху "тихичко"-то.
Та не ми е много ясно какъв му е смисъла, като е изразено в уеб пространството, в публичен форум с амнайсет хиляди потребители. Ще ме просветлите ли ?

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Isidimi

  • **
  • 81
  • никога не губи кураж
    Честит ви Дена на християнското семейство! Bagneto...тихичко.. Честито Мила..имаш и моята подкрепа... :bighug: :crossfingers: Дано всичко да е наред и да се потвърди радосната"диагноза"...Колева- дано предчувсвието ти да ти донесе  :babyflips: :bfp:...стискам ти палци и на теб...Аз също съм в очакване, и дано и аз да ви зарадвам... :P
*

    Isidimi

  • **
  • 81
  • никога не губи кураж
   До rally_pat:  Докато пишех се получи странно съобщение...Мисля, че това е форум за подкрепа на жени, борещи се за бебе, с всичките болки и перипети, през които минават а не форум за заяждане, кое какво означава...Много е неумесно включването!
*
Здравейти милички! Честит празник  - денят на  християнското семейство! Желая Ви много здраве и щастие в семейното огнище и  пълна къща с деца! На очакващите - само :bfp:  а на успелите - тихичко честито! Цунки на всички!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Bagneto,честито и от мен,мила.Дано всичко да е наред,стискам палци след 9 мес.да си имаш прекрасен бебчо.А на всички честит празник-ден на Християнското семейство,да се помолим да се увеличат най-сетне броя на  членовете на семейството ни с поне по едно християнче.Дай Боже всяка от нас най-сетне да сбъдне мечтата си ,да забременеем и да си имаме дечица.
Любе,а ти се пази ,почивай и виж каква хубава идея ти е дала Виксън,супер са терличките.
« Последна редакция: Ноември 21, 2008, 13:00:04 pm от marina75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Девойки, аз не че нещо, ама седя тук и се чудя на репликата "тихичко честито", като акцента пада върху "тихичко"-то.
Та не ми е много ясно какъв му е смисъла, като е изразено в уеб пространството, в публичен форум с амнайсет хиляди потребители. Ще ме просветлите ли ?
Рали, всъщност на тихичко-то смисъла му е да не се урочасва бременността докато не е доказана чрез док.А не както ти си разбрала, да остане незабелязана.  :D
*
Честит празник на християнското семейство милички,нека всички да сбъднем мечтите си и семействата ни бъдат по-многобройни на следващия празник!
Bagneto, :crossfingers: нека следващите 9 месеца минат спокойно и на финала да си една много щастлива мама!

Девойки, аз не че нещо, ама седя тук и се чудя на репликата "тихичко честито", като акцента пада върху "тихичко"-то.
Та не ми е много ясно какъв му е смисъла, като е изразено в уеб пространството, в публичен форум с амнайсет хиляди потребители. Ще ме просветлите ли ?
Рали, всъщност на тихичко-то смисъла му е да не се урочасва бременността докато не е доказана чрез док.А не както ти си разбрала, да остане незабелязана.  :D

Аххаа, сега веч ми проблясна :lol: Мерси :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Хайде този уикенд и през седмицата всички да ловуваме, да уплашим следващата лелка и тя да не се появи изобщо. Нека се страхува поне 9 месеца! :)  :witch:


Весел и релаксиращ уикенд :)


*
Хайде този уикенд и през седмицата всички да ловуваме, да уплашим следващата лелка и тя да не се появи изобщо. Нека се страхува поне 9 месеца! :)  :witch:


Весел и релаксиращ уикенд :)
Страхотно предложение! :bed: